reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

No bezczelne....az slow brak
Zrobilam zakupy w piekarni i schowalam portfel do kieszeni (zawsze chowam do torby na wozku), bylam juz przy parku i chcialam poprawic Lili czapke bo jej sie na oczy zsunela i ktos mnie lekko popchnal od tylu (na pustej szerokiej ulicy), to byl ten zgred (w tym momencie mi wyciagnal portmonetke z kieszeni) wydukal przepraszam lamanym angielskim i ooo jaka sliczna dziewczynka grrrrrrrr:wściekła/y::wściekła/y: i polazl dalej jeszcze sie odwrocil i pomachal (ja oczywiscie odmachalam:szok: ale juz mnie cos tknelo), poszlam w strone parku i chcialam przelozyc portfel do torebki ale go oczywiscie nie bylo.... No gdyby nie ten moj zacofany przez ciaze refleks to bym chama dorwala od razu!!!!!! Co za niefajne uczucie :wściekła/y:


Ewus przynajmniej sobie chlopakow obejrzalam na pocieszenie, super sa
 
reklama
Okradli mnie na spacerze cholera jasna *$&%&$#**#*#:wściekła/y::wściekła/y::-:)-(

No bezczelne....az slow brak
Zrobilam zakupy w piekarni i schowalam portfel do kieszeni (zawsze chowam do torby na wozku), bylam juz przy parku i chcialam poprawic Lili czapke bo jej sie na oczy zsunela i ktos mnie lekko popchnal od tylu (na pustej szerokiej ulicy), to byl ten zgred (w tym momencie mi wyciagnal portmonetke z kieszeni) wydukal przepraszam lamanym angielskim i ooo jaka sliczna dziewczynka grrrrrrrr:wściekła/y::wściekła/y: i polazl dalej jeszcze sie odwrocil i pomachal (ja oczywiscie odmachalam:szok: ale juz mnie cos tknelo), poszlam w strone parku i chcialam przelozyc portfel do torebki ale go oczywiscie nie bylo.... No gdyby nie ten moj zacofany przez ciaze refleks to bym chama dorwala od razu!!!!!! Co za niefajne uczucie :wściekła/y:


Ewus przynajmniej sobie chlopakow obejrzalam na pocieszenie, super sa

na bank to byl Polak.powiem wiecej z Poznania.
 

Cobra
- Nie maja prawa wymagać legitymacji. Jak zapytają powołaj się na ustawę z dnia 27 sierpnia 2004 roku o świadczeniach zdrowotnych. Nie ma rejonizacji juz więc z chorym dzieckiem możesz iść wszędzie , nawet do Krakowa je leczyć:) Przypisanie do przychodni jest po to by mozna było monitorować szczepienia dzieci między innymi.
Lenka - Kochana ja robię po swojemu , ręką w łódeczkę opukuję od połowy plecków do łopatki najpierw jedną stronę , potem drugą i tak kilka minut. Ale to mój sposób. Kasia Janicka pisała kiedyś bardzo szczegółowa instrukcję obsługi :) Trzeba uważać by omijac nerki i nie oklepywać za mocno. Ach i jutro ją oklep bo dzisiaj już za póżno bo na noc nie mozna w żadnym wypadku.
Postaw jej łóżeczko na książkach by miała główkę wyżej troszke

Koriander
- To ch am złamany!!!!! Przytulam mocno. Pamiętaj że jemu się to kiedys zwróci z nawiązką!
 
reklama
Do góry