reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
A wiesz może czy pracodawca ma taki obowiązek, żeby w takiej sytuacji przyjąć pracownice choćby na 1 dzien do pracy??? Czy ma prawo powiedziec, ze się nie zgadza? i wtedy dalej trzeba sobie siedziec na wychowawczym? co wtedy zrobic?
To dla kolezanki te info, ma wyjatkowo fatalngo szefa, dzieki wielkie ;)
koleżanka przerywa wychowawczy z chęcią powrotu do pracy. jest w ciąży więc pracodawca nie może jej zwolnić. pracuje jeden dzień i idzie na zwolnienie bo np. zle sie czuje. myslę że kontrola z zus bedzie ale co tam :)
może wypowiedzą się kobietki które się bardziej znają.
 
mi_mi dziekuje;)

dziewczyny, gdyby ktoraś z Was jeszcze cos wiedziala na ten temat to bardzo prosze o info
sytuacja wyglada tak: moja kolezanka jest na wychowawczym, dowiedziala sie ze jest w ciazy, chcialaby pojsc na zwolnienie lekarskie, nie moze jednak teraz wrocic do pracy, bo pracodawca mowi, ze na dzien dzisiejszy nie ma miejsc pracy, co wtedy zrobic? i czy pracodawca ma prawo tak postapic??????????
 
Perfecta - wyglądasz super!:-)

Matko masakra jakaś... jeden dzień z dzieckiem dzisiaj to jak cały tydzień...padam na twarz, a wcale nie powiedziane że uśnie, bo wojuje jeszcze:( Czyżby skok? Zęby? :p Nie wiem jak babcia sobie z nią jutro da radę:(

gosiagro - Ty Majkę karmisz o 22? Ale to już jest drugie karmienie, czy po prostu po kąpaniu nie dajesz jej butli?

mama kubulki - wydaje mi się że jest dokładnie tak jak mi_mi pisze;-) Kobiety w ciąży nie można zwolnić, więc nic jej nie mogą zrobić, a ZUS-em to raczej nie ma się co przejmować, przecież nie udowodni czy zwolnienie się należy czy nie. Wydaje mi się też że pracodawca nie może jej powiedzieć że nie ma miejsc pracy, bo jej miejsce albo równorzędne na moment jej powrostu powinno być nadal, dlatego zatrudnia się osoby na umowę zastępstwo, żeby w razie powrotu zastępowanej one mogły opuścić stanowisko pracy.
 
Wiem wiem każde dziecko rozwija się w innym, własnym tempie, ale ja już mam dość ślimaczego tempa mojego żółwika. Mógłby zrobić coś nowego, jakiś przynajmniej mały postęp żebym nie musiała zaczynać się martwić. Kurczę maluchy o 1-2 miesiące młodsze od niego są lata świetlne przed nim ach.
 
Dziewczyny moja Gaja już od soboty je po 240 ml;(I bite co 3 h tzn zaczyna o 7-8 i tak co 3 godz do kapieli;)DZisiaj usypiałą bez wózka;)W szoku jestem:)
 
reklama
zdecku karmienie o 22:30 jest drugim karmieniem, pierwsze jest po kąpieli po 19 zjada średnio 160 ml, a potem na śpiocha wypija od 160-200ml

:szok::szok: Nieźle... Ja moją na śpiocha nakarmię koło 21, bo po kąpieli nie chciała mi zjeść:( Może do rana prześpi...

anecznik - spokojnie. Moja tez jeszcze wielu rzeczy nie umie. Chociaż chyba po wizycie "wrocławianek" i ich dzieci coś od nich podłapała, bo siedzi już stabilnie sama no i szaleje z obrotami(szkoda że tylko przez jedno ramię) ale już na plecach nie poleży:-D
 
Do góry