reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Agi78 - biedna Polcia i bidna Ty...jednak mama zawsze wie kiedy coś dziecku zagraża - całe szczęście, że byłaś blisko!!! Strach za to wielki, mogę sobie wyobrazić :( Obyś jutro trafiła na lepszego lekarza...
koriander - trzeba mieć nadzieję!!! Najważniejsze, że jest przytomny i że w ogóle może mówić. Paraliż i problemy z rozumieniem/nazywaniem słów z czasem powinny ustąpić - ludzki mózg jest bardzo "plastyczny" i zdrowe neurony potrfią przejąć funkcję uszkodzonych. Moja ciotka miała dwa lata temu bardzo ciężki wylew (48lat), a teraz jest niemal w pełni sprawna :)
ewuś - gratulacje dla Szymonka z okazji raczkowania i super ze bioderka OK.

Nie wiem co wy robicie, ze Wasze maluch tyle śpią w dzień. Agatka jak ma dwie drzemki po 30-40 minut to dużo - czasem pierwsza sie przedłuza do godzinki na spacerze, ale wtedy druga trwa 15-25 min.


moj tez mało spi w dzien. ma tez 2 drzemi po 30 min:/

a teraz wychodzą mu 3 wszytkie naraz kuźwa ma 8 zębów, i wszytkie 3 sie pchaja:( ehh
 
Agi- mam nadzieje ze wreszcie się porządnie Polą zajmą!!! To jest skandal ze tak tam ta opieka zdrowotna wygląda:(

Kahna- jesli Twoj synek ma juz jedynki i dwojki to teraz czas na czworki, Trojki wychodzą na końcu a piątki cos koło 2 roku zycia.

Lena- tulam;/
 
nie wspomne o skurczach miesni i kołataniu serca bo te odczuwa chyba kazdy przy diecie proteinowej, i nalezy pamietac by suplementowac witaminy szczególnie w pierwszej fazie diety kiedy zakaz jest spozywania warzyw i owoców



liliti ja nieraz dwa tyg nie jesm ani owoca ani warzywa,a propos nerek,no chyba nie doczytalas wszystkiego o tej diecie,jezeli pijesz 2 litry wody dziennie to problemow z nerkami nie masz.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

:-) Zosiu, Eryku, Jagienko :-)



ewus nie wierze ,ze nie masz zadnego wspolnego zdjecia z maluchami, no pokazuj nam tu szybko :-D
 
Ostatnia edycja:
Agi- mam nadzieje ze wreszcie się porządnie Polą zajmą!!! To jest skandal ze tak tam ta opieka zdrowotna wygląda:(

Kahna- jesli Twoj synek ma juz jedynki i dwojki to teraz czas na czworki, Trojki wychodzą na końcu a piątki cos koło 2 roku zycia.

Lena- tulam;/


moim dzieciom wyjątkowo dziwnie wychodzą zębole, teraz ida 3:/ i juz widze ze źle znosi:( córce wyszly na 9 m-cy i pamietam jak bylismy z córka u lekarza jak miala ok 15 m-cy, i lekarz sprawzda gardło, i w szoku ze ona ma juz 5!!! a najgorsze ze mówil ze 6 wyjda ok 3 roku zycia a wychodza normalnie mówil ok 5-6 to szybko zalakowac...takie tępo zemboli maja po męzu bo tesciowa patrzyla do ksążeczki meza i mówila ze na 8 m-cy miał 10 zębów:szok::szok::szok:
 
Zosia dziękuje ciociom za życzonka:tak::-)
agi-moja jak był chora to właśnie też tak miała że wymiotowała dzieci poprostu nie umieja odkałsnąć flegmy zalegającej i poprostu mają odruch wymiotny i dobrze bo przecierz muszą to jakoś z siebie wyrzucić.Zdrówka dla Polci
ewus-fajne te twoje rozrabiaki
 
Dziewczyny jak mi się palić chce:szok::szok::szok::szok::szok::szok: a jednocześnie jak pomyślę o wzięciu papierosa do ust to niedobrze mi się robi i bądź tu mądry :-) i zrozum kobietę :-)


OJ ŻYCZĘ DUŻO ZDRÓWKA CHORYM MALUSZKOM :-)
 
reklama
heja dziewczyny

agi-3maj sie i duzo zdrowka dla polci
koriander, mamo kubulki -przytulam, smutne wiesci :(

moja maluda (dzis 7miesiecy-sie przypomniec musz;-)) jest strasznie marudna :( dziaselka ja bola i nawet za bardo nie je, a wszystkie calpole, zele, granluki to tylko chwilawa ulge przynasza..ostatnie nocki nie naleza do najlepszych a ja przez to wykonczona jestem jak niewiem:-( dobrze ze moj wczoraj wpadla na pomysl posprzatania domu, bo nie dala bym rady-jestem juz po 2 kawach a oczy mi sie zamykaja ..dzis mam dzien na marudzenie..chyba sie wybiore na jakies zakupy dla poprawy nastroju -o ile pogoda sie poprawi..

Zosiu, Jagusiu i Eryku - najlepsze życzenia!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry