reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
niestety łóżek nie ma bo nie ma miejsc dla rodziców więc jak chcesz zostaćz dzieckiem to siedz na krześle ale większość koczuje przy łóżku na podłodze jak rumuny bo wiadomo ze kazda matka chce być blisko dziecka i na odwrót a jesli z jakichs przyczyn nie może to przecież są pielęgniarki ale wiadomo jak to wygląda więcej można pewnie liczyć na inne mamy
 
niestety łóżek nie ma bo nie ma miejsc dla rodziców więc jak chcesz zostaćz dzieckiem to siedz na krześle ale większość koczuje przy łóżku na podłodze jak rumuny bo wiadomo ze kazda matka chce być blisko dziecka i na odwrót a jesli z jakichs przyczyn nie może to przecież są pielęgniarki ale wiadomo jak to wygląda więcej można pewnie liczyć na inne mamy
matko boska dramat u Was!!
U nasnormalne łóżko dostajesz a dziecko łóżeczko!!!W pokoju są max 2 dzieci!!Ale są takie mamy co oddają dzieci i na pobyt w szpitalu sie nie pokazują pytałam koleżanki co robią z takimi dziecmi bo przeciez one płacza przy kazdym badaniu mowi ze cos tam dostaja na sen by wiecej spały!!
 
to u mnie na dzieciecym nie jest zle bo kazde dziecko ma osobny "pokój" i jest z mama,mama ma swoje lózko.No chyba że nie ma miejsc a 2 dzieci na to samo choruje to jest drugie łózko dla mamy i dziecka
 
matko boska dramat u Was!!
U nasnormalne łóżko dostajesz a dziecko łóżeczko!!!W pokoju są max 2 dzieci!!Ale są takie mamy co oddają dzieci i na pobyt w szpitalu sie nie pokazują pytałam koleżanki co robią z takimi dziecmi bo przeciez one płacza przy kazdym badaniu mowi ze cos tam dostaja na sen by wiecej spały!!

dla mnie niewyobrażalna sytuacja by zostawić dziecko samo w szpitalu, brrrrrrrrrrrrrrrrr..........
 
matko boska dramat u Was!!
U nasnormalne łóżko dostajesz a dziecko łóżeczko!!!W pokoju są max 2 dzieci!!Ale są takie mamy co oddają dzieci i na pobyt w szpitalu sie nie pokazują pytałam koleżanki co robią z takimi dziecmi bo przeciez one płacza przy kazdym badaniu mowi ze cos tam dostaja na sen by wiecej spały!!

OOOOO MATKO:(:(:( Aż mnie zmroziło...:( Jak można?


Idę Kochane do Męża bo się domaga mego towarzystwa. Padam na pysk po tej mojej wyprawie dzisiejszej...
Dobranoc i pchły na noc
 
OOOOO MATKO:(:(:( Aż mnie zmroziło...:( Jak można?


Idę Kochane do Męża bo się domaga mego towarzystwa. Padam na pysk po tej mojej wyprawie dzisiejszej...
Dobranoc i pchły na noc
byłam ostatnio u niej na oddziale bo leżała inna moja koleżanka ze swoją córeczką i mówi, że jest sala dla samych dzieci gdzie matki zostawiają!!!ale cóż zrobić!!Ja mojej Gai za nic bym samej nie zostawiła mogłabym nawet w kiblu spać byle byc blisko niej!!
 
reklama
Do góry