reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

:-D:-D:-D Ale mam ubaw od rana:-D
Od razu humoer w pracy poprawiony;-)

Lencja - BRAWO!! Piękny, mówiący wszystko post:-D
Mi tam się nie chce nic pisać do madziu5, ale rzeczywiście ja jako wrocławianka Cię nie polubiłam:-D:-D
Jak napisała ewus szkoda że leny nie ma, bo "ona Ci zawsze prawdę napisze":-D

edit) W ogóle to jestem szczęśliwa, bo wyspana:) Mała po zmianie pampka i butli w nocy o 2:30 nie obudziła się ani razu do 6:30:)))) Także tylko raz wstawałam:-D Może to ten pampers jest problemem,aaa i jeszcze zgasiłam jej lampkę:tak:
A jeszcze takie dziwne pytanko;-): Jak jest z oddechem waszych dzieci? Kurcze bo mojej chyba od tego gumowego smoczka trochę nie ładnie zaczyna pachnieć, chyba powinnam jej czymś buzię przemywać?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja się tam ciesze że Was mam :-) Nie mam kontaktu z innymi dziećmi w podobnym wieku to przynajmniej w ten sposób mogę w jakiś sposób porównywać postępy Kamila z Waszymi pociechami i się uspokajać kiedy okazuje się że mój Kamilek nie jest jedynym leniuszkiem :-) bowiem ma mentalną siostrzyczkę :-)

Mój pojechał do sklepu meblowego, zobaczymy co zdziała. Mały śpi i teoretycznie mogłabym coś porobić ale mam lenia i tak cała noc działanie przed nami. Gości nam się zachciało, ale przynajmniej jest motywacja do zrobienia solidnego porządku bo wiecie jak mamuśki przychodzą to gorzej niż nalot z sanepidu :-)
 
Składaliśmy wczoraj meble do 2 godziny, ale jakoś udało mi się wyspać do tej 6, pewnie w ciągu dnia siły mnie opuszczą :-) ale i tak jesteśmy :angry::angry::angry::angry: bowiem front jednej z szafek jest porysowany i to bardzo. Myślicie że nam wymienią jeden element??
myślę że nie powinni robić problemów

hefi świetna fotka Julci, az się człowiek od razu uśmiecha jak widzi taką śmieszkę
anecznik moja mama jak nieraz wpada to z rozpędu sama się bierze za porzadki czy gotowanie ( pod tym względem mam dobrze)

a mój dzwonił z pracy z pytanie czy może jutro wpaść do nas jego przyjaciel? hmm....powiedziałam że sie zastanowię bo nie bardzo mam ochotę na gości ale z drugiej strony jego tez bardzo lubie i wiem jak bardzo sie z moim przyjaźnią, więc chyba się zgodzę...i tak sobie pomyslałam że może w ramach niespodzianki zrobię im cos dobrego do żarełka....tylko co...
podrzućcie jakieś pomysły na jakieś przekąski, raczej coś na ciepło i coś konkretniejszego do przegryzienia dla facetów.... bo mi jakos pomysłu brak....myślałam nad gniazdkami z przepisu leny, doradźcie coś jeszcze
 
Hejus

Anecznik na 100% ci wymienia,tylko,ze mozesz troche poczekac, ja tak mialam z blatem od komody 3 razy skladalam reklamacje,jakiegos pecha mialam :/

agast wlasnie ,ty mowisz,ze jeszcze 3miesiace do zimy,no ,ale to troche dlugo,a jak ja mam zamiar wydac 400zł na emu to dopiero wydatek jest hehe,ale te 3miesiace sa dlugie pamietaj,a w nogi bedzie ci ceplo,a poza tym,przeciez bedziesz je miec na drugi sezon ,bo one cały czas modne :-)

Dziewczyny - czy wy juz obnizyłyscie łóżeczko??? Bo ja patrze,ze dzinks cos kombinuje w tym lozeczku i jeszcze mi wypadnie :szok:

A czym czyscicie ząbki?
 
Hej, dziekuje za zyczenia zdrowka dla mamy, jednak wsiadla w autobus ale ledwo do niego doszla juz tu jajko znosze czekajac na jakas wiadomosc od niej :-(

Tez musze obnizyc lozeczko nie chcialabym odkryc ze mala umie w nim usiasc i przegibnac sie przez barierke lada dzien. Jak siedzi w wanience to sie przegina przez brzeg i podnosi ze stolu to co tam akurat stoi

A ta madzia5 to troche podobnie pisze do Ani. tak mi sie skojarzylo :-D Po co reagujecie, taki pasozyt tylko zyje naszymi reakcjami i czeka na afere jaka tu wywola. Lepiej komentowac na zamknietym jest wieksza frajda bo laska (albo koles) tego nie czyta ;-)

ewus oby ta krew w kupie zniknela, od czego to jest, wiecie?? zdrowka kochana, how are you doing today?? :-p:-p
Kajdusia i jak u was, mama bedzie w domku??

Ale wam zazdroszcze przespanych nocek.. ja sie nie pisze na drugie dziecko :dry:
 
Ostatnia edycja:
uffff przeżyłam!!!!!!!!Jakoś poszło w te pierwszy dzień, idę zrobić A6W i popiszę coś więcej:-D

niezła jesteś, cały dzień w pracy i jeszcze A6W, szacuneczek:-D

Dziękuję za pamięć
Piotruś od wczoraj w domu, normalnie się rozkleiłam jak z rumieńcami zabrał się za rozpakowywanie świątecznych prezentów- zupełnie inne dziecko niż w Wigilię...Mama na 90% wychodzi jutro, u teściowej obyło się bez szpitala, chociaż dzis dopiero przestała zwracać...chyba koniec koszmaru...

super, ze już w domku jesteście!

Zobacz załącznik 312987
A to mój Mały Szef Elfików:), który dzis skończył PÓŁ ROCZKU!

cudny Elfik:-) spóźnione, ale szczere najlepsze życzenia dla synka!

z moim macierzyskim to bardzo dluga i skomplikowana historia ;/
w skrocie bylo to tak ze rok temu bedac na wychowawczym dostalam wypowiedzenie, na koncu wypowiedzenia dowiedzialam sie ze w ciazy jestem i rzuciałam zaswiadczenie, sprawa w sadzie no i przywrocił mnie o pracy. w firmie zastałam ja i szef (ze 150 osob) urodziła sie emilka i mo szef do dnia dzisiejszego nie zlozył dokumentow do zusu, a oni bez tego nie chca mi wyplacic kasy ;/ zalozylam mu akta w dochodzeniowo sledczym ale sprawe umozyli bo co to za szkoda mi wyrzadzina ;/ po nowym roku ide do prawnika i bede walczyc przez sad cywilny... mam juz dosc ;/

o jeju, współczuje:-(

ewus - a miałam nadzieje, ze się wam uda:-:)-(, ale jutro już chyba wyjdziecie co?


Was nadrobić po takiej nieobecności to masakra :)

YouTube - DSCN1059.AVI A dodam że jechalismy ok 11 godzin :) A Julka albo się śmiała albo gadała, mało nam w podróży spała ale marudzić zaczęła już we Wrocku ale to wszyscy mieliśmy już dosyć podróży więc się jej nie dziwię. :)

Julka ma już 2 ząbki :D Oba wyszły niepostrzeżenie. Prawa dolna jedynka została wyczuta przez moją mamę w dniu przyjazdu (20.12) a lewa jedyneczka wyszła w Wigilię :D :) Normalnie podniecam się jak murzyn bateryjką ale co ja poradzę :p

gratuluje ząbków! A z Julci to gadała rośnie:-D

Dzień dobry
u nas nocka nie najgorsza, ale ze względu na lale mogłaby być lepsza, pół nocy ie spałam wysłu****ąc jej kaszlu, na całe szczęście teraz już nieco lepiej i gorączki nie ma

gosiagro a to jakaś rekompensata w postaci karpika za wigilie

dużo zdrówka dla córeczki, a karpik to przedłużenie świat:-D

edit) W ogóle to jestem szczęśliwa, bo wyspana:) Mała po zmianie pampka i butli w nocy o 2:30 nie obudziła się ani razu do 6:30:)))) Także tylko raz wstawałam:-D Może to ten pampers jest problemem,aaa i jeszcze zgasiłam jej lampkę:tak:
A jeszcze takie dziwne pytanko;-): Jak jest z oddechem waszych dzieci? Kurcze bo mojej chyba od tego gumowego smoczka trochę nie ładnie zaczyna pachnieć, chyba powinnam jej czymś buzię przemywać?

gratuluje nocki, ja takiego zapachu nie zaobserwowałam

Hejus

Dziewczyny - czy wy juz obnizyłyscie łóżeczko??? Bo ja patrze,ze dzinks cos kombinuje w tym lozeczku i jeszcze mi wypadnie :szok:

A czym czyscicie ząbki?

ja obniżyłam na środkowy poziom, a ząbki czyszczę pastą Nenedent
 
reklama
Hejus

Anecznik na 100% ci wymienia,tylko,ze mozesz troche poczekac, ja tak mialam z blatem od komody 3 razy skladalam reklamacje,jakiegos pecha mialam :/

agast wlasnie ,ty mowisz,ze jeszcze 3miesiace do zimy,no ,ale to troche dlugo,a jak ja mam zamiar wydac 400zł na emu to dopiero wydatek jest hehe,ale te 3miesiace sa dlugie pamietaj,a w nogi bedzie ci ceplo,a poza tym,przeciez bedziesz je miec na drugi sezon ,bo one cały czas modne :-)

Dziewczyny - czy wy juz obnizyłyscie łóżeczko??? Bo ja patrze,ze dzinks cos kombinuje w tym lozeczku i jeszcze mi wypadnie :szok:

A czym czyscicie ząbki?



Ja łóżeczko też obniżyłam tak z miesiąc temu, a zębolki czyszcze silikonową szczoteczką nakładaną napalec, ale chyba zmienie na nastepną bo Kacperek zaczyna coraz bardziej gryźć i palec potem cały pogryziony :-)
 
Do góry