reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

magdalena super że jakoś poszło:-) Zobaczysz z każdym dniem będzie łatwiej. A co do laktatora to jeżeli zamierzasz jeszcze trochę pokarmić to ja bym jednak zainwestowała, chociaż w jakiś najtańszy... wyobrażam sobie co przeżywasz, ja jak karmiłam i zapomniałam laktatora do pracy to była masakra, po 6h to nie mogłam bluzki dopiąć.. normalnie Pamela:-D:-D:-D co przy moim biuście brzmi śmiesznie:-D:-D

Eliza mam nadzieję że szybko dacie sobie radę z ząbkiem;-)

Kasiek super Damianek. A jak siedzi to już się taki duży wydaje:-)

Anik współczuję nocy...

dorotka niestety w tej kwestii nie pomogę... a próbowałaś karmić na "śpiocha" tzn jak już podsypia i memła np smoczka to mu go wyciągnąć i zamiast tego butlę wsadzić. Moja jak miała kryzys i dziewczyny mi to poleciły to jak zaciągła to już puścić butli nie chciała:-D
 
reklama
dorotka niestety w tej kwestii nie pomogę... a próbowałaś karmić na "śpiocha" tzn jak już podsypia i memła np smoczka to mu go wyciągnąć i zamiast tego butlę wsadzić. Moja jak miała kryzys i dziewczyny mi to poleciły to jak zaciągła to już puścić butli nie chciała:-D


Ignas nie uzywa smoczka (od urodzenia nie chcial go ssać ) ale na spiocha probowalam i nic z tego (a kiedys zawsze dokarmiałam go o 22 na spiocha i pięknie jadł )
 
Ostatnia edycja:
dorota. któraś z dziewczyn pisała, że jak przechodziła na mleko następne to mieszała na początku z 1 i stopniowo zmieniała mleko, może spróbuj tak zrobić


kasiu- ja 3 tygodnie temu zaczełam wprowadzac 2 i robiłam to stopniowo. dopiero od tygodnia je samą 2. Mam jeszcze jedno opakowanie enfamilu 1 i dzis mu próbowalm dac ale nic z tego :( Głowa juz mnie boli. Wspólczuję mamą niejadków :( teraz wiem co to znaczy :(
 
Dziękuję za pamięć
Piotruś od wczoraj w domu, normalnie się rozkleiłam jak z rumieńcami zabrał się za rozpakowywanie świątecznych prezentów- zupełnie inne dziecko niż w Wigilię...Mama na 90% wychodzi jutro, u teściowej obyło się bez szpitala, chociaż dzis dopiero przestała zwracać...chyba koniec koszmaru...
Ewuś- zdrówka dla chłopców
koriander- mam nadzieję, że Twojej mamy odwiedziny córki i wnuczki nie skończą sie jednak tak jak u mojej....Oby przez noc przestało boleć...trzymam kciuki...

u nas wielki dzień prania rzeczy poszpitalnych i przedszpitalnych, piżamy, wykładziny, pościele, podlogi, trzeba wykurzyć te świństwa raz na zawsze
 
dorotko przyczy moze byc wiele, dziąła, pleśniawki itd moze sie jednk zdażyć ze dziecko nie chce pic juz mleka po wprowadzeniu nowych pokarmow, mojej przyjaciółki corka nie piła mleka z butli po skonczeniu 5 miesiaca! uparła sie i koniec.tylko zupki, obiadki i kaszki łyżką.....a sa też dzieci które do 3 roku życia nie mogą sie rozstac z mlekiem z butli,zdaża sie zatem ale sprobuj dosypac mu do butli z mlekiem dwie łyzki kaszki smakowej,bananowej lub jablkowej, smoka z dużą dziurką i moze wypije....
 
ola_fasola - ciekawe jak się rozwinie temat wycieczki i czy w ogóle bo faktycznie wygląda to na ściemę. U mnie 30 stuknęło i zmarszczek brak

agast
- buty fajne, tylko podeszwę bym wolała inną, coś bardziej płaskiego

kasiajanicka -
super że u Fifiego dobrze, a na peumo to pierwszą dawkę będziecie podawać?

karo - jak Ci dobrze!!!!!!Ja też chcę, buuuuhhhuuuuu:-D

Emalia
- wyrostek to chyba bardziej boli więc myślę że to co innego. Moja koleżanka miała podobne bóle i okazało się że to zespół jelita wrażliwego - na to chyba się dietę jedynie stosuje.

butterfly - co do dywanu to może shaggy ale nie taki typowy dywanowy tylko to jakby z materiału, nie wiem czy kojarzysz o co mi chodzi:confused: A mały się odpycha bo dzieci w tym wieku sprężynują, jak go weźmiesz pod paszki to będzie przebierał nogami i próbował się podpierać na nogach. Igula robi to samo.

Lencja -
zdrówka. To moja Iga też skoczyła 200 bo one z tego samego dnia:-)

Eagle
- najlepszego dla Tomka

magdalena
- super że pierwszy dzień udany, u mnie też nieźle

Kasiek - przystojniak Damiś wcale nie wygląda na marudnego

koriander - zdrówka dla mamy

dorotka
- Iga ostatnio miała strajk mlekowy, nawet kaszki nie chciała, później jej się odwidziało i znowu piła, i teraz spowrotem to samo - tylko kaszka wchodzi w grę, o chyba że na śpiocha to mleko pociągnie, no i uwielbia obiadki, nie wiem czym to jest spowodowane. Może mleko zmień???Ja za bardzo nie mogę bo moja pepti pije, a nutramigen chyba jeszcze bardziej paskudny jest.

Kajdusia - cieszę się że już dobrze i młody w domu

W pracy luzik, dzisiaj tylko się przyglądałam bo dużo zmian, ale od jutra na głęboką wodę, nie dość że na 10h to na dodatek we 2 jesteśmy!!!!Beznadzieja totalna, szefowej nie ma bo a L4, ta która ją zastępuje jest na urlopie, burdel na kółkach.

Dziewczyny jak to jest z tą godziną na karmienie?
Dzisiaj byłam 7h ale jutro 10h, to pojutrze mogę to odebrać?Czy to co dzień powinno być krócej?
 
cześć dziewczyny :)
Kilka dni się nie oddzywałam ale przez ta przeprowadzkę nadal na nic nie mam czasu. Nawet nie podczytałam was co się działo w święta i po świętach ale narazie nie mam czasu. Jak wszytkie kartony rozpakuję to może wtedy się uda. Nie mam czasu a moje dziecko obraziło się na mleko i nie wiem co robić :( Od 3 dni ani razu nie wypił mleka z butli :( tylko kaszka. Więc myslałam ze może dziąsła go bolą ale inne picie chetnie pije z butli. Dzisiaj próbowałam dac mu mleko z kubeczka i jak tylko poczuł ze to mleko to wypluwał a jak wlałam wodę z soczkiem to od razu pił :( Juz nie wiem co robić :(. Czy to może miec związek z tym ze od 2 tyg przeszlismy na mleko 2 ? Ale nadal z tej samej firmy. Może powinnam inne mleko kupić ? Może ktoś miał taki przypadek? dziewczyny doradzcie mi coś??

Kochana jakbym czytała o swojej sytuacji....Polcia przechodziła to jakieś 3 tyg. temu...Rwałam sobie włosy już z głowy i płaczem się zalewałam...za żadne skarby nie chciała mleka...Trwało to dwa tygodnie...W nocy jeszcze piła....ale w dzień....To był koszmar.....Wszystko inne chętnie, zupki, owocki, wszelkie smaki kaszki....tylko mleko bleeeee....I nagle od tygodnia mleko wróciło do łaski.....Wypija po 150ml minimum....a i po 210ml sie zdarza...więc kochana głowa do góry!!!! Malutki popróbował nowych smaków i to co juz mu się "opiło" nie za bardzo mu smakuje....ale na pewno jeszcze zatęskni za mleczkiem...Trzymam za to kciukasy....Najgorsze co możesz zrobić to wpychać mu butlę na siłę...Ja tak na początku robiłam....To Polcia już na sam widok butli ryczała...bo wcześniej to chociaż troszkę pociągnęła z butli a jak zaczęłam wpychać to już nic a nic!!!!Trzymam kciukasy!!!!

kajdusia
- cieszę się ze już po wszystkim....Cudownie że Piotruś tak bardzo cieszył się z prezentów, to musiał być cudowny widok!!!! Buziaki dla wAS....I zdrówka również dla mamy...i reszty rodzinki!
ewuś - dla Twoich przytojniaczków również zdrówka....Buziaki....
 
IMG_0229.jpg
A to mój Mały Szef Elfików:), który dzis skończył PÓŁ ROCZKU!!Dziękujemy za życzonka. A teraz idę się kapac i moze w koncu Was poczytam... :/ W oczy mi sie tylko rzucilo,ze strajk glodowy maja dzieciaki i mleka nie chca... tez przez to przechodziłam. Mój mleka nie chce prawie od czasu kiedy zaczał dostawac pokarmy stale... Jeszcze najpierw troche jadł,ale coraz mniej w rezultacie teraz pije tylko troszke mleczka ok5rano i to tylko na spiocha,wtedy udaje sie ok100ml,a jak sie rozbudzi to max40ml i koniec,w dzien tylko kaszka łyżeczką. Nawet pić nie chce z butli :( aj...
 
reklama
Do góry