reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
a po raz ostatni przed swiietami wiec przyjmijcie najserdeczniejsze zyczenia

Kiedy w Betlejem rodzi się Dziecię,
radość przynosi wszystkim na świecie.
Niech wraz z Bożą Dzieciną dni szczęśliwe przypłyna,
a pokój jak gwiazdka niech świeci.


Wesołych Świąt :tak:
 
I ja wpadłam na moment... Ale zaraz muszę do kuchni pójść i ją posprzątać, póki co wygląda efektownie i bałaganiarsko..
Ale sernik już gotowy i się studzi, makowiec w piekarniku, kompocik z suszu gotowy, bigosik mhh pyszny wyszedł, mam też już babeczki serowe i już się nie mogę doczekać jutra wieczorem kiedy będę mogła coś zakazanego spróbować :biggrin2::biggrin2::biggrin2:
Ale dziś było mi ciężko jak nie mogłam nawet spróbować masy na sernik, czy dobra, cz nie trzeba czegoś dodać.,. W. twierdzi, że wyśmienita, zobaczymy jutro :)
Kornelka zjadła dziś dobre 4 łyżeczki kaszki sinlac wymieszanej z jabłuszkiem - to dla nas krok milowy! trzymajcie kciuki aby dalej się to ładnie rozwijało.. i kilka chrupek częściowo pomemlała, więc mamy spora zmianę!:happy2::rofl2::rolleyes::rofl2::happy:

Kochane ja nie wiem czy jutro dam rade coś napisać.. Więc już dziś chcę Wam złożyć życzenia:

Zobacz załącznik 311600
:)
 
Hej
I mi się udało też jeszcze dziś usiąść....Praktycznie wszystko zrobione więc jest chwilka wolnego czasu...chociaż nie mam go za dużo....bo P. straszy że jak skończy jeść kolację...mój tyłek ma siedzieć obok niego na kanapie a nie przy kompie :-D !!!! Wariat!!!!
koriander - bardzo się cieszę że Lilcia zadowolona z przyjazdu babci....Cudownie że tak zaregowała .....Mam nadzieję że Polcia też tak zareaguje na dziadków za miesiąc :-)
kasiulka - z Hanią lepiej??? Bo nie mogę nigdzie doczytać...ale chyba tak, co? Cieszę się!!!!
zdec - Natalka czadowa!!!!Chyba nie mogłaś marzyć o lepszym prezencie, co?
Mój czas się kończy.... P. przełyka ostatni kęs kanapki....hihiihi...A tak serio to jest kochany bo on rozumie jak bardzo jesteście mi bliskie i nigdy mnie nie odgania od kompa....ale dziś mieliśmy zabiegany dzień więc idę się przytulić...
Miłego wieczorku dziewczyny.....i przyjemnej rodzinnej Wigilii jutro!!!Buziaki!
 
Ostatnia edycja:
Jest tu ktoś jeszcze?? Ja czekam na nocną awanturę, która powinna nastąpić do 23 a potem prysznic i spanie. Mam jeszcze trochę roboty ale boję się robić żeby małego nie obudzić :-( więc zostawiam ją sobie na jutrzejszy poranek :-( Choinkę to chyba dopiero w następnym tygodniu ubierzemy :-(
 
No podczytałam i się jak zwykle śpiąca zrobiłam chyba mnie usypia bb wieczorem oczywiście:-)
Zajrze jutro dobrze że nic do jedzonka nie musze robić bo całe święta u moich i mojego więc się byczymy:cool2:
 
Mój syn ok 22-23 budzi się z krzykiem, płaczę przez sen z głodu :-) Śmieszne jest to że nie jest to codzienny rytuał i już sama nie wiem od czego on zależy :-) Kiedy płacze dostaje butle mleka którą zawsze wydoi do końca tak jakby cały dzień nie jadł a potem bez problemu zasypia. Raz przy okazji że się trochę obudził chciałam zmienić mu pieluchę, żeby miał przyjemniej spać i wtedy popełniłam błąd bo młody za Chiny nie chciał wrócić do łóżeczka :-( Więc teraz tylko ryk = butla i wracamy lulu. Już po 23 a awantury nie było więc już dziś nie powinno jej być. W takim razie uciekam do łazienki i spać :-) Spokojnej nocy kobity.
 
Lencja chyba to przesada, pytalam tate i mowil ze 2 tygodnie temu pelno puzzli lezalo w sklepach w Belgii

Noooo sernik gotowy, zrobiłam jednak ten mokry, bo nie miałam ciasteczek, wygląda na to że wyszedł:-)
A mój mąż w Hamburgu, w DE autostrady pozamykane, na A4 jakieś karambole, ciekawe jak i kiedy wróci.

Liliti - gratki dla małej, to ze stawaniem na głowie prześmiesznie wygląda, Iga też tak robi
wspolczuje bardzo, mam nadzieje ze maz przyjedzie na swieta

Lena zadziwiasz mnie, tyle ciast! to dla was czy pieczesz jeszcze dla innych?

nam serniki tez opadly, nigdy nie opadaja a na swieta standard

Koriander super ze Lila tak lgnie do babci, dzieci chyba wyczuwaja ze to babcioa i kochac trzeba:)
 
reklama
Lencja chyba to przesada, pytalam tate i mowil ze 2 tygodnie temu pelno puzzli lezalo w sklepach w Belgii

Hmm...
nie zależnie od tego czy to prawda czy nie to już nie mam za bardzo ochoty kłaść na nich Nelci..
One rzeczywiście mocno śmierdziały jak były nowe i był to taki chemiczny zapach...
Sądzę, że je usunę by ewentualnie nie mieć potem do siebie pretensji...

A mój serniczek nie opadł:)
Zmykam spać, dobrej nocy :)
 
Do góry