reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

dziękuję dziewczyny za pamięć o Tymonka 7 miesiącach:-D kochane jesteście! ja jeszcze w kuchni ale zaraz kończę, ale o 22.30 wróciłam dopiero z pracy więc nie ma co się dziwić jeszcze na jutro sporo roboty zostało, ale trudno jakoś dam radę:tak:



Niech te Święta, tak wspaniałe, będą całe jakby z bajek, niechaj gwiazdka z nieba leci,
niech Mikołaj tuli dzieci, biały puch niech z góry spada, niechaj piesek w nocy gada. niech choinka pchnie pięknie, no i radość będzie wszędzie!
Iza z mężem i Tymonkiem :-)
12grudzień.jpg
 
reklama
A my mieliśmy gości do 2!!! Ja coś nie mogę zasnąc więc pragnę złożyc Wam, maluchom i całym rodzinkom życzonka:

Aby Święta były wyjątkowymi dniami w roku,
by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem,
By kolacja wigilijna wniosła w serca spokój
a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem.
By prezenty ucieszyły każde smutne oczy,
by spokojna przerwa ukoiła złość
By Sylwester zapewnił szampańską zabawę,
a kolędowych śpiewów nie było dość!

Życzy Milka, Jasiu Olcia i Kamil:-)

http://www.e-zyczenia.pl/zyczenia/bozonarodzeniowe/#ixzz18zViz0qS
 
Hej Wam Dziewczyny :)
Przepraszam że nikomu nie poodpisuje ale zatrzymałam sie na stronie 4121 :) więc sami rozumiecie :)
W domku super, dziadki zachwyceni :)

A w poniedziałek 20.12 jak tylko przyjechaliśmy do rodziców moja mama wyczuła ZĄBKA!! :D
Mamy dolną prawą jedyneczke :)

ok uciekam doczytam was pewnie dopiero po świętach.
buziaki i pozdrowienia.
 
Witam wszystkich w wigilijny poranek! :-)ja tylko na chwilkę, u nas wszystko dobrze, święta przygotowane na 14 jedziemy do teściów potem do moich rodziców tam zostajemy na noc i jutro wszyscy razm czyli tescie i moja rodzina spotykamy się. W środe byliśmy na szczepieniu, Klara waży 6700 pani doktor powiedziała ze dobrze przybiera ale jest drobna jak mama ale za to strasznie wesoła i rozgadana, wszystkie dzieci w przychodni zagadywała, zaczepiała i zadne dziecko jej nie "odpowiedziało":-):-D i kazdy sie dziwił jakie wesołe i rozgadane dziecko :-D:-) jedna Pani nawet zapytała gdzie do przedszkola posyłam małą bo synek by miał fajną koleżankę tak więc jestem zadowolona. Szczepienie-niestety placz ale tylko chwilkę. Ząbków brak i jeszcze długo ich nie będzie.


Hefi-super prezent na święta, gratuluje ząbka

Dalej nie doczytam bo jeszcze musze pare rzeczy zrobić przed wyjściem.

Pewnie nie będę już tu zaglądała więc w imieniu mojej rodziny życzę wszystkim zdrowych, pogodnych i wesołych świąt!!!!

Ola, Rafał i Klara


ita nie zauwazyłam wcześniej- pięknego mamy reniferka na forum :)
 
No i awantury wczoraj nie było :-) Chyba wyczuła że tata wcześniej z pracy wrócił i nie chciał przedstawienia robić, synek tatusia :-D

Pewnie już tu nie zajrzę więc korzystając z okazji w imieniu swoim jak i całej mojej rodzinki

ŻYCZĘ WAM I WASZYM NAJBLIŻSZYM ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT W PRZYJAZNEJ ATMOSFERZE :-) A NADCHODZĄCY ROK 2011 ŻEBY OKAZAŁ SIĘ BYĆ LEPSZY OD MIJAJĄCEGO 2010 ALE GORSZY OD 2012 ROKU :-)
 
Kinder niespodzianka dziękuje za komplementy:-D:-D

Witajcie w poranek wigilijny, mała poszła spać, bo znowu obudziła się o 5:30, ale coś jest marudna, nie wiem co to dzisiaj będzie:szok:

anecznik - choinka to podstawa, a ty chcesz ją ubierać w nast tygodniu? Ja też małej już w nocy nie przewijam, bo potem w najlepsze haaha, hihihi i bawić się ze mną godzinę... widocznie woli spać w pełnym pampersie;-)

hefi - gratuluję ząbka:) Ale macie prezent na święta:-D Ale jak cichaczem jej wyszedł;-)

_avena_ mam nadzieję że mężowi jakoś uda się dojechać na święta. Słyszałam o tym karambolu - masakra:-(

ita - świetny ten Tymon w tych uszkach:-)

To ja też gdybym już nie zajrzała to życzę wam wszystkiego co najlepsze, radości i pociechy z dzieci i mężów, zdrówka (bo to najważniejsze), szczęścia, miłości no i trochę pieniążków, żeby było za co zabawki kupować:-D Życzę wam aby te święta minęły rodzinnie:-) To rzeczywiście nasze drugie "wspólne" święta:-) Ania i Natalcia;-)
 
Witam :-)
Ja tak w biegu :-) Kacperkowi przebiła sie lewa górna dwójeczka :-) a Szymkowi wylęgła się ospa wietrzna więc jest super :-( tylko patrzeć jak Kacperek też bedzie miał.

Chciałam am Kochane Czerwcóweczki złożyć najserdeczniejsze Życzenia

Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru
Przyniesie Ci spokój i radość .
Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia
Żyje własnym pięknem,
A Nowy 2010 Rok obdaruje Ciebie i Twoich bliskich
Pomyślnością i szczęściem.
Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia
Niech spełnią się wszystkie Twe marzenia

życzy Magda z Rodziną


mikolaj7.gif
 
chciałabym złożyć wam życzenia :
By Wam wszystko pasowało,
by kłopotów było mało, byście
zawsze byli zdrowi, by problemy były z głowy,
by się wiodło znakomicie, by wesołe tyło życie!
Każdy już czym prędzej bieży, by dołączyć do pasterzy.
I ja spieszę z życzeniami, bo nie mogę być tam z wami.
Zdrowia, szczęścia, pomyślności i niech dobroć wśród Was gości.
I niech Boga wielka moc na Was spłynie w Świętą Noc.
___________< o >
_____________/
_________o`* o.@*o`.
________.' '*Q o *o@
________( () o*o* @ o'.
_______.-' o *0_Q.-'-;*o)
_______.' 0 Q @0@ ()* `-.
______* @ o*o @. ‘Q * o )
_____o`-...-@""-Q '-~@'`0*.’
_____.'` @ Q * 0*’Q. ‘ @`-.)
_____*.' o . @* '-@‘o’’Q.*-oQ’.
____* @ * ._()__0*Q.~-' @ ()* `
____(o () * o* Q'._@_Q o ()’´´*.'.
___o'-.-' @`--._ @’* Q *.@-* * ``-.
___.-' @ _Q_.-'~'-. @ ´()`-*@.o’Q’
__.' @* o ..-' * o *.@ * 0 *@oQ`) o*'
_* 0.-~@-._Q * 0 * ~. Q _.~@-.*_0_.'
_'._@ * o () '-._@__0__@_.-'Q o . '-.*
_;--@' 0‘Q * Q o *@ * 0‘ o @ *'-*.o
_.o-' * ‘ '._@__* .Q.~ @- . 0 () Q @ *'.
_* @ *‘ o * @ _.''Q~o..__@__.--'`@--.*
_;'-.__@_Q . 0 () oQ * o*♥.*•.¸♥¸.•*♥
_____________$$$$$
_____________$$$$$
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry