reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Rzeczywiście cisza jak nigdy!!:)

Lena bez nabijania się poproszę;P W końcu to _avena_ pobiegła do HM po dres HK:))))
karo jak tam rozmowa?

Matko my spędziliśmy dzisiaj 5 godzin na dworze(korzystając z ostatnich dni w miarę ładnej pogody), z czego z godzinkę w centrum handlowym:) Jaka mała była zachwycona jak matka ją z wózka w końcu wyciągnęła i mogła sobie oglądać buty;P To prawdziwa kobieta się robi:) A teraz padła jak kawka z nadmiaru wrażeń, bo w dzień mało spała, może z 2-3h, to może noc ładnie prześpi, przydałoby się wyspać chociaż w sobotę;)

hehe ja idę mojego osroka budzić na kapiel;)Zakopała się w pierzynach i śpi:)Aż kołderka podskakuje;)
 
reklama
Faktycznie dzisiaj cisza na ogólnym :)
lena Gaja męczyła się nadmiarem kupek a mój mały odwrotnie. Biedak nie może zrobić kupki już 3 dzień, płacze przy tym a ja razem z nim :( ma zatwardzenie, już mu ograniczyłam jedzonko do owoców rozluźniających a zatwardzenie cały czas się pojawia.
 
jak nie urok to sraczka hahaha tak nas załatwiły nasze dieciaki ze teraz o kupach gadamy zamiast korzystać z uroków życia hihihi beka pełna.......jak juz sie wpadnie w pueluchy to koniec :-) :-))
 
Faktycznie dzisiaj cisza na ogólnym :)
lena Gaja męczyła się nadmiarem kupek a mój mały odwrotnie. Biedak nie może zrobić kupki już 3 dzień, płacze przy tym a ja razem z nim :( ma zatwardzenie, już mu ograniczyłam jedzonko do owoców rozluźniających a zatwardzenie cały czas się pojawia.

Biedaczek:(U mnie ta sraka spowodowana właśnie owocami ja tak przynajmniej myślę...daj mu herbatkę z jabłkiem albo sok z winogron to Ci ściany obryzga;)
Któraś miała problem z odparzeniem polecam maść tormentiol;)
 
Lena zaglosowane

Cobra nie daj sie!!!

Eagle oby nie majstrowal :)) masz racje im wczesniej tym lepiej. Kto padl pierwszy ? czy nie przypadniekm zyrafa :))

Iza jakie potrzebujesz soczewki ? ja zamawiam zawsze na allegro i place tyle za 6 szt co w optyku za 2....

Emalia a co Ci robi lilusia w nocy ?? myslalam ze w tym wieku to juz spokojne noce

Agi z zatkanym nosem ciezko zyc doroslemu a co dopiero szkrabom

karo u nas te nabulizatory mozna wypozyczyc w przychodni. Trzymam kciuki ale byba juz po fakcie jak poszlo?

Troche nas chyba znow ubylo Perfekty np nie widze agsat wpada na sekunde :)


Sto lat dla wszytskich solenizanow i tych duzych i tych malych
 
reklama
Do góry