reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Gosia- jak mnie liczyc jako wrocławiankę, to ja się zgłaszam jako ostatnia;-)

Co do kina, to w sumie mi naj bardziej zależało ,żeby iśc z dziecmi, więc ja się piszę w środę.A w jakich kinach to jest? Lena jedziemy jednym autem ?

Cobra- ta twoja teściowa to kur... wstydu nie ma. Najpierw takie sytuacje a teraz wydzwania , bo tęskni. O co jej kaman?

Lena- co ty teraz "pscółka" jesteś? Mam nadzieję ,że z kleksami już lepiej:tak:

Nocka u nas jak zwykle. Jak nie Jasiek to Lilusia. Idę ją teraz nakarmic :)


chce mnie wkur..:D
 
reklama
lena fajny awatarek:-D
cobra niedobra ty:-):-):-)teściówka tęskni a ty co:-D:-D:-D
eagle to nieżle dopłacają niech ich licho:wściekła/y: ale nie dziwi mnie to mi to wogóle nie dopłacają do soczewek dla syna bo twierdzą że okulary może nosić a lekarze mówią co innego :angry::angry:więc sama pokrywam koszty
masakra z tym ich dopłacaniem, moim zdaniem wszystkie tego typu sprzęty potrzebne dzieciom powinny być refundowane w 100% w końcu na coś płacimy składki, ale mnie juz nic nie dziwi
 
Lena - do środy na pewno przejdą :)

Ewa- Sto latek i wszystkiego naj naj :)

Dzisiejszym jubilatom dużo zdróweczka i samych uśmiechów na buziach :)

Cobra- chyba tej babie za bardzo się nudzi ;-)
 
WItam sie i ja....
Noc koszmarna...Od godz. 18.30 kiedy zasnęła do 2 w nocy 15 pobudek!!!!!!!, co pół godziny praktycznie....Potem po 2 zasnęła do 6.00...zjadła...całe 50ml....i znów zasnęła do 8.00....A jeszcze w nocy @ przylazła i czuję się jakbym pod tramwaj wpadła....Nagorsze jest to że mała w ogóle nie chce jeśc...o 23.00-50ml, o 2.00- 50ml....i o 8.30- 70ml....Głowa mi juz pęka od tego....Już się nakręcam że przez cały dzień nic nie zje....
lenka- zagłosowane
ewa - 100 lat!!!!
Kubusiowi i Martynce wszystkiego co najlepsze
i najpiękniejsze w życiu życzę!!!!
 
cześć mamuśki!

znów mam zaległości...
U nas jakoś idzie. Milenka już nie ma zapalenia ucha ale ma mega kaszel i katar. Wczoraj wzywałam do domu pediatrę bo Mila się okropnie męczyła. Pani doktor kazała kupić taki inhalator z maską i przepisała leki do niego. Także wczoraj kolejny zakup na allegro no i mam nadzieję, że dziś dojdzie i będziemy się nadal kurować.
Poza tym nadal je tylko łyżką i to dość mało, ale ładnie przybiera;-)
Z innych tematów postanowiłam trochę popatrzeć na rynek pracy i powysyłałam trochę CV no i idę dziś na rozmowę rekrutacyjna na 16. Także trzymajcie kciuki- możo coś fajnego z tego wyniknie;-)

MagdaM- życzę zdrówka
EWA1981 - sto lat dla Ciebie
lena- załgosowane
Martynko, Jakubie- wszystkiego dobrego dla was maluchy;-)
eagel- trzymam kciuki aby z aparatem wszystko dobrze wyszło, no i super fotki
Agi- nie martw się, u mnie wczoraj też były pobudki co pół godziny w nocy. - to na pewno chwilowe. Z jedzeniem pewnie też. Dzieci czasem robią sobie takie dni z mniejszym jedzonkiem. Na pewno nadrobi później;-)
 
czesc dziewczyny!

ja sie zaiebiłam, naszczescie to nic poważnego, przewiało mnie ale dzis Mała nici ze spaceru.....bedzie pewnie protestować;-)

AGI dałas mocz na posiew???,jesli mało je i czesto sie budzi to pewnie zapelenie dróg moczowych ......najczestrza przyczyna tych objawów

 
reklama
149145_464908332571_668297571_5772898_3430224_n.jpg

Nie moge z tego zdjecia:-):-)


karo powodzenia na rozmowie!!
liliti nie daj sie chorobsku, zdrowka!
eagle jaki aparat, znowu cos przegapilam? kupujecie/kupiliscie lustrzanke?? Faaajnie!

STO LAT DLA KUBUSIA NIECH ROSNIE MAMIE ZDROWY SILNY I NAJUKOCHANSZY!
 
Ostatnia edycja:
Do góry