reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam was.Jestem bardzo szczesliwa ze moge dopisac sie do listy czerwcowek.Co prawda jeszcze nie mam potwierdzonej ciazy przez lekarza, ale tutaj troche to potrwa:-(.Niestety w Londynie zaczynaja zwracac uwage na ciaze jak przejdzie najgorszy okres czyli pierwsze 3 miesiace.Mimo to jestem pewna ze tym razem moj synek bedzie miala rodzenstwo:-D.Wedlog kalkulatora termin porodu wychodzi mi na 19 czerwiec.Mam nadzieje ze czas i synek pozwoli mi na czesta obecnosc tutaj:-D.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Celka dziękuję. Ja czuję sie okropnie, myslalam, że sobie naprawde odpoczne na tym zwolnieniu, a dopadło mnie przeziębienie i ledwo żyję. Wszystko mnie boli, nos zatkany, w głowie huczy masakra. Jest mi cały czas niedobrze i wogóle. Przyżekłam, ze to moja druga i ostatnia ciąża:cool:. Pierwszej wcale nie odczulam i myślałam, ze teraz bedzie tak samo.:confused2:

Wracaj do zdrowia szybko scorpioniczkaaa!
 
Hejo!
Witam nowe mamusie :)

Ja tez od dzisiaj przez caly tydzien na zwolnieniu. Przeziebilam sie na maxa i chodzenie do pracy nie byloby dobrym pomyslem. Leze sobie zatem i odpoczywam.
Objawow ciazowych u mnie nadal prawie wcale, tylko apetyt mam straszny, ale staram sie opanowywac bo nie chce przytyc tyle co w poprzedniej ciazy...
 
macim, aniasz83, tuchna, Ewitka, zyrraffka, natucha11 witajcie :-)



Celka dziękuję. Ja czuję sie okropnie, myslalam, że sobie naprawde odpoczne na tym zwolnieniu, a dopadło mnie przeziębienie i ledwo żyję. Wszystko mnie boli, nos zatkany, w głowie huczy masakra. Jest mi cały czas niedobrze i wogóle. Przyżekłam, ze to moja druga i ostatnia ciąża:cool:. Pierwszej wcale nie odczulam i myślałam, ze teraz bedzie tak samo.:confused2:


Witaj, ja tez jestem styczniówką 2006, ale na innym forum.:tak:





Jestes podobnie jak ja w siódmym tygodniu ciązy, ja @ mialam 28 sierpnia :-)
ojj nie siódmy tydzień to za dużo , chyba ze liczysz od momentu ostatniej meisiaczki, ja z meżem zaczelismy 8.09. wiec z moich obliczen to 5 gora 6 tc ;-) wczesniej nie możliwe bo on jest w neimczech a ja w pl :)
 
ojj nie siódmy tydzień to za dużo , chyba ze liczysz od momentu ostatniej meisiaczki, ja z meżem zaczelismy 8.09. wiec z moich obliczen to 5 gora 6 tc ;-) wczesniej nie możliwe bo on jest w neimczech a ja w pl :)
najłatwiej liczyć od dnia ostatniej miesiączki, no chyba, ze wiesz dokladnie kiedy owu była.

Ale kalkulatory przewaznie liczą od ostatniej @.
 
najłatwiej liczyć od dnia ostatniej miesiączki, no chyba, ze wiesz dokladnie kiedy owu była.

Ale kalkulatory przewaznie liczą od ostatniej @.

no od ostataniej to wychodzi 7 , ale 7 napewno nie jest, bo lekarz powiedział ze jest baardzo wczesna, na usg bylo widac tylko pecherzyk ktory ma 4,4 mm tak mi lekarz napisał, z reszta nei wiem jak to juz jest, pokickane to, alebo ja jestem cofnieta :-D , jutro punkt 8 gin wiec sie wypytam wszsytkiego .:laugh2:
 
Ja dzisiaj w pracy czułam się strasznie, pracuję z dziećmi i myslałam, ze wyjdę z siebie. Najgorsze, ze mam apetyt, tyle chciałoby się zjeść a nie mogę, męczą mnie mdłości i odbija mi się bez przerwy:-(Chciałabym pracować ale nie wiem jak sobie dam radę jak tak dalej będzie.
 
Ja dzisiaj w pracy czułam się strasznie, pracuję z dziećmi i myslałam, ze wyjdę z siebie. Najgorsze, ze mam apetyt, tyle chciałoby się zjeść a nie mogę, męczą mnie mdłości i odbija mi się bez przerwy:-(Chciałabym pracować ale nie wiem jak sobie dam radę jak tak dalej będzie.

Ja tyle śpię, że nie byłabym w stanie pracować :-D
 
reklama
Do góry