reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Gosia, Żyrafka- dzięki
Żyrafka- ja też pracuję z dziećmi , dzisiaj myślałam, że kilkoro uduszę :wściekła/y:;-) No to w środę będziemy się dzielić wrażeniami :-)
 
Witaj Kajdusia!
Też pojutrze mam wizytę u lekarza, juz nie mogę się doczekać:-) powiem wtedy o ciąży moim najbliższym
\

Ja nie mogłam wytrzymać :) W momencie robienia pierwszego testu byłam u mojej mamy na śniadaniu więc jak pojawiła się druga kreska to zawołałam ją od razu bo już nie wiedziałam czy to nie przewidzenia :rofl2: A potem popędziłam do mojego "sprawcy zamieszania" i też od razu mu powiedziałam :) Znając siebie, wiedziałam,że nie wytrzymam, więc podziwiam :)
 
\

Ja nie mogłam wytrzymać :) W momencie robienia pierwszego testu byłam u mojej mamy na śniadaniu więc jak pojawiła się druga kreska to zawołałam ją od razu bo już nie wiedziałam czy to nie przewidzenia :rofl2: A potem popędziłam do mojego "sprawcy zamieszania" i też od razu mu powiedziałam :) Znając siebie, wiedziałam,że nie wytrzymam, więc podziwiam :)

Ja też od razu wszystkim powiedziałam :-D
 
reklama
Ja też od razu wszystkim powiedziałam :-D

Dziewczyny myslę, ze szczegolnie przy pierwszym dziecku jest to tak bombowa wiadomosc, że checmy od razu wszystkim się pochwalic!!! Nie inaczej ja zrobilam, powiedzielismy calej rodzinie, a ze byla wtedy wieksza impreza to dowiedziala się równiez ta dalsza. Niestety moze zapeszyłam:-( teraz powiedzielismy tylko rodzicom i rodzeństwu z prośbą o utrzymanie tajemnicy do końca trzeciego miesiąca. Gdyż nie che znowu przeżywać potem ich wspólczucia...
 
Do góry