reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam Was wszystkie mamuski hihi
ja idę dzis do gina na kontrole z wynikami moczu żeby sprawdzic jak sie tem mój ęcherz miewa i czy nie ma jakiejś bakterii boje sie troche ale mam nadzieje ze wszystko będzie ok

pozdrowienia dla wszystkich
 
reklama
jak to mozliwe, zeby w 8 miesiacu spac na brzuchu??? przeciez mozna zagniesc pold???:szok::szok::szok::szok: to chyba musialabyc mama wagi piorkowej!
jak ja bym sie moimi 90 kg na brzuchu polozyla to chyba....
Im się ma miększy brzuszek własny tym jest łatwiej :-) a dziecko jest tak chronione przez macicę, że nie robi mu sie krzywdy. Ja do 7 miesiąca miałam naprawdę niewielki brzuch, ogólnie w ciąży przytyłam 3-4 kg, (choć dziecko ważyło 3800, no i spanie na brzuchu mu nie zaszkodziło), ale to własnie dlatego, że wagi piórkowej nie jestem i dzidziuś zakamuflował się w tłuszczyku, z którego czerpał pożywienie. Dla mnie poprzednia ciąża była super, po porodzie ważyłam 10 kg mniej niż przed zajściem w ciążę, dzidziuś tak mi uciskał na żołądek, że musiałam jeść często mikroskopijne porcje, co wyszło mi na zdrowie. Niestety z tych 10, 3-4kg nadrobiłam przez te dwa lata, głównie jak przestałam karmić. Ech chciałabym, żeby tym razem też tak było, bo mam jeszcze 10 kg do zrzucenia :-D
 
Witam :-) Na razie bardzo nieśmiało, ale chciałam się dołączyć :-) Jestem na etapie II kreseczek, o których wiem od wczoraj ;-) W pełni "rozwinę skrzydła" w tym wątku, jak tylko lekarz potwierdzi ciążę (za ok. 2 tygodnie). Zdaje się jednak (mogę określić prawie pewnie, kiedy była owu), że porodzik będzie przewidywany na ok.22 czerwca.
Witam więc serdecznie i bardzo czekam na wizytę u gina. A Wy jak? Już wszystkie macie potwierdzone na USG Wasze maleństwa? :-D
 
Witam :-) Na razie bardzo nieśmiało, ale chciałam się dołączyć :-) Jestem na etapie II kreseczek, o których wiem od wczoraj ;-) W pełni "rozwinę skrzydła" w tym wątku, jak tylko lekarz potwierdzi ciążę (za ok. 2 tygodnie). Zdaje się jednak (mogę określić prawie pewnie, kiedy była owu), że porodzik będzie przewidywany na ok.22 czerwca.
Witam więc serdecznie i bardzo czekam na wizytę u gina. A Wy jak? Już wszystkie macie potwierdzone na USG Wasze maleństwa? :-D
Witaj Bakteria!! Na pewni lekarz potiwerdzi!!:-):-)
Myślę, że prawie wszystkie na tym forum mamy potwierdzone ciążę i oczekujemy naszych maleństw:-D:-D
 
a ja jutro znowu na betę , mam nadzieje, że rośnie i mój gin zechce mnie zobaczyć z wynikami badań , i zobaczę fasolkę , której ostatnio nie było widać. Mam nadzieje , że się ukryła a teraz powie kuku jestem. trzymajcie kciuki:tak:
 
macim, aniasz83, tuchna, Ewitka, zyrraffka, natucha11 witajcie :-)


Scorpioneczka odpoczywaj i uważaj na was. W pierwszej ciąży brałam dhupaston, asmag (to tez magnez) i witaminki Feminatal-N, a do tego byłam strasznie chora ponad 2 tyg leżałam w domu z powodu grypy i brałam antybiotyk Augmentin. Wiem co czujesz. Teraz mam lekka schizę i bardzo się boję chorób.
Celka dziękuję. Ja czuję sie okropnie, myslalam, że sobie naprawde odpoczne na tym zwolnieniu, a dopadło mnie przeziębienie i ledwo żyję. Wszystko mnie boli, nos zatkany, w głowie huczy masakra. Jest mi cały czas niedobrze i wogóle. Przyżekłam, ze to moja druga i ostatnia ciąża:cool:. Pierwszej wcale nie odczulam i myślałam, ze teraz bedzie tak samo.:confused2:

poza tym jestem juz styczniowka 2006. styczniowki 2006 trzymaja sie juz od 2005, czesc odeszlo, czesc doszlo, niektore wracaja po dlugiej przerwie, ale to forum scalilo nas na lata. super sprawa. mam nadzieje, ze czerwcowki 2010 tez przetrwaja lata ;-) no i ze wszystkie nimi zostaniemy!
Witaj, ja tez jestem styczniówką 2006, ale na innym forum.:tak:




dziewczyny , a może glupie pytanie ale zaryzykuje i się spytam ! :) lekarz na badaniu usg powiedział że pęcherzyk ma 4,4 mm , czyli to który może być tydzień/? jak u męża bylam od 8 wrzesnia ( byłam bo on mieszka w niemczech ), a normalną miesiaczke miałam 27 sierpnia.
Jestes podobnie jak ja w siódmym tygodniu ciązy, ja @ mialam 28 sierpnia :-)
 
reklama
Witam zaspane ciężarówki :)jak to mnie mąż nazywa pieszczotliwie śpiącą ciężaróweczką :)
Mnie piersi bolą codziennie tak samo tzn jedynie przy dotyku i tylko po bokach, więc nie jest tak źle. Też jestem na zwolnieniu i myślałam że może uda mi się coś porobić w domu ale jak do tej pory to połowę dnia przespałam :)Pocieszam się że sen to zdrowie :)
 
Do góry