reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witajcie wpadłam z ciekawości że już się pojawiły czerwcówki......Gratuluję wszystkim zafasolkowanym.....życzę spokojnego brzuchatkowania i przetrwania bojowego zadania 40 tygodniowego.......


Jakby co służymy radą, odpowiedziami i pomysłem - jestem Lutóweczka....


Całuski
 
We wtorek do lekarza ide znowu, martwi mnie tylko dlaczego lekarz nie przepisał mi kwasu foliowego , moze we wtorek...
Pozdrawiam i Gratulacje mamuśki!!! :)

Kwas foliowy możesz sobie sama w aptece kupić - zresztą już dawno powinnaś to zrobić.

dziewczyny , a może glupie pytanie ale zaryzykuje i się spytam ! :) lekarz na badaniu usg powiedział że pęcherzyk ma 4,4 mm , czyli to który może być tydzień/? jak u męża bylam od 8 wrzesnia ( byłam bo on mieszka w niemczech ), a normalną miesiaczke miałam 27 sierpnia.

między 4 a 5 tygodniem, tak jak u mnie. Poród masz na 4 czerwca. :-D
 
jak to mozliwe, zeby w 8 miesiacu spac na brzuchu??? przeciez mozna zagniesc pold???:szok::szok::szok::szok: to chyba musialabyc mama wagi piorkowej!
jak ja bym sie moimi 90 kg na brzuchu polozyla to chyba....

czytam was i widze, ze podwojne juz mamy maja taki sam problem, czy podnosci swojego malucha czy nie. moj rodzynek jest juz dosc duzy i wazy powyzej 18 kg. czasem po prostu zapominam o wszystkim i pdnosze go do gory (rzadko, bo to juz spory dryblas, ale takie matczyne pieszczoty dotyczas tego wymagaly). niestety chyba rzeczywiscie musze zastopowac...

u mnie jak dotychczas bole piersi i czasem mdlenia.

dla wszystkich mam z obolalymi piersiami, ktory nie moga spac polecam poduszke do karmienia. nie wiem czy to znacie, to taki podluzny walek, ktory napierw pomaga matkom w ciazy znalezc wygodna poze w lozku, a potem jak jest dzidzius mozna p wiele wygodniej karmic, albo go w niej klasc, zeby np.nie zrolowal sie z lozka.

wyglada tak. ma swobodna forme zagietego walka.
akcesoria_8.jpg

polecam, bo ja cala ciaze jedna noga i tulowiem opieralam sie na niej i swietnie spalam. no, moze do 8 miesiaca, potem trudno mowic o siwetnym spaniu:-D
 
Witamy po wekendzie..:-D:-)
ja niestety pracowalam nawet fajnie bylo z domu wyjsc dzis od rana biore sie za porzadki ale te wstretne mdlosci mnie wykoncza:shocked2::shocked2:

dzis wizyta u dentysty calej naszej trojki ha ciekawe jak Mikolaj pokaze swoje zabki on dopiero pierwszy raz zostal wezwany na kontrole ha...:tak:
 
reklama
Kwas foliowy możesz sobie sama w aptece kupić - zresztą już dawno powinnaś to zrobić.



między 4 a 5 tygodniem, tak jak u mnie. Poród masz na 4 czerwca. :-D

Ale fajnie!!!! nie bede sama w tym dniu :-D
Dziewczyny wczoraj pisałam o okropnym bólu piersi, a dzisiaj wstałam i nic.. czy to może coś oznaczać??? chyba do jutra zawału dostane :/
Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
Do góry