reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
witam ponownie.
zwracam się z uprzejmą prośbą o nie pisanie na forum o JEDZENIU, bo inaczej będę musiała zjeść mój komputer:-D, ja do jutra jestem na DIECIE tylko woda ewentualnie herbata miętowa i sucharki, okazało się,że mam zatrucie pokarmowe:-(, bo tak wymiotowałam,ze aż tata mnie zawiózł do lekarza i okazało się że to nie od mdłości, bo zrobili mi szybkie badanie krwi i coś tam znaleźli, na całe szczęście to nic groźnego dla fasolki, bo zrobili mi USG i okazało się,że fasolka jest cała i zdrowa, ma już 3,2cm, i rusza się jak szalona, tylko nie mam zdjęcia:-(, bo to był stary sprzęt i Pani nie mogła na nim nic wydrukować:-(. ale ważne,że wszystko jest ok, tylko głodna jestem:-(
 
witam ponownie.
zwracam się z uprzejmą prośbą o nie pisanie na forum o JEDZENIU, bo inaczej będę musiała zjeść mój komputer:-D, ja do jutra jestem na DIECIE tylko woda ewentualnie herbata miętowa i sucharki, okazało się,że mam zatrucie pokarmowe:-(, bo tak wymiotowałam,ze aż tata mnie zawiózł do lekarza i okazało się że to nie od mdłości, bo zrobili mi szybkie badanie krwi i coś tam znaleźli, na całe szczęście to nic groźnego dla fasolki, bo zrobili mi USG i okazało się,że fasolka jest cała i zdrowa, ma już 3,2cm, i rusza się jak szalona, tylko nie mam zdjęcia:-(, bo to był stary sprzęt i Pani nie mogła na nim nic wydrukować:-(. ale ważne,że wszystko jest ok, tylko głodna jestem:-(
trzymaj się Paulka!!! ;-)
 
Zamknij oczy i wyobraź sobie, że jesz pysznego naleśnika z truskawkami, bitą śmietaną i polanymi sosem czekoladowym...

Kasiulka nie wiem jak paulka ale mi ten naleśnik wydawałby się zbyt twary :-p i suchy :-p


Ja właśnie oglądam zdjęcia z ślubu i wesela i chciałabym jeszcze raz móc to przeżyć, aż mi się gęba cieszy i ryczę ze wzruszenia... ehhh :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry