reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Dołanczam do was dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja narazie musze lezec w luzeczku i brac luteine :)
u mnie jak narazie to wystepuje tylko okropny bol piersi , spanei na brzuchu się skończylo, o 6 rano budze się siusiu i tak codziennie no i odrazu musze cos zjesc bo czuje straszny głód, ah no i moj brzuch boli od czasu do czasu jak na miesiączke, plamienia ktore miałam wcześniej prawie przeszły może to dzięki luteinie. We wtorek do lekarza ide znowu, martwi mnie tylko dlaczego lekarz nie przepisał mi kwasu foliowego , moze we wtorek...
Pozdrawiam i Gratulacje mamuśki!!! :)


Witam :) mnie też piersi bolą ale sypiam jeszcze na brzuchu, korzystam pułki mogę :) jeszcze przynajmniej parę tygodni :)
 
reklama
Dziekuje!!! a zauwazyłam że sa takie znikome, mam nadzieje ze już całkowicie przestaną bo nie jest to fajnie :crazy: .
Pozdrowionka!!

Doskonale Cię rozumiem, ja teraz za kazdym razem jak jestem w toalecie to sprawdzam podwójnie bo boje się, że w tej ciąży tez je bedę miała. Poprzednim razem nie skonczyło sie niestety dobrze:-( Ale nie ma co rozpamiętywać, trzeba myslec pozytywnie!!
Teraz od samego początku lekarz przepisał mi duphaston, więc mam nadzieje, że jestem zabiezpieczona!
Trzymam kciuki!
 
Doskonale Cię rozumiem, ja teraz za kazdym razem jak jestem w toalecie to sprawdzam podwójnie bo boje się, że w tej ciąży tez je bedę miała. Poprzednim razem nie skonczyło sie niestety dobrze:-( Ale nie ma co rozpamiętywać, trzeba myslec pozytywnie!!
Teraz od samego początku lekarz przepisał mi duphaston, więc mam nadzieje, że jestem zabiezpieczona!
Trzymam kciuki!

Ale jak biorę luteine to mam nadzije ze nie skończy to się zle :-( kurde pierwszy raz w ciązy i od samego początku takie stresy, ja to jednak mam pecha, zawsze pod górke nawet z ciążą :-(
 
Ale jak biorę luteine to mam nadzije ze nie skończy to się zle :-( kurde pierwszy raz w ciązy i od samego początku takie stresy, ja to jednak mam pecha, zawsze pod górke nawet z ciążą :-(

natucha nie mysl tak!!! Przepraszam nie chciałam Cie straszyć ani dołowac, dziele sie jedynie doswiadczeniami! Wszystko bedzie dobrze, lez i mysl pozytywnie!!
Pozdrawiam:-)
 
natucha nie mysl tak!!! Przepraszam nie chciałam Cie straszyć ani dołowac, dziele sie jedynie doswiadczeniami! Wszystko bedzie dobrze, lez i mysl pozytywnie!!
Pozdrawiam:-)
Nie no nie zdołowałaś :) co ma być to bedzie :) a ja wiem ze bedzie dobrze!! :) Każda z nas tu powinna myśleć pozytywnie , bo najgorsze to zamartwiac sie niepotrzebnie, tylko zaszkodzi, a nie pomoze !
Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrówka dla mamusiek i fasolek!!!! :)
 
dziewczyny , a może glupie pytanie ale zaryzykuje i się spytam ! :) lekarz na badaniu usg powiedział że pęcherzyk ma 4,4 mm , czyli to który może być tydzień/? jak u męża bylam od 8 wrzesnia ( byłam bo on mieszka w niemczech ), a normalną miesiaczke miałam 27 sierpnia.
 
Celka spoko, wcale mało nie wazy, mój na roczek też ważył 12 kg.
Natucha oby wszystko było dobrze! Ja kwas foliowy zaczęłam sama brać, więc cgyba w twoim przypadku też nie powinien zaszkodzić, może lekarz sobie zapomniał.
A propos spania na brzuchu - ja na brzuchu spałam do 8-ego miesiąca.
 
reklama
Celka spoko, wcale mało nie wazy, mój na roczek też ważył 12 kg.
Natucha oby wszystko było dobrze! Ja kwas foliowy zaczęłam sama brać, więc cgyba w twoim przypadku też nie powinien zaszkodzić, może lekarz sobie zapomniał.
A propos spania na brzuchu - ja na brzuchu spałam do 8-ego miesiąca.

Kurcze jak ty to robiłaś:-D ja juz teraz naprawde nie mogę bolą te moje pagórki chociaz teraz to już chyba góry :-D
 
Do góry