reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam! Jutro minie tydzień od pozytywnego wyniku testu:) W czwartek idę do lekarza, według moich obliczeń w połowie czerwca zostanę mamą, baaardzo się cieszę i nie mogę się doczekac kiedy wszystkim powiem o ciąży:-)
 
reklama
No ja się tak martwiłam że nie mam objawów ciążowych że się doczekałam. Co do spania to najchętniej zapadłabym w sen zimowy :) no i te "wspaniałe" mdłości, praktycznie przez cały dzień, takimi falami. Na szczęście nie wymiotuję tylko mnie mdli no ale wszystko przede mną no i przed Wami :)
Pocieszyliście mnie tymi zbyt ciasnymi spodniami :) ja się już przerzuciłam na spodnie dresowe :) Dziwne bo przecież kijanek nawet cm niema a macica może wielkości śliwki jest :)
jak z waszym apetytem?? bo mi przez te mdłości to się wcale więcej jeść nie chce wręcz przeciwnie :)
 
No ja się tak martwiłam że nie mam objawów ciążowych że się doczekałam. Co do spania to najchętniej zapadłabym w sen zimowy :) no i te "wspaniałe" mdłości, praktycznie przez cały dzień, takimi falami. Na szczęście nie wymiotuję tylko mnie mdli no ale wszystko przede mną no i przed Wami :)
Pocieszyliście mnie tymi zbyt ciasnymi spodniami :) ja się już przerzuciłam na spodnie dresowe :) Dziwne bo przecież kijanek nawet cm niema a macica może wielkości śliwki jest :)
jak z waszym apetytem?? bo mi przez te mdłości to się wcale więcej jeść nie chce wręcz przeciwnie :)

u mnie z apetytem różnie, ja niestety co rano zjem to wyszstko zwracam:(, no i efekt jest taki, że schudłam już 1,5 kg, najwięcej chce mi się jeśc wieczorem.
 
Moja pierwsza ciąża:) udało się za drugim razem:-) Poza okropną sennością, zmęczeniem nie mam jeszcze żadnych objawów, mogłabym całymi dniami spać i nic więcej
 
Dziewczyny, które mogą sobie pospać w dzień, fajnie wam, ja dzisiaj chciałam o 13 pojść spać z synkiem, skończyło się tak, że poleżeliśmy godzine w łóżku i tyle. Tyle szczęścia, ze dziecko śpi mi do 9-10, a ja do pracy wcześniej nie muszę iść.
Fajnie, ze powiększa się grono podwójnych mamuś! Mnie też brzuch pobolewa jak podźwigam, mój skarb waży 13 kg. Czuję rozciągnięcia macicy i niestety ciasno w pasie. Też jestem w szoku, że tak wcześnie.
 
Witam wieczorkiem

agast22 no mój mały dość sporo juz waży bo jakieś 12kg, no ale mam łatwiej bo juz chodzi:tak:, zaczął dość szybko bo juz w 9 miesiącu.

zyrraffka Witaj
 
Dołanczam do was dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja narazie musze lezec w luzeczku i brac luteine :)
u mnie jak narazie to wystepuje tylko okropny bol piersi , spanei na brzuchu się skończylo, o 6 rano budze się siusiu i tak codziennie no i odrazu musze cos zjesc bo czuje straszny głód, ah no i moj brzuch boli od czasu do czasu jak na miesiączke, plamienia ktore miałam wcześniej prawie przeszły może to dzięki luteinie. We wtorek do lekarza ide znowu, martwi mnie tylko dlaczego lekarz nie przepisał mi kwasu foliowego , moze we wtorek...
Pozdrawiam i Gratulacje mamuśki!!! :)
 
reklama
Dołanczam do was dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja narazie musze lezec w luzeczku i brac luteine :)
u mnie jak narazie to wystepuje tylko okropny bol piersi , spanei na brzuchu się skończylo, o 6 rano budze się siusiu i tak codziennie no i odrazu musze cos zjesc bo czuje straszny głód, ah no i moj brzuch boli od czasu do czasu jak na miesiączke, plamienia ktore miałam wcześniej prawie przeszły może to dzięki luteinie. We wtorek do lekarza ide znowu, martwi mnie tylko dlaczego lekarz nie przepisał mi kwasu foliowego , moze we wtorek...
Pozdrawiam i Gratulacje mamuśki!!! :)

Witaj natucha11! to odpoczywaj teraz i sie niczym nie przejmuj, żeby ci te wredne plamienia nie wróciły!!
 
Do góry