reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witajcie, udało mi się przekonać wkońcu Oskarka ze jest zmęczony i że chce mu się spać:-)Położyłam go, dałam smoczka i pieluszkę i teraz smacznie śpi, tylko nie wiem jak długo.

cobra - ja przeczytałam twojego posta to mnie aż zmroziło, dobrze że wam się nic nie stało, a twoi teściowie to jakaś porażka
paula24211 - a może wit.c w kropelkach? piękne zdjecia z chrzcin - mała wyglądała prześlicznie, a co do herbatki to Oskar wypija ok 160 ml dziennie
gosiagro - ja byłam po zakupy kaszkowo - zupkowe w czwartek w realu bo mają fajna promocję i obkupiłam Oskarka na mc:-)
perfecta - w temacie okładów nie pomogę bo nigdy nie robiłam Oskarkowi
zyrraffka - od tygodnia używamy już 4, co masz za wózek ze Łukaszek już się nie mieści?
agentka RR - czyszczę Oskarkowi małżowiny uszne tylko wodą - nie uzywam patyczków, jak coś mu się zbierze to stram się to wyciągnąć rogiem pieluszki - jak byłam u laryngologa to powiedział że nie powinno się czyscić uszy patyczkami
lena DTR - super że u was już lepiej z jedzonkiem i spaniem:-)też zauwazyłam że od kiedy Oskar dostaje odatkowe jedzonko to lepiej (dłużej) śpi

Dałam dzisiaj oskarowi pierwszy raz brokuły - jak to posmakowałam to byłam pewna ze i on tego nie będzie chcial - a tu niespodzianka - objadał się że heej:-)
Dzisiaj czeka mnie pierwsza samotna noc od wielu lat - mąż zmienił prace i dzisiaj pierwsza nocka, mam nadzieję że i jedno i drugie dziecko będzie grzeczne i dadzą mamusi pospać:-)

zyrraffka - a o jaką zabawkę chodzi? grzechotkę?przytulanke?

mały się budzi...
miłego popołudnia
 
reklama
Ja też dzisiaj dostałam paczkę Hippa i jeszcze paczkę z Bobovity dostałam :)

ale miałam wczoraj polewkę z Natanka, wczoraj osikał sobie buzię :)
zmieniałam mu pieluchę i podniosłam dupkę do góry a on w tym czasie zaczął sikać czego nie zauważyłam, dopiero jak miał całe ucho mokre to się skapnęłam o co chodzi :))
 
hej
no i po chrzcinach. maly byl grzeczny, troszke pomarudzil to go pobujalam na rekach i jak zasnol to przespal chrzest(nawet sie nie obudzial jak ksiądz go wodą polewał itd :-D ), i obudzil sie na koniec sam mszy:D potem byl tez grzeczny. no i tyle...
BYlam dzis z nim u lekarza i jest troszke podziębiony, dostał leki i sie leczymy.... ehhhh
jak bede miec zdjecia to wstawie:) ale chrzestengo bede musiala dreczyc o nie;)


Prosimy nie zapominach głosowac, baaardzo nam zalezy na tej chuscie....;-) :-*
 
Chyba was nie nadrobie.. u nas drugi dzien "upalow", od wczoraj wiec lazimy ile sie da, co malej bardzo sluzy bo spi po 4 godz dziennie :tak: Szkoda ze to juz koncowka tej pieknej jesieni..udalo nam sie przynajmniej fajnych fotek napstrykac, beda jak znalazl do kalendarza 2011 z Lila na swiateczne prezenty :-):-D

Elizka gratuluje udanej imprezy, pochwal sie zdjeciami!

paula sliczne zdjecia z uroczystosci chrztu swietego ! czy ja dobrze widze ze Lenka ma juz ciemne oczy?

gosiagro u nas juz stoi kolekcja sloiczkow i czekamy na kaszki z polski :tak:Widze ze zakupy sie udaly :-D:-D

perfecta - wspolczuje przezyc ze szczepienia :-(

zyrraffka Lila jest mala ale w trojkach juz dlugo lata bo ma pultasne nogi (po mamusi:wściekła/y:) i jej sie odciskaly te gumki strasznie..Mysle z jakis czas nam posluza :-)

agentka - ja czyszcze tylko to co widac paluchem owinietym pieluszka nie wkladam patyczka do uszka

ANik udanej nocy zycze, na pewno szybko zleci ;-)
 
reklama
Do góry