reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

agentka myślę, ze na płasko w spacerówce można śmigać:) tylko ja wolałabym jakąś głęboką spacerówkę, zeby była bardziej osłonięta.

kasiamro- mój lekarz na każdym szczepieniu mierzy ale wydaje mi się ze to mierzenie jest nie do końca wiarygodne, założę się, że za każdym razem wyszłoby mu inaczej:)) może dlatego Twój nie chce mierzyć, bo co zrobi jak mu na następnym mierzeniu wyjdzie mniej :))
 
reklama
witajcie po kilkumiesięcznej przerwie. :)

pisałam tu w wątki może raz czy dwa, więc pewnie nikt mnie nie pamięta. kubie minął okres wielkich krzyków i nerwów, jak tylko nie śpi, więc powoli wracam do życia.

ja się jakiś czas temu zastanawiałam, co zrobić, jak mi kuba wyrośnie z gondoli, bo powoli zaczyna być już coraz mniejsza. ja kupiłam na początku wózek wielofunkcyjny, więc mam w domu spacerówkę, która tylko czeka, aby ją zamontować. i tak pewnie zrobię nawet, jesli kuba nie będzie potrafił jeszcze siedzieć. rozłożę ją na płasko, bo ma taką możliwość i będziemy tak śmigać.
gdybym miała tylko gondolkę, kupilabym spacerówkę. tak, jak powyżej dziewczyny pisały.

co do ubranek, kuba jutro kończy 15tygodni. numerkami, to na ogół wchodzi w 62 - i jest na styk. kupuję mu z reguły trochę za duże - wiadomo.

zyrraffkahttps://www.babyboom.pl/forum/members/zyrraffka-65498.html w czy przy każdym szczepieniu lekarz mierzy wam synka? ostatnio zastanawiałam się, czy wszyscy lekarze mierzą, tylko mój nie mierzy? bo ile razy pytam o wzrost, to mi się tłumaczy, że takiego maleństwa się nie mierzy. no a przy urodzeniu? przecież mierzyli, a był jeszcze mniejszy ;)

Witaj, u nas mierzyli pierwszy raz od urodzenia (czekali na potwierdzenie od ortopedy, że wszystko jest ok z bioderkami). Ale nawet teraz pediatra powiedziała, że jest to pomiar orientacyjny, bo nikt mu kolanek nie prostował (jak go mierzyłam sama w domu, a miał akurat wyprostowane nogi), to wyliczyłam 70, czyli o 5 cm wiecej niż lekarz ;)
 
Laski ale jestem szczęśliwa Gaja nie to dziecko!!!Widzę że drzemki ma juz po 40 min co 2 godz a tak wczesniej na cycu masakra jedna moze z 15 min az mi lżej;)
Co do śpiworka ja miałam razem z wózkiem;)
 
My naszego brzdąca też niedługo do spacerówki przeniesiemy :-) tym bardziej że mam do niej fajny śpiwór więc na zimę w sam raz.
Z rozmiarami ubranek to mnie czasem trafia, parę dni temu chciałam ubrać małemu body a że wszystkie jego były poprane to sięgnęłam po rozmiar 80. Jeśli chodzi o długość to faktycznie zbyt długie ale szerokość to chyba z 62 wzięli, niema szans żeby go w nie wcisnąć, a szkoda bo fajne :-(

Zastanawiam się czy mogło się coś Kamilowi poprzestawiać. Do tej pory kładliśmy go do łóżeczka tylko na noc i pięknie zasypiał a dnie spędzał na naszym łóżku lub macie. Dziś jednak włożyłam go na chwilę do łóżeczka żeby pranie powiesić, wracam a on śpi i tak śpi już ponad godzinę co mu się zdarza tylko w czasie spacerów. Jak myślicie, poprzestawiało mu się coś że to już pora dłuższego spania :-D Fajnie jak tak śpi, ale chyba jeśli będzie spał dłużej niż dwie godziny to go obudzę i tak na spacer trzeba iść :-)
 
to paula pytała o krzesełko;-)
jeżeli chodzi o A6W to czy miałaś jakąś przerwę? bo mi się wydawało, że byłyśmy równo?

Rzeczywiście to paula pytała a nie Ty ;-) A ja dziś zakręcona jestem, aż musiała spojrzeć w harmonogram i policzyć, dziś mam drugi dzień kiedy robię 10 cykli w serii i rzeczywiście jest to 12 dzień a nie 11 :happy: Dzięki za uświadomienie:happy: Nie miałam żadnej przerwy ale chyba tak mocno zakodowałam sobie, że od niedzieli robię 10 cykli, że utożsamiłam to z 10 dniem :-)

A my po dłuugim spacerku, ładnie świeci słonko ale za to bardzo mocno wieje wiatr, zawędrowałam dziś nad Wisłę ale od razu się wycofałam gdy poczułam jak mocno wieje, wśród budynków lub w parku to aż tak się tego nie odczuwa jak na otwartej przestrzeni.
 
reklama
Do góry