reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Eryk mimo ataku wampira nabywa nowe umiejetnosci :)) dzis zaczal siegac po zabawki lezac na brzuszku :) i zaczal wyraznie przekrecac sie na boki moze za niedlugo zalicxzymy obrot plecy brzuch :). Przy okazji zabaw z nim zauwazylam ze lewa reka jest lepiej rozwinieta i dominujaca jak jest u Was ?? zastanawiam sie czy bedzie leworeczny

milka lateralizacja kształtuje się przeważnmie do 4 roku życia (czasami dłuzej)- to że teraz przeważa ręka lewa nie ma znaczenia, w innym okresie niemowlęcy Eryk może sobie upodobać prawą rączkę i będzie tak sobie wybierał i wybierał ile mu się będzie podobało:)))


lencja- współczuję kolek, biedna Kornelcia się nacierpi, kto by pomyślał ze po 3 miesiącu któreś z naszych czerwcowych dzieciaczków będzie się zmagać z tym chole**** oby kropelki pomogły!!! daj znać jak dzisiaj będzie

hefi- życzę żebyś nie miała jakl ja - wstawanie co 2 godzinki w nocy, chociaż dzisiaj udało się 2 razy, ze pospał po 3 godzinki, więc chyba jakieś postępy małymikroczkami są


kasiu- cieszę się że wkońcu są dobre wieści

agast- jagódka ma przepiękne oczka, hipnotyzują:))


lena- gratuluję postępów w jedzeniu i spokojnej nocki, jak mi się taka marzy, ehhhh muszę przetrzymać ten okres:-)czekam na lepsze czasy nocne:)))


kasiulka- my jeszcze niemieliśmy taaaakiej kupy wszędobylskiej hehehhe


eagle- ślub masz 16???

-avena- współczuję, mam nadzieję ze kupki będą częstsze

iwwka- ja nie podaję herbatek, może to źle???

gosiagro- zakochałam się wczoraj w Twojej Majeczce, to zdjęcie jest poprostu rewelacyjne, taki uśmiech pełną gębą to jest coś:-):-)

cobra- przeraxiłaś mnie kobieto! dobrze ze nikomu nic się nie stało, moze faktycznie lepiej z małym do lekarza upewnić się ze wszystko jest dobrze i Ty też się przebadaj, jak słysze o takich teściach to poprostu nie mogę z nerwów!!!!!!


paula ciesze się że chrzest się udał, zdrowiej szybciutko!! ślicznie wyglądacie, Lenka słodziutka:-)


perfecta- każda mama chyba przeżywa szczepienie, ja bardziej niż mój Łukaszek, on nawet nie jęknie taki dzielny a ja cała roztrzęsiona.
Co do okładów to ja nie robiłam, pielęgniarka zaleciła smarować altacetem i tak robię.


Nie lubię mieć zaległości bo póxniej ciężko was nadrobić:)))

Łukaszek na spacerku a ja nie wiem za co się zabrać tyle tego jest w domku, nie chce mi się okropnie:((

Nocka troszkę spokojniejsza, Łukasz już ładnie zasypia, nawet w dzień nie chcę już przy cycku zasnąć, tylko marudzi i dopiero w łóżeczku zasypia:-):-):-)jednym słowem sukces. Jeszcze tylko czekam kiedy będzie się mniej budził w nocy.
Musze ogarnąć, nie będę się za bardzo wysilać, a co tam, ogarnę i zrobię sobie herbatkę.
 
reklama
Dziewczyny zakładacie już pieluszki rozmiar 4??? Ja już 3 dzień taki rozmiar zakładam, bo Łukaszkowi bardzo uda 3 uciskały, Lukaszek nie jest jakimś pulpecikiem ale trójki zdecydowanie już za małe.
Wiecie moze gdzie jest jakaś promocja pampersów????
 
Dziewczyny zakładacie już pieluszki rozmiar 4??? Ja już 3 dzień taki rozmiar zakładam, bo Łukaszkowi bardzo uda 3 uciskały, Lukaszek nie jest jakimś pulpecikiem ale trójki zdecydowanie już za małe.
Wiecie moze gdzie jest jakaś promocja pampersów????

My kupiliśmy promocyjną pakę trójek (3 opakowania) i ma na miesiąc, a widzę, że powoli są maławe ;) Witek też nie jest klucha, a jednak te trójki już na styk. Skończymy zapasy i chyba też przymierzymy się do czwórek, tym bardziej że ostatnio kupy zdarzają się po pachy, więc może pielucha trochę za skąpa.

PS - witam się poniedziałkowo :-)
 
Perfecta - dla każdej mamy sczepienie to trudne przeżycie:-( ja tylko smarowałam Altacetem jak pielęgniarka radziła:tak:
paula - moja ostatnio nie chce herbatki pić:no:, muszę chyba kupić jakąś inna bo tej pory pila tylko koperkową
zyrraffka - małymi kroczkami dojdziecie do sukcesu sennego:tak::tak:; ja używam jeszcze 3 ale chyba jak się skończą to pomyśle na 4
 
bakteria ten skok ma kulminację ok 17 tygodnia więc może to to właśnie, a ząbek pewnie jeszcze to nasila, a smarujesz mu czyms dziąsełka?

Wiem, wiem - my mamy 16. tydzień, no ale to wszystko jest umowne, przecież dzieci to nie maszyny. Smaruję mu dziąsełko calgelem, ale tylko ze zdziwieniem się oblizuje i go zjada. Jakoś nie wierzę w te żele za bardzo ;-) Ale wczoraj zasnął! Był kąpany dopiero po 21 (wróciliśmy od rodziców) i po kąpieli, po jakimś kwadransie zasnął. MOże najgorsze na razie za nami, bo weekend to tragedia była...
 
Co do przemywania sodą miejsca po szczepieniu - ja to robię przy każdej zmianie pieluszki. Przez dwa-trzy dni.

Herbatki - nasz pije HIPPa (koperkową lub rumiankową) mniej więcej 100-150 ml na dzień.

Dziewczyny mam pytanie: jak czyścicie uszka dzieciom? Z jednej strony wiem, że pałeczki higieniczne często prowadzą do zapchania ucha przez wepchnięcie brudu do środka, z drugiej strony audi spray (przynajmniej ten, który mam) nie nadaje się dla tak małych dzieci...
 
reklama
Do góry