reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witam w niedzielę
Byłam z mała w szpitalu bo długo kupki nie robiła:-( Zrobili lewatywę i skutek piorunujący, cały pokój zabiegowy do mycia. Długotrwałe podawanie żelaza to spowodowało, zobaczymy jak będzie teraz bo żelaza już tydzień nie je i dodatkowo kazali mi podawać jabłko. Byłam u lekarza w piątek i nie widział problemy, no ręce opadają. A co się stresu najadłam przy tych badaniach:no::no::no:
Lencja - imprezka udana:tak:

Kajdusia - sałatka wygląda na pyszną, zrobię następnym razem, bo teraz robiłam te z przepisu Leny:) Cyknij fotkę kotkowi i pochwal się:):):)

iiwka - to akurat jest jagodowe lato nobiles Nobiles - farby, emalie, lakiery, bejce i impregnaty do drewna doczytałam że nie tylko ja mam taki kolor, to akurat u Igi, w swoim mam alpejską łąkę:-D

Agast - śliczności z Jagódki, z fotek na fb widzę że chyba do mamy podobna

Kasiajanicka - Filipek uwodzi uśmiechem
 
Avena współczuję przygód z kupą:-(
Ale dobrze że teraz jest OK. No i wkurzające jest to że co lekarz to opinia!!!:wściekła/y::wściekła/y:


Pamiętam jak pytałam się o herbatkę lekarza jak Kacperek był malutki i powiedział mi że też od dużej ilości herbatki dzieci mogą mieć zatwardzenie:szok: Nawet bym nie wpadła na to.I najlepiej tak do 200ml właśnie dawać;-)

A jaką podajecie herbatkę???

Bo ja teraz kupiłam po 4 miesiącu jabłko z melisą i malinę z dziką różą-którą mu dzisiaj podałam.
Chyba nie powinna mu zaszkodzić,nie???

Ja się ulatniam do zabawy z dziećmi:tak: Alanka do maty a z Kacperkiem będę wieżę budować:-D

Miłego wieczoru.;-)
 
Ostatnia edycja:
moja po ty herbatkach dzis kupę taką zrobiła że .... :)
też dałam jej dzisiaj pierwszy raz jabłko z melisą a rano dostała z rumiankiem.
Ja słyszałam że powinno się min 100ml dawać do picia (dzieci które są na mm).

Gosia Majeczka ślicznie się uśmiecha :D
 
Normalnie mój to ile bym mu nie zrobiła to zje a później ulewa...

Kasiu a tak co ile karmisz piersią???

wcześniej to tak co 2-3 godziny, a teraz jak dodatkowo dokarmiam mm to powoli się wydłuża do 4 godzin przerwa, tak że 5 karmień wychodzi w ciągu doby

mam wrażenie, że mm to Fifi tyle wypija ile jest w butli: jak zrobię 100 to wypija tyle ile mu pozwole, zazwycza nie pozwalam do końca, żeby powietrza się nie nałykał, jak zrobię 60 to wypija prawie wszystko, potem oczywiście mega wodospad jest tak ulewa jak za dużo wypije

Avena- a ile Mała kupy nie robiła?
 
Ostatnia edycja:
Kochane Gaja siorbie mm jak zła już dzisiaj wypiła rano 60 a pożnie 120 i wsystko jest ok zobaczymy ja noc;)Oczywiście miedzy karmieniami czasami ochodził cyc;)
 
Gosiagro, eagle – dziękujemy, weekend udany, choć mało wypoczęliśmy…u teściowej ;) Mały dał nam popalić po piątkowych szczepieniach. Zły był jak mały diabełek.
Na dzisiaj zmykam, bo niedawno wróciliśmy i milion rzeczy do zrobienia :) Zamelduję się jutro.
 
iwwka - wysłałam ci szablony, dopiero teraz zauważyłam ze na prywatnym poprosiłaś

A to Majusia podczas zabawy z mamusią:cool::cool::cool2::cool2::rofl2:
Zobacz załącznik 288838
Dziękuję CI bardzo;-);-)

A Majunia poprostu boska jest!!!!!!Normalnie zdjęcie jak z gazety:tak::-) Ekstra!!!:tak::tak::tak:

Hefi ja też słyszałam o tym że dzieci na mm powinny być dopajane herbatkami,ale do głowy by mi nie przyszło że jej nadmiar może się przeradzać w zatwardzenie:eek::eek:
Tak sobie przypomniałam to Wam napisałam

Ja tak na chwilkę do Was zaglądam a między czasie Taniec z gwiazdami oglądam





 
reklama
Avena- a ile Mała kupy nie robiła?

ponad tydzień, miała tak cały czas przy żelazie, lekarz mówił że ok, byłam w piatek w przychodni kazała mi podawać jabłko i syrop na kupę, nic to nie dało i pojechałam do szpitala w końcu. Przed żelazem robiła normalne kupki. Najgorsze jest to że dzisiaj po tym wszystkim brzuszek ją bolał od czasu do czasu i obawiam się że znowu kupy nie będzie, nie wiem co mam robić, we wtorek umówię się może do gastrologa, niech coś zaradzi. :-:)-:)-(
 
Do góry