reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Mam tak samo :) Ostatnio siedzieli u nas znajomi a ja wstałam i poszłam do sypialni bez słowa i zdrzemnęłam się godzinkę :-) Moja mama mówi,że miała ze mną tak samo, więc czuję się usprawiedliwiona :)
 
reklama
Witam kurcze jeden dzien mnie nie było, a tu juz tyle stronek do nadrobienia:-D, ciekawe co to będzie jak sie rozkręcimy na dobre. No i wreszcie jesteśmy na pod-forum:tak::-D:rofl2:

SMO bardzo mi przykro, ale tak jak napisała (chyba) gosiargo to najważniejsze jest wyluzowanie - wiem to też z własnego doświadczenia.

Witam także wszystkie nowe mamusie.

Co do spania to zauważyłam, ze mam swoje pory tak kolo 9, potem 13 i na koniec kolo 17, niestety żadko udaje mi sie iść spać:zawstydzona/y:

anecznik ja w pierwszej ciąży miałam ks pt "W oczekiwaniu na dziecko" i do tego dokupiłam sobie pamiętnik. Książka bardzo fajna, co do pamiętnika bardzo fajnie podzielony, tylko u mnie był brak systematyczności w wypełnianiu:-p:cool2:

Scorpioneczka odpoczywaj i uważaj na was. W pierwszej ciąży brałam dhupaston, asmag (to tez magnez) i witaminki Feminatal-N, a do tego byłam strasznie chora ponad 2 tyg leżałam w domu z powodu grypy i brałam antybiotyk Augmentin. Wiem co czujesz. Teraz mam lekka schizę i bardzo się boję chorób.

Dziewczyny mnie tez brzuch czasem pobolewa, najbardziej jak nie pojdę do kibelka od razu, albo jak za długo ponoszę mojego Filipka.
 
Dziewczyny mnie tez brzuch czasem pobolewa, najbardziej jak nie pojdę do kibelka od razu, albo jak za długo ponoszę mojego Filipka.

Hej! A ile waży Twój synek? Moja córka 16 kilo i gin powiedział ze w żadnym wypadku mam jej nie podnosić... Wiem ze u Was to ciężkie bo Mały pewnie jeszcze nawet nie chodzi ale staraj sie jak naj mniej Go dźwigac!
 
Dziewczyny, Wy też tak dużo śpicie?

Obudziłam się o 9:00 zjadłam śniadanko, i poszłam spać dalej, teraz się dopiero przebudziłam :-D

taaak, spanie męczy mnie strasznie, najgorzej zawsze było w poniedziałek w pracy, jak sobie w weekend pozwoliłam w dzień zdrzemnąć, to w pracy mało przy monitorze nie zasnęłam!! Aktulanie przebywam na zwolnieniu, jest to moja pierwsza ciąża (po poronieniu), więc mam dosyć wolnego czasu, gdyż nie muszę biegać za innym maleństwem.
 
taaak, spanie męczy mnie strasznie, najgorzej zawsze było w poniedziałek w pracy, jak sobie w weekend pozwoliłam w dzień zdrzemnąć, to w pracy mało przy monitorze nie zasnęłam!! Aktulanie przebywam na zwolnieniu, jest to moja pierwsza ciąża (po poronieniu), więc mam dosyć wolnego czasu, gdyż nie muszę biegać za innym maleństwem.

Ja też jestem na zwolnieniu lekarskim, inaczej bym w pracy zasnęła na siedząco :tak:
 
czesc dziewczyny. juz od kilku dni czekalam by pojawil sie watek dla czerwcowych mamus, ale widze, ze on juz od dawna jest, bo napisalyscie tyle ze ho ho

ja tez mam nadzieje zostac czerwcowka. badania krwi juz za mna. wyliczylam sobie, ze bedzie 10.06.2010, bo termin u lekarza mam dopiero 22.

poza tym jestem juz styczniowka 2006. styczniowki 2006 trzymaja sie juz od 2005, czesc odeszlo, czesc doszlo, niektore wracaja po dlugiej przerwie, ale to forum scalilo nas na lata. super sprawa. mam nadzieje, ze czerwcowki 2010 tez przetrwaja lata ;-) no i ze wszystkie nimi zostaniemy!
 
reklama
Dziewczyny :-) ja ostatnio śpię nałogowo, nigdy wcześniej tak nie miałam, w pracy mam oczy na zapałki, jak wracam do domu to robię drzemkę, i przed 21 znów spać ! Masakra.

Martwię się trochę bo czasami bardzo boli mnie brzuch, jakby mnie kto szablą przecinał. Ale w środę idę znów do gina to się zapytam co tam ze mną. Pewnie przez to zdenerwowanie właśnie śnią mi się koszmary o poronieniu. Staram się myśleć pozytywnie, ale nie zawsze mi się udaje :-( Mój mąż to już dostaje fisia ze mną.

Moje ulubione potrawy obecnie to ogórki kiszone, oliwki, ser feta, kapusta, pieczarki, lu go! i ciasto czekoladowe ;-) Jak poczuję zapach czegoś co mi nie pasuje to od razu mam odruch wymiotny. Ogólnie mam silne mdłości prawie przez cały dzień.

Ponieważ na jedzenie reaguję raczej awersją (staram się natomiast dużo pić różnych herbatek owocowych i ziołowych), to na wadze na razie nie przybieram.

Jednak normalne spodnie które noszę mnie już cisną i mi to przeszkadza, bo jak mnie brzuch boli i chce mi się wymiotować to wszystko mnie ciśnie i uwiera. Więc dzisiaj w przypływie zakupowego entuzjazmu pojechałam do H&M i kupiłam sobie moje pierwsze spodnie ciążowe !!!
 
Do góry