reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam wszystkie przyszłe mamy.
Ja mam termin na 07.06.2010. Niedługo zbliża sie temin kolejnego USG. Czy któraś z Pań orientuje sie czy koło 14 tygodnia można stwierdzić płeć robiąc USG 3D?:-)
 
reklama
Witam wszystkie przyszłe mamy.
Ja mam termin na 07.06.2010. Niedługo zbliża sie temin kolejnego USG. Czy któraś z Pań orientuje sie czy koło 14 tygodnia można stwierdzić płeć robiąc USG 3D?:-)

Podobno USG 3D nie jest najlepsze do stwierdzania płci.
Lekarz mi powiedział że zwykłe USG się do tego bardziej nadaje. 14 tydzień to nie za szybko?
Wydawało mi się że dopiero koło 18 można dopiero stwierdzić i to też zależy od sprzętu i "oka" pana doktora.
 
:tak:
:-)Dziendlbry mamusie!!:-) jaki radosny dzis dzien na forum!! super oby kazdy dzien taki był :-)
u mnie 2 dni do usg i boooje sieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!! :-)
Natucha witaj ja tez za dwa dni i tez sie boje ale bedzie dobrze co?? O ktorej idziesz? Ja pozno wieczorem :confused2:

hej kobitki: wróciłam juz ze szpitala i czuje sie dobrze
Liliti swietne wiesci ciesze sie ze wszystko dobrze :tak:
Witam wszystkie przyszłe mamy.
Ja mam termin na 07.06.2010.
witamy nowa mamusie czerwcowa :tak:
 
Myślicie że luteina dopochwowa też może powodować mdłości?? Ja dostałam właśnie taką bo po tabletkach antykoncepcyjnych mój organizm ciężko znosi jakąkolwiek chemie, nawet kwas foliowy biorę przed snem.
 
reklama
Dziękuję za odpowiedzi. Jestem mamą 7 letniej Oli i troche już czasu upłyneło od ciązy , więc mam wrażenie jak bym wszystkiego uczyła się od nowa. Mieszkam pod wroclawiem. Jak by któraś mamuśka była z okolic i chciałaby porozmawiać to zapraszam na GG 8363312.Pozdrawiam:-)
 
Do góry