reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
kochane napiszcie mi co to jest ta luteina i na co to sie bierze, tzn zeby pomoc ciazy to sie domyslam ale kiedy lekarz wie ze potrzebna jest luteina?
Luteina pomaga w dobrym zagnieżdżeniu się zarodka, w poprzedniej ciąży dostałam ją jak miałam upławy, a teraz to chyba tak profilaktycznie, bo stosuje się ją też przy poronieniach;-) Ponoć jest też dobra przy staraniach;-)
 
Myślicie że luteina dopochwowa też może powodować mdłości?? Ja dostałam właśnie taką bo po tabletkach antykoncepcyjnych mój organizm ciężko znosi jakąkolwiek chemie, nawet kwas foliowy biorę przed snem.


w sumie to chyba nie powinno bo się omija żołądek, chociaż teraz tak się zaczęłam zastanawiać bo do niedzieli brałam duphaston i czułam się dobrze, wieczorem w niedziele zaczęłam brać luteinę, dzisiaj zaczęla strasznie boleć mnie głowa, myslałam że to od ciśnienia ale nie bo mierzyłam i mam w normie więc może to też od luteiny. W pierwszej ciązy też w zasadzie nażekałam tylko na ból głowy i jak sobie przypominam zaczęło to się od dnia kiedy zaczęłam brać luteinę.
 
Luteina pomaga w dobrym zagnieżdżeniu się zarodka, w poprzedniej ciąży dostałam ją jak miałam upławy, a teraz to chyba tak profilaktycznie, bo stosuje się ją też przy poronieniach;-) Ponoć jest też dobra przy staraniach;-)

dzieki zdec
zastanawialam sie bo sporo z was ja bierze a mi ginka nic o niej nie wspominala, ale na pierwszej wizycie pytala sie czy byly jakies krwawienia od ostatniej miesiaczki, to moze o to chodzi
 
Mi dał Luteinę chyba profilaktycznie w mojej rodzinie było parę poronień a do tego mam upławy. Może chciał zwiększyć szanse na szczęśliwe zakończenie pierwszego trymestru. Z tego co wiem to luteinę bierze się tylko na początku ciąży.
 
reklama
Do góry