reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Jeśli chodzi o przeziernośc karkową to u mnie w poprzedniej ciąży tylko na usg ginka to sprawdzała. Jeśli wynik byłby niepokojący to dałaby skierowanie na badania prenatalne
 
reklama
paulka :-) ta druga noga jeszcze dynda w pierwszym

mam pytanie do mam, mialyscie w poprzednich ciazach robione badanie prenatalne? to na przeziernosc karkowa, nie wiem dokladnie co jeszcze. troche mnie to stresuje, nie wiem czego sie spodziewac, o co pytac. chociaz pewnie wszystko powiedza sami..
Moze ktoras z was podzieli sie wspomnieniami?

miałam tylko robione usg genetyczne w 12 tyg ciąży gdzie spawdzali przezierność karkową a później w 22 tyg usg doplerowskie wykrywajace wady serduszka. Przezierność karkową sprawdza się na ewentualność chorób genetycznych min zespołu downa sprawdzaja grubość fałdu karkowego.
 
Chyba mi się forum popsuło:-:)-( Mam tu u klienta taki złomiasty komputer i ostatni wpis widzę z godziny 10:35, i się tak zastanawiałam co tak zamilkłyście, ale idę stronę dalej i mam 12:26:szok: Dziwne:szok: Jakoś bez chronologii:-(

Widzę że już wróżenie płci:tak: Ja w sumie nawet nie wiem czy chcę wiedzieć, najważniejsze żeby było zdrowe. I tak wszystko będziemy kupować po porodzie, więc można w razie kolorów jeszcze wszystko zmienić. Ostatnim razem nastawiłam się na dziewczynkę i była. Tym razem też tak nieśmiało marzę o dziewczynce, która przyszłaby na świat prawie tak jak nasza Julcia, tylko chyba wolę chłopca, bo potem będę na dziewczynkę patrzeć i będę myśleć o Julci:-(
Ale zobaczymy co będzie. Byle żeby było zdrowe i nie śpieszyło się z przyjściem na świat;-)

Wczoraj coś miałam sądny dzień, przez cały dzień mnie mdliło a dzisiaj wszystko jak rękę odjął.;-):-) Na całe szczęście bo już się bałam że będę musiała pójść na urlop.:-(
 
co do yczeń odnośnie płi dzidziusia to chciałabym teraz mieć synka, ale nie mam żadnych przeczuć. W pierwszej ciąży od samego początku wiedziałam że będzie córka iże będzie to Wiktorynka:)
 
Witam Mamuśki po długiej przerwie!!!!!
Ja od soboty na zwolnieniu odpoczywam i takie lenistwo mnie ogarnęło ,że nawet na BB nie miałam siły wejść:(
Niestety w sobote wieczorem witałam sie z muszla po raz pierwszy ale za to bardzo intensywnie i potem jak reka odjal tylko lekkie mdłości po jedzeniu mam,ale tak sobie myśle że to może przez Luteine ,która biore 2x2 tbl- to chyba duża dawka ?
 
Niestety w sobote wieczorem witałam sie z muszla po raz pierwszy ale za to bardzo intensywnie i potem jak reka odjal tylko lekkie mdłości po jedzeniu mam,ale tak sobie myśle że to może przez Luteine ,która biore 2x2 tbl- to chyba duża dawka ?

A bierzesz tą luteinę dopochwowo czy pod język?
 
pati - to życze tej dziewczynki:-)
liliti - super wieści:-D

A ja mam przeczucie na chłopca, choć z dziewczynki będziemy równie zadowoleni:-D
 
Witam Mamuśki po długiej przerwie!!!!!
Ja od soboty na zwolnieniu odpoczywam i takie lenistwo mnie ogarnęło ,że nawet na BB nie miałam siły wejść:(
Niestety w sobote wieczorem witałam sie z muszla po raz pierwszy ale za to bardzo intensywnie i potem jak reka odjal tylko lekkie mdłości po jedzeniu mam,ale tak sobie myśle że to może przez Luteine ,która biore 2x2 tbl- to chyba duża dawka ?


ja biore też 2x2 tabletki dopochwowo, bo w peirwszej ciązy brałam pod język i tego nie tolerowalam
 
reklama
Do góry