reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
ja juz se wystraszylam ze to jakies kartki ostrzegawcze ze ja mam zolte a Wy wszystko ok bo zielone to tak jak na swiatlach
kurcze ale ja sie nie znam na takich rzeczach,nawet moj tata mowi ze troche techniki a ja juz sie gubie,nawet moj brat musial mi suwaczki robic bo nie umialam sorkiza moje zacofanie:-p
 
hej kobitki: wróciłam juz ze szpitala i czuje sie dobrze,od kiedy minely mi niepowsciagliwe wymioty swiat nabrał kolorów;-))nawet mam apetyt;-) czopki na wymioty w razie czego mam ale narazie nie musze ich używac i mam nadzieje ze tak juz zostanie..maluch a sie swietnie,rosnie jak na drożdzach a jak w szpitalu puscili mi na głos bicie serduszka to sie poplakalam :-) oby zle samopoczucie bylo juz tylko wspomnieniem....
 
:-)Dziendlbry mamusie!!:-) jaki radosny dzis dzien na forum!! super oby kazdy dzien taki był :-)
pati co nabroiłas>????:-D:-D:-D
u mnie 2 dni do usg i boooje sieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!! :-)
 
reklama
hej kobitki: wróciłam juz ze szpitala i czuje sie dobrze,od kiedy minely mi niepowsciagliwe wymioty swiat nabrał kolorów;-))nawet mam apetyt;-) czopki na wymioty w razie czego mam ale narazie nie musze ich używac i mam nadzieje ze tak juz zostanie..maluch a sie swietnie,rosnie jak na drożdzach a jak w szpitalu puscili mi na głos bicie serduszka to sie poplakalam :-) oby zle samopoczucie bylo juz tylko wspomnieniem....

wspaniałe wiadomości:-) ja też jak usłyszałam bicie serduszka to się popłakałam a lekarz do mnie: co ja wam kobiety robie że każda z płaczem odemnie wychodzi:-)
 
Do góry