reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Zrobiła się ze mnie ciamajda i w dodatku gapa w tej ciąży. Mam już za sobą dwa skaleczenia i oparzenie (właśnie siedzę z ręką włożoną do pojemnika z zimną wodą i lodem :-( ) ciekawe co będzie dalej, aż strach się bać :-)
 
reklama
Dziewczyny ktoś już tu wcześniej zadał pytanie, ale pewnie tego teraz nie znajdę w tym stosie postów;-)
Czy jeżeli jestem w 7w2d ciąży, to znaczy że jest to juz 8 tydzień czy 7??
Bo kalendarze są dziwne, na BB pokazuje mi że to dopiero 6w5d, a na ich suwaczku robi się 7w2d;-):-D
 
Zrobiła się ze mnie ciamajda i w dodatku gapa w tej ciąży. Mam już za sobą dwa skaleczenia i oparzenie (właśnie siedzę z ręką włożoną do pojemnika z zimną wodą i lodem :-( ) ciekawe co będzie dalej, aż strach się bać :-)
Też tak miałam, w poprzedniej to wychodziłam z domu zostawiając gaz odkręcony (chyba ze dwa razy) albo wogóle patelnię na ogniu (to tylko raz) :eek: Mój mąż się wtedy śmiał, że ta moja ciąża puści nas z dymem:-D
 
Dziewczyny ktoś już tu wcześniej zadał pytanie, ale pewnie tego teraz nie znajdę w tym stosie postów;-)
Czy jeżeli jestem w 7w2d ciąży, to znaczy że jest to juz 8 tydzień czy 7??
Bo kalendarze są dziwne, na BB pokazuje mi że to dopiero 6w5d, a na ich suwaczku robi się 7w2d;-):-D


wg mnie to zaczął się 8w - 7w skończony a z 8w leci 2 dzień
 
Dziewczyny ktoś już tu wcześniej zadał pytanie, ale pewnie tego teraz nie znajdę w tym stosie postów;-)
Czy jeżeli jestem w 7w2d ciąży, to znaczy że jest to juz 8 tydzień czy 7??
Bo kalendarze są dziwne, na BB pokazuje mi że to dopiero 6w5d, a na ich suwaczku robi się 7w2d;-):-D

no wlasnie
ja tez prosze o odpowiedz
mi suwaczek pokazuje 7 tydz i 2 dzien a kilka kalendarzy ciazowych wskazuje na 8 tydz.
jak sie to liczy?
 
Też tak miałam, w poprzedniej to wychodziłam z domu zostawiając gaz odkręcony (chyba ze dwa razy) albo wogóle patelnię na ogniu (to tylko raz) :eek: Mój mąż się wtedy śmiał, że ta moja ciąża puści nas z dymem:-D

kurcze nie straszcie :szok: ja jestem z natury roztrzepana ale zauwazylam ze cos sie pogarsza. wczoraj maz szukal chleba ale go dobrze schowalam, w lodowce.:confused2:
 
reklama
Do góry