reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

paulka to podziwiam :tak: szkoda ze do szczecina taki kawal :-(

pati a jak planowalas? na dziewczynke czy na chlopca? to prawda ze jak na dziewczynke to przed owulacja sie powinno? Dobrze wiedziec na przyszlosc ;-)
 
reklama
paulka to podziwiam :tak: szkoda ze do szczecina taki kawal :-(

pati a jak planowalas? na dziewczynke czy na chlopca? to prawda ze jak na dziewczynke to przed owulacja sie powinno? Dobrze wiedziec na przyszlosc ;-)

mam 2 chlopcow wiec planowalam dziewczynke,probowalismy przed owulacja,niby wyszlo "ksiazkowo" chcialabym bardzo coreczke;-)
 
ja tez bym chciała córeczkę:-) i mam takie wrażenie,że moje marzenie się spełni:-)
ale nie ważne co będzie, i tak je już kocham i mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze:-)
 
ja mam przeczucie ze w koncu bedzie ta wyczekana i upragniona corcia:tak:
wnioskuje po tym po 1 byla planowana a po 2 zupelnie inna ciaza niz z chlopcami:tak:;-):-):-D
 
Ja w pierwszej ciąży już od 15 tygodnia wiedziałam,że będzie chłopak a 21 miałam już 100% pewność, bo jak mi się synek rozłożył na USG to ślepy by tylko nie zgadł co będzie:-D:-D

mojego kolegi mama, która jest pielęgniarką na noworodkach, twierdzi,że jak mam być dziewczynka to podobno się chowa na USG:-) a chłopak pokazuje wszystko od razu:-D
A u nas było tak że o 20 tygodnia powiedział nam że na 1000% będzie chłopak a miesiąc później że nie on nie widzi żeby tu jednak był chłopak:-D:-D I od tamtej pory nauczyłam się dystansu ,ale faktyccznie pierwsze spojrzenie było prawdą:tak::tak::-):-):-)


witam..

Noc koszmarna poszlam spac ok 5.00 rano maly mial taki kaszel i goraczke i wymiotywal ze balam sie polozyc zeby sie nie ududsil i siedzialam z nim do rana:zawstydzona/y::-:)-(
jestem wykonczona.........od rana wielkie rzyganko w korytarzu wszystkie buty do prania i sciana do malowania-koszmarrrr

nie umiem normalnie myslec dzis wiec uciekam musze smród wytepić:szok::tak:
Współczuję.Trzymaj się:blink::yes:

mam 2 chlopcow wiec planowalam dziewczynke,probowalismy przed owulacja,niby wyszlo "ksiazkowo" chcialabym bardzo coreczke;-)
No to życzę dziewczynki:tak:

Wiadomo że każdy chce żeby było zdrowe ale i w podświadomości każdemu jednak ta płeć się marzy.
 
reklama
Do góry