reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Jeśli by liczyć od OM to byłabym już w 12 tygodniu :-) Mój lekarz chyba jednak liczy od dnia zapłodnienia, tym bardziej że podałam mu przybliżony termin owulacji (bowiem robiłam testy owulacyjne). Zresztą nieważne, lepiej nie nastawiać się że po pierwszym trymestrze przejdzie, bo jak ktoś tu już napisał każda z nas jest inna i ciąża też jest inna więc nigdy nie wiadomo.
Ja w każdym razie wciąż mam całodzienne mdłości.
 
ja np odczuwam straszny bol piersi,nawet mi sie nie powiekszyly,moze po 2 ciazach juz roznicy nie widze ale strasznie mnie bola jak przy przyroscie pokarmu po porodzie
 
witam..

Noc koszmarna poszlam spac ok 5.00 rano maly mial taki kaszel i goraczke i wymiotywal ze balam sie polozyc zeby sie nie ududsil i siedzialam z nim do rana:zawstydzona/y::-:)-(
jestem wykonczona.........od rana wielkie rzyganko w korytarzu wszystkie buty do prania i sciana do malowania-koszmarrrr

nie umiem normalnie myslec dzis wiec uciekam musze smród wytepić:szok::tak:
 
witam..

Noc koszmarna poszlam spac ok 5.00 rano maly mial taki kaszel i goraczke i wymiotywal ze balam sie polozyc zeby sie nie ududsil i siedzialam z nim do rana:zawstydzona/y::-:)-(
jestem wykonczona.........od rana wielkie rzyganko w korytarzu wszystkie buty do prania i sciana do malowania-koszmarrrr

nie umiem normalnie myslec dzis wiec uciekam musze smród wytepić:szok::tak:

o jejku kochana trzymaj sie,wspoczuje:-(
 
Witam was mamusiki
Widze ze juz sporo stron mialam do czytania od wczoraj:-D.Ja juz dawno po sniadanku i zaraz wybieram sie z synkiem do banku i na zakupy:-).Dzisiaj mam planowany dzien leniwca:-p nauka czeka ale co tam.Musze w koncu wziasc sie za nia bo mam egzamin z angielskiego 3 grudnia ale mam lenia jak nic:no:Dobrze ze wszystko umie i musze sobie tylko przypomniec bo ciezko by bylo:-pDzisiaj przegladalam sobie strony na ebay (cos jak allegro) i nie uwierzycie co to juz ludzie nie wymyslaja:szok: Na podstawie zdjecia z usg od 11 do 14 tygodnia ktos moze mi powiedziec jaka bedzie plec dzidzi:-pTroche mi sie wierzyc nie chce ale coraz bardziej mnie kusi,tymbardziej ze grosze kosztuje:-pJak ktos chce to moze sobie poczytac,niestety po angielsku:-:)sorry:
Gender Prediction via Ultrasound Scan on eBay (end time 10-Nov-09 23:06:55 GMT)
 
mnie się lekarz pytał o badania prenatalne jak byłam na ostatniej wizycie i nie wiem, czy się na nie zdecydować czy nie?w pierwszej ciąży ich nie robiłam i teraz nie wiem, czy mi one potrzebne, bo jeśli by się okazało,ze dziecko może być chore to są dwa wyjścia, pierwsze albo urodzić dziecko a o drugim wole nie pisać:-(
bo na chorobę i tak się nie da przygotować:-( a ja już kocham tą fasolkę całym sercem i inne rozwiązania nie wchodzą w grę:-:)-(
 
ja np odczuwam straszny bol piersi,nawet mi sie nie powiekszyly,moze po 2 ciazach juz roznicy nie widze ale strasznie mnie bola jak przy przyroscie pokarmu po porodzie

U mnie żadnych piersiowych objawów, nie bolą ani też się nie powiększyły. Szkoda bo miałam nadzieje że trochę urosną :-) taka mała rekompensata za te mdłości by była :-D
 
Dzisiaj przegladalam sobie strony na ebay (cos jak allegro) i nie uwierzycie co to juz ludzie nie wymyslaja:szok: Na podstawie zdjecia z usg od 11 do 14 tygodnia ktos moze mi powiedziec jaka bedzie plec dzidzi:-pTroche mi sie wierzyc nie chce ale coraz bardziej mnie kusi,tymbardziej ze grosze kosztuje:-pJak ktos chce to moze sobie poczytac,niestety po angielsku:-:)sorry:
Gender Prediction via Ultrasound Scan on eBay (end time 10-Nov-09 23:06:55 GMT)

Kama 83 ja Ci to za darmo przepowiem, podobno mam dar:-D:-D
 
reklama
Do góry