reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
zyraffka, moja kolezanka, z ktora pracuje w grupie na wiadomosc o mojej ciazy powiedziala ze podejrzewala bo stalam sie o wiele mniej cieprliwa i spokojna
czesciej bolala mnie glowa i bylam rozdrazniona, dzieciaki czesciej denerwowaly
moze idz teraz na zwolnienie a w drugim trymestrze wrocisz jak juz wszystko sie unormuje

Nie chcę koleżance z grupy świństwa robić, jak pójdę na zwolnienie to już na "dobre" i ona dostanie kogoś w zastępstwo, a jak będę chodzić i wracać to tak nie bardzo bo będzie musiała sama być, to przedszkole specjalne i dzieci są "charakterne" więc jednej osobie nie jest łatwo.
 
reklama
A mnie niestety nie odrzuciło i nic się na to nie zanosi :-(
mnie też nie, kurde zamist od kawy to tak mnei od fajek powinno odrzucic.. ale nie pale staram sie i mi to wychodzi, gorzej jest jak mama w kuchni zapali i czuej dym to wtedy mi sie chce, ale jak nie ma fajek w domu to wcale nawet nie mysle. Moze tez powinnas sprobowac nie mysl poprostu i nie kupuj zeby w domku nie było :happy:
 
Do góry