reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Problemy z mdłościami i wymiotami mam co drugi, trzeci dzień. Jednego dnia czuję się rewelacyjnie a na drugi dzień nie mam siły na nic.
Najbardziej się stresuję jak jestem w drodze do lub z pracy a tu mie dopada odruch wymiotny i nie wiem co mam zrobić jak zacznę...

Albo już mam dosyć tej pracy,albo mam jakiś kryzys ale jak do kolejnej wizyty u lekarza mi nie przejdzie to pójdę na zwolnienie, bo tylko się denerwuję na dzieciaki, zero cierpliwości, gdzie bardzo rzadko mi się to wcześniej przydarzało a teraz...


natucha-wszystkiego najlepszego!!!
 
reklama
Wiecie co dziewczyny w czwartek ide na 17 do gina tak sie stresuje ze masakra, te 4 dni sa dla mnie jka rok :( chce usłyszec serduszko, co prawda widziałam juz , ale chce usłyszec a wtedy sie troche uspokoje, bo jak narazie to mam taka glupia mysl w głowie, wiem ze powinnam myslec pozytywnie i staram sie, ale wiecie same po sobie ze to nie jest takie proste, bo zawsze jest jakies ale.. szkoda hze nie ma takiego czegos co sie przykłada do brzuszka i sie widzi co sie w srodku dzieje :-D moze nasze wnuki beda takim czyms jzu dysponowac :-):-):-):-)
 
zyraffka, moja kolezanka, z ktora pracuje w grupie na wiadomosc o mojej ciazy powiedziala ze podejrzewala bo stalam sie o wiele mniej cieprliwa i spokojna
czesciej bolala mnie glowa i bylam rozdrazniona, dzieciaki czesciej denerwowaly
moze idz teraz na zwolnienie a w drugim trymestrze wrocisz jak juz wszystko sie unormuje
 
Problemy z mdłościami i wymiotami mam co drugi, trzeci dzień. Jednego dnia czuję się rewelacyjnie a na drugi dzień nie mam siły na nic.
Najbardziej się stresuję jak jestem w drodze do lub z pracy a tu mie dopada odruch wymiotny i nie wiem co mam zrobić jak zacznę...

Albo już mam dosyć tej pracy,albo mam jakiś kryzys ale jak do kolejnej wizyty u lekarza mi nie przejdzie to pójdę na zwolnienie, bo tylko się denerwuję na dzieciaki, zero cierpliwości, gdzie bardzo rzadko mi się to wcześniej przydarzało a teraz...


natucha-wszystkiego najlepszego!!!
Dzieki serdeczne !!:-)
 
dziewczyny mam pytanie czy wy czasem macie uczucie takiego goraca? ze w pewnym momencie jest takei uderzenie, bo ja tak czasami mam, nie wiem czym to spowodowane..
 
chyba tak, ja np. nieraz tak mam jak sie poloze do łużka to czuje taki niepokój w środku, zdenerwowanie, gdzie wcale sie nie denerwoje, chyba to hormony rozrabiaja:-)
 
reklama
Do góry