reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

no ja w sumie to jestem na stażu i nie powiem mialam jakies nadzieje ze po roku stazu mnie zostawia ale teraz to nie wiem jak to bedzie:-:)-:)-(
okaze sie wszystko zalezy od kierowniczki, jest w porzadku wiec moze sie uda ale wszystko sie okaze

Ja też byłam na stażu a od 2 listopada mam umowę :tak::-Dszef dobry człowiek hihi:tak::-)
 
reklama
tak samo papierosy, przed ciaza wrocilam do palenia po 4 latach, jak mialam podejrzenia do ciazy to odstawilam a teraz jak tylko przejdzie ktos na ulicy z fajka to mam odruch wymiotny a maz niestety musi poza domem palic

Ja paliłam paczke dziennie wcześniej a z dnia na dzień praktycznie odrzuciło mnie od fajek :eek: Teraz jak mój mąż popala to normalnie mnie skręca i robi się niedobrze... dlatego rzuca :-D
 
Ja paliłam paczke dziennie wcześniej a z dnia na dzień praktycznie odrzuciło mnie od fajek :eek: Teraz jak mój mąż popala to normalnie mnie skręca i robi się niedobrze... dlatego rzuca :-D

ja paczki nie ale polowe
a moj maz tez rzuca, musi dbac o siebie, to za duzo kosztuje no i jak nie chce miec haftujacej zony na jego widok to niestety
az przykro to pisac ale czasami tak smierdzi mi fajkami ze przytulic sie do niego nie moge
tez malo pali wiec powinno mu pojsc latwo
 
Ja też sobie popalałam ale najczęściej to z nerwów bądź do piwka a teraz o piwku marze ale na samą myśl o fajkach to bleee :-) ta ciąża wyjdzie nam na zdrowie byle nie wrócić później do tych śmierdzieli :-)
 
no ja wrocilam po 4 latach niepalenia
stres mialam i wydawalo mi sie ze mi lepiej jak pale
najlepiej w ogole nawet jednego nie zapalac, bo na jednym sie nie skonczy
na szczescie obiecalam sobie ze po slubie rzucam no i sie przydalo bo dzien po slubie byl pierwszym dniem ciazy
 
natucha a jak sie kladziesz i odprezasz to tez boli?

ja tez ci zycze spelnienia marzen a przede wszystkim zdrowia i szczesliwej ciazy i porodu
Dziekuje za zyczenia kochana :)
byłam sie wykapac teraz leze w luzku i juz jest ok. znowu sie przestraszyłam bo jakies brazowe plamki sie pojawiły.. ale juz na szczescie jest ok. ( tak mysle )
 
Dziekuje za zyczenia kochana :)
byłam sie wykapac teraz leze w luzku i juz jest ok. znowu sie przestraszyłam bo jakies brazowe plamki sie pojawiły.. ale juz na szczescie jest ok. ( tak mysle )
hej:-) ja czasami też miewam bóle brzucha jak przy @ ale jak się położę to przechodzą;-) a brązowe plamienia miałam jakieś 3 ostatnie tyg, przede waszystkim staraj się odprężyć i nie denerwować:tak:
 
reklama
hej:-) ja czasami też miewam bóle brzucha jak przy @ ale jak się położę to przechodzą;-) a brązowe plamienia miałam jakieś 3 ostatnie tyg, przede waszystkim staraj się odprężyć i nie denerwować:tak:
Staram się właśnie :happy: juz jest lepiej dziekuje :happy: a po plamieniach ani śladu ( ja chyba przez te l8 mcy w jakims krejzolowym szpitalu wyladuje :-D
 
Do góry