reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

jestem dziś zmasakrowama- Fifi od 7 rano płakał prawie non stop, z przerwami max 20 min, a tak albo rece albo cyc, przy czym cyc cześciej, dobrze, że mąż ma urlop jeszcze
dopiero jak pojechaliśmy z nim do rodziców do usnął, bo jest chłodniej u nich w domu

aż się boję, co będzie jak sama zostanę z małym w domu, jak się B. urlop skończy......... może upały do tego czasu miną.........
u mnie to samo ja sama płacze;(Masakra;(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam faktycznie cisza nawet sie nie musez martwic ze nie doczytam albo prania nie wyprasuje :))


Zdec ty juz w domu ?? poczatki karmienia bywaja ciezkie , mala pewnie tez musi sie nassac zeby dostac swoje, z czasem jak sie produkcja zwiekszy i jej sila ssania to bedzie lepiej. Ery wczes niej jedna piers oproznial ponad pol godzony teraz sie uwija w 15 min maxymalnie

AniaCh piekny maluszek a jaki blondasek :)

Lena stop lat

Stella mam nadzieje ze w srode bedziesz juz po...

Gryzka moj smyk w czasie karmienia czasem zaczyna zabawe a to traca noskiem, policzkiem , brodka, poslini.... prawdziwy mezczyzna :))

Ewus piekne te Twoje slodkosci. My tez dzis zarezerwowalismy chrzciny ale na 4 wrzesnia .

Arica U nas urzad stanu cwyilnego gdzie sie zglaszalo dziecko meldowal sam dziecko w urzedzie miasta, do spoldzielni zglaszalam sama z aktem urodzenia



Smoczek probowalam dawac nawet lezy w wozku jakby syrene na dworze zalaczyl, teraz juz jest caly obmacany przez Ola , niesety Eryk nie ma na niego ochoty zreszta ja mam wrazenie ze jest za duzy do jego buzi i nie podaje jakos zbyt natarczywie :))

Upaly troche zelzaly to chyba nam wszytskim troche latwiej Eryk nawet dzis ladnie spal w dzien , pieknie zasnal wieczorem, ja zrobilam sobie zele na stopach na rece troche bede musiala poczekac jakis roczek niestety :))

Przerabialam juz temat lezenia na brzyuszku ale musze wrocic :)) Ercio trzyma ta glowke jednak pieknie czasem jak mala zyrafa , ale do tego podnosi tez nogi do gory i robi taka kolyske , chyba bardziej tym obciaza miesnie ale czy to jest prawidlowe??
 
Ja niestety poddałam się ze smoczkiem w sumie w pierwszej dobie życia:((((
Mała zawisła mi na cycku, a dokładnie na jednym, bo drugi ma wklęsłą brodawkę i nie chce łapać i się od razu denerwuje....
Mojego cycka traktowała jak smoczek, najlepiej cały czas w buzi... więc daliśmy smoczek... jest trochę lepiej, ale nie powiem że łatwo:((( Nasza Natalka strasznie charakterna...
Ja też miałam wklęsłe brodawki i od początku karmię w kapturkach aventu i malutka poradziła sobie z nimi i teraz są "wyciągnięte":-)więc spoko luz dasz radę. A smoczek to nic złego, zastępuje zabawę przy piersi, jest to jakiś sposób bo jak się malutka nauczy to będzie najchętniej 24h przy cycu.
 
A no właśnie - jak to jest z zameldowaniem? Ktoś wie?

u mnie meldunkiem zajmuje sie usc, tylko trzeba określić przy którym rodzicu ma być dziecko zameldowane jeśli oczywiście są dwa różne meldunki

zwróciłyście uwagę na pesel u mnie mnie zamiast 05 (maj) jest 25, zapomniałam zapytać sie dlaczego tak jest, może któraś z was ma wiedze na ten temat
 
chyba mam dziś doła, od rana bez humoru jestem :( jesteśmy już tydz w domu, mały rośnie zdrowo, położna go chwali że ładnie rośnie i jest zdrowy, a ja się boję, czy sobie poradzę jak B. pójdzie do pracy w czwartek lub piątek...
 
reklama
Niemam ostatnio czasu codziennie spędzaliśmy całe dnie na dworzu nawet niema czasu domu ogarnąć ale koniec tego dobrego mąż dziś do pracy a ja musze się wziąść za sprzątanie:tak:
Co do smoków to ja moją na siłe próbuje przyzwyczaić bo dwie poprzednie bez smoka chowałam to cały czas na cycu wisiały a teraz chce mieć troche wytchnienia butelke też daje ale z herbatką rumiankową albo koper włoski codzień butle wyciąga i jak narazie problemów z kolką niema.
 
Do góry