reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

dziewczyny Maluszki same slodkosci
Gosiagro jak ty promieniejesz z Majusia

ola_fasola nie chce krakac ale moj Jasiek tez byl taki grzeczniutki jak mial tydzien
teraz dobija do miesiaca i juz tak slodko nie jest, coraz wiecej daje nam w kosc
dzisiaj musielismy pedem wracac ze spaceru tak sie darl, zupelnie bez powodu albo nie lubi wozka
nastepny spacer chyba bedzie w chuscie

kaj dobrze ze wszystko jest ok ale dziwi mnie ze Cie nie zatrzymali na obserwacje

Klementinka, przebadali mnie dokladnie i powiedzieli ze wszytsko jest ok. Tak szczerze to tez myslalam ze zostane w szpitalu przynajmniej na dobe. Ale zobaczyli ze dzidzia sie rusza, serduszko bije, lozysko ok. Zrobili tez usg moich narzadow i wszytsko bylo ok.

Nie wiem jak wy ale ja osobiscie jestem pesymistycznie nastawiona do traktowania w szpitalach i przychodniach kobiet w ciazy. Zdaje sobie sprawe z tego ze oni maja rozne przypadki na codzien i podchodza masowo, ale przeciez kazda z nas nosi w sobie nowe zycie i dla kazdej z nas jest ono najwazniejsze. Lekarze czesto podchodza tak chlodno.

ja juz zmykam do lozeczka, moze rano bedzie nas juz mniej nierozpakowanych. Czego sobie i wam zycze :)
A mamusiom ktore juz maja swoje dzidzie zycze przespanej nocki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
To ja dwupaczek.......... (to stwierdzenie zaczyna być już nudne:-D)
Tak jak podejrzewałam, te wczorajsze skurcze przeszły jak ręką odjął jak tylko położyłam się spać!!! Cała noc przespana.....Normalnie szok!!!!
Dziś rana mam ktg a potem na 16 gina...Obym usłyszała coś pozytywnego...czyli skurcze na ktg i rozwarcie u gina , bo jak nie to się chyba normalnie wk....wie:wściekła/y:, mimo że obiecałam sobie że nie będę się stresować i przejmować spóźnialstwem małej)
Dziewczyny nie pisałam wczoraj do AniCh83, bo tak jak mówię położyłam się do łóżka przez te skurczyki i tradycyjnie po 5 minutach zasnęłam....ale poczekam dziś tak do 8.00 i do niej napiszę...Mam nadzieję, że wszystko ok!!!

zdec, gryzka,kaj,natasza30,eagle - widzę, że Wy też się lenicie....:-):-):-)!!!!Naprawdę lipiec nas zastanie!!!! Brać się do roboty!!!!Ciekawe, która pierwsza z nas się rozsypie....
Ciekawe co u meg82 - pisała że po oxy coś się rozkręca i zamilkła....Może już ma swoje bambino!!!!???
gosiagro, klementinka - no to niezłe spacerki miałyście Kochane!!!!Ach te nasze pociechy ...Rządzą nami jak chcą!!!!:-):-):-):-)
gosiagro - Majeczka śliczna i jaka już duuuuziiia!!!!
cytrusik - no niezły przystojniak z Twojego Filipka!!!Może sobie go już "zaklepie" dla mojej Poli, skoro tworzą się już takie pary na forum!!!!


lena25 - gratuluję Jasia...Dużo zdrówka dla Ciebie i syneczka!!!
 
Ostatnia edycja:
To ja dwupaczek.......... (to stwierdzenie zaczyna być już nudne:-D)
zdec, gryzka,kaj,natasza30,eagle - widzę, że Wy też się lenicie....:-):-):-)!!!!Naprawdę lipiec nas zastanie!!!! Brać się do roboty!!!!Ciekawe, która pierwsza z nas się rozsypie....
stwierdzenie :tak: jak najbardziej nudne i denerwujące, a każdy odebrany telefon zaczyna się pytaniem "czy to już"?!
A ja z racji tego, że mogę poczekać te dwa dni (i ani minuty dłużej synku) to przepuszczę w kolejce te wszystkie spóźnialskie maluszki :-)
 
Dwa dni mówisz:-D...Dam radę!!!!!Przebiegnę dziś z 10km, wejde po schodach minimum na 11 piętro, pomyję wszystkie podłogi w domu (i to wacikiem do twarzy!!!!) i powinnam się wyrobić!!!
 
Dwa dni mówisz:-D...Dam radę!!!!!Przebiegnę dziś z 10km, wejde po schodach minimum na 11 piętro, pomyję wszystkie podłogi w domu (i to wacikiem do twarzy!!!!) i powinnam się wyrobić!!!
kurczę !!! to już wiem gdzie ja robię błąd...ja myję podłogi chusteczkami higienicznymi, po prostu musze zmienić format :-D
 
kurczę !!! to już wiem gdzie ja robię błąd...ja myję podłogi chusteczkami higienicznymi, po prostu musze zmienić format :-D

Nie przejmuj się!!!!Tak to typowy błąd!!!!:-D...Tylko pamiętaj, że możesz użyć wacików najwcześniej za 2 dni...Jak umowa to umowa!!!!!

A ja mam takie pytanie
Dziewczyny jak to jest z Waszymi maluszkami....Te nierozpakowane jeszcze....Czy Wasze maluszki ruszają się mniej czy też szaleją ....Moja od dwóch dni jakby wogóle nie spała....Wierci się kręci, kopie, przeciąga....Brzuch mi ciągle faluje....albo jakaś jej noga mi wystaje!!!!
Rozpakowane mamusie....jak było u Was tuz przed porodem....I błagam napiszcie że dzieciaczki były bardziej żywiołowe.....
 
reklama
Of kors - umowa rzecz święta :-D
A co do mojego malucha to pod koniec ma chyba ADHD, bo spokoju nie ma...nie ma różnicy czy stoję, siedzę czy leżę mały szaleje jak zając w kapuście...czasami z tego jego wariactwa przychodzą mi do głowy głupie myśli
 
Do góry