reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
ja tylko na chwilę, bo jakoś dziś nie mam weny.... mam za to jakiś dziwny niepokój, coś jak 6 zmysł. nic mnie nie boli , mały się rusza a mimo to....nie wiem czy nie pojade dziś do szpitala wieczorem... w nocy miałm skurcze, co 7 minut, potem co 5 a potem co 20 i ustały:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. może ja jestem jednym z tych przypadków co poród zaczyna się nieregulanymi skurczami???
 
COBRA ja nie mam skierowania:)Nie muszę mieć jak jestem 7 dni po terminie to tak z automatu przyjmują;)
A z ciekawosci - po terminie zglasza sie na izbe porodowa czy na patologie? Bo, zakladajac ze mojemu tak dobrze w brzuszku to sie musze zorientowac w temacie ... ;D a ja tez bede bez skierowania, bo ginka prywatnie ..

Kubusiowi nie wiem od czego ciągle topnieje oczko:zawstydzona/y:przemywam solą fizjologiczną ale tylko tyle że zmyje a za chwilę znowu to samo:/może wiecie od czego to może być i czym mogę skutecznie się tego pozbyć??
ewus - najlepiej idz do pediatry, oprocz soli fizjologicznej przepisze jakies kropelki do chorego oczka .. a jak nie pomoze to do okulisty da skierowanie - mi tlumaczyla przy Malgosi, ze czasami dzidzius ma kanaliki lzowe zatkane i to stad. Ale najpierw test z kropelkami - a potem dopiero jakies masaze oczka i inne akcje czyszczace kanalik ;)
Nie przemywaj rumiankiem - u nas mala byla na niego uczulona ogolnie - przeszlo jej dopiero potem;)

Co do napraw samochodu - u mnie maz ma wparcie, niestety wiem ze brak reakcji we wlasciwym momencie konczy sie duzo wieksza kwotowa inwestycja ;P A poki co czekamy, czy po ostatniej stluczce dadza nam szkode calkowita czy nie .. To chociaz by jakies podobne sie kupilo - zeby bylo, bez auta jakos tak dziwnie ;P dobrze, ze nie mam az tak strasznie daleko do szpitala ..
 
katarzyna- ja mam na skierowaniu - ciaza 1,tydz 41/42 wskazanie - ind..cos tam porodu , nie moge doczytac,ale chodzi o wywolanie

gryzka - ja ide na oodzial polozniczo-ginekologiczny,przynajmniej tak na skierowaniu jest
 
cytrusik - gratulacje ogromne!
Agi78 - 3mam kciuki zeby to nie byl falszywy alarm!!

Witajcie Puchatki tutaj niedźwiadek;)...
a Ty w domu jeszcze?!:baffled:
kajdusia - ale super przywitanie,a najlepsze od syneczka :) piekne konfetti:-)

Ja mam dzis lenia. Noc srednia,swedzaca wciaz;/ mi to chya nawet skurcze przesly,bo jeszcze kilkad ni temu to sie spinalam dosc czesto,a wczoraj i dzis luz... heh. Na 20 jade na KTG. Zaraz sie ubiore i do sklepu i obiad robic. Ale lipa.ja tez nie urodze sama,na bank.
 
A z ciekawosci - po terminie zglasza sie na izbe porodowa czy na patologie? Bo, zakladajac ze mojemu tak dobrze w brzuszku to sie musze zorientowac w temacie ... ;D a ja tez bede bez skierowania, bo ginka prywatnie ..


ewus - najlepiej idz do pediatry, oprocz soli fizjologicznej przepisze jakies kropelki do chorego oczka .. a jak nie pomoze to do okulisty da skierowanie - mi tlumaczyla przy Malgosi, ze czasami dzidzius ma kanaliki lzowe zatkane i to stad. Ale najpierw test z kropelkami - a potem dopiero jakies masaze oczka i inne akcje czyszczace kanalik ;)
Nie przemywaj rumiankiem - u nas mala byla na niego uczulona ogolnie - przeszlo jej dopiero potem;)

Co do napraw samochodu - u mnie maz ma wparcie, niestety wiem ze brak reakcji we wlasciwym momencie konczy sie duzo wieksza kwotowa inwestycja ;P A poki co czekamy, czy po ostatniej stluczce dadza nam szkode calkowita czy nie .. To chociaz by jakies podobne sie kupilo - zeby bylo, bez auta jakos tak dziwnie ;P dobrze, ze nie mam az tak strasznie daleko do szpitala ..

Ja dzwonię dzwonkiem na IP tam podłączą mi KTG i zadecydują co dalej:)Ale czuje po kościach, że jutro powrócę;)
 
Witajcie dwupaczki i ropakowane mamusie :-)

My sie dzisiaj wybralismy z misja na zarejsetrowanie dziecka,ale moj D taki nierozgarniety,ze dowodu nie wzial i z powrotem do domu :confused:
Wiec jutro podejscie drugie.

Małemu dzis odpadl pepuszek :-D ,a teraz przy godzinnym wiszeniu na cycu w końcu poszedł spac :-) Sutek to mi chyba zaraz odpadnie tak piecze :szok::-D

Ogolnie to moj żołądek jakis przestawiony sie zrobił i co zjem to mnie boli :no::baffled:
 
cytrusik - gratulacje ogromne!
Agi78 - 3mam kciuki zeby to nie byl falszywy alarm!!


a Ty w domu jeszcze?!:baffled:
kajdusia - ale super przywitanie,a najlepsze od syneczka :) piekne konfetti:-)

Ja mam dzis lenia. Noc srednia,swedzaca wciaz;/ mi to chya nawet skurcze przesly,bo jeszcze kilkad ni temu to sie spinalam dosc czesto,a wczoraj i dzis luz... heh. Na 20 jade na KTG. Zaraz sie ubiore i do sklepu i obiad robic. Ale lipa.ja tez nie urodze sama,na bank.
No jeszcze w domu;(
 
My już po spacerku:-D mała właśnie przysypia w kołysce a ja z ciekawości do was zaglądam czy może są jakieś prezenciki dla tatusiów, ale na razie chyba cisza

kalwa - i jak tam szczepienie, ja pierwsze mam 19 lipca
kajdusia - super miałaś przyjęcie w domu:-D ja od swojego J. dostałam kwiatki i słodkości:-D
cobra - pewnie chodzi o indukcje porodu:tak:
 
reklama
My już po spacerku:-D mała właśnie przysypia w kołysce a ja z ciekawości do was zaglądam czy może są jakieś prezenciki dla tatusiów, ale na razie chyba cisza

kalwa - i jak tam szczepienie, ja pierwsze mam 19 lipca
kajdusia - super miałaś przyjęcie w domu:-D ja od swojego J. dostałam kwiatki i słodkości:-D
cobra - pewnie chodzi o indukcje porodu:tak:

indukcja ,calkiem mozliwe;p
a to nnie jest jakies pojecie z chemii czy fiizyki ?:-)
 
Do góry