reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Hej dziewczyny
Udzielałam się u was jakis czas ale otem zamilkłam...
Termin miałam z OM na 31 maja ale wiedziałam ze urodze później coś koło terminu z pierwszego USG a był to 8 czerwiec.

No i oficjalnie dołączam do waszego grona.
Urodziłam Mikusia dokładnie w terminie z USG.
8.06.2010r. Miał 4070g, 57cm, g. 2.24 :-), sn. bez nacinania. i zadnego szwu

Wczoraj wróciliśmy do domku z małym:-) :tak:
Jest grzeczniutki, duzo spi, je cyca i wogóle jest oki jak narazie;-)
Dzieciaki się oswajają z nową sytuacją i z braciszkiem;-)
 
reklama
elizka-gratki!długo cię nie było:tak:

Ale dziś cisza ewela zamiast coś tu ponarzekac to poszła sobie rodzić ciekawe czy juz urodziła coś długo się schodzi albo zdec nie ma czasu napisac tylko się opala :-)
 
kurcze tak bym Was chciała podczytac ale co siadam to mala sie budzi glodomorek jeden:)

wstawilam smsa od eweli widac ze nie za wesoło u niej trzymam kciuki zeby jak naszybciej poszło:)

tez sie zastanawiałam kiedy na spacerek w szpitalu mowili ze jak cieplo to 7-10 dni i mozna wyjsc nawet jak bardzo cieplo to troszke szybciej wiec tak mysle jak bedzie cieplo to po niedzieli pojde z małą na krotki spacerek:) juz sie nie moge doczekac
:tak:
 
Ale się biedna ewela tyle czasu męczy a pewnie i tak zrobia cesarke ja niewiem czy oni najpierw muszą umęczyc żeby zrobić cesarke przecierz tyle godzin i jeszcze bez wód i nie ma postepu porodu to powinni działać a nie czekać na cud no ale przecierz ich nie boli to co im tam:no:
 
Ale się biedna ewela tyle czasu męczy a pewnie i tak zrobia cesarke ja niewiem czy oni najpierw muszą umęczyc żeby zrobić cesarke przecierz tyle godzin i jeszcze bez wód i nie ma postepu porodu to powinni działać a nie czekać na cud no ale przecierz ich nie boli to co im tam:no:

teraz Ty bd nastepna ;p
 
I jeszcze jedno zdjęcie Hani

293aj54.jpg
 
biedna ewela:-(
ja miałam podobnie z Patrykiem wody odeszły i nic bolało bardzo a rozwarcia nie było 2 kroplówki poszły a ja dalej się męczyłam urodził się dopiero 18 godzin po odejściu wód a ja juz pod koniec nie wiedziałm wogóle co ja robie w szpitalu...cesarki też nie chcieli mi zrobić bo tętno było ok ...
 
Hej.
Zdec ja z Kacperkiem na drugi dzień jak tylko wróciliśmy ze szpitala byłam na dworze a pogada wtedy była taka jak teraz. I codziennie z nim byłam i bardzo dużo spał w wózku przed domem.Czyli miał wtedy 6 dni jak był a spacerze.
Rozumię że dzieci które urodziły się w zimnych miesiącach albo chłodniejszych to żeby werandować albo coś ale jak jest taka pogoda i ma się siły...Temperatura jest ta sama na dworze co w domu...Więc u nas jeśli dalej będzie tak ładnie to napewno też nie będę czekać...
Dodam tylko że Kacper zachorował nam raz i to w tym roku,a 2,5 roku mieliśmy spokój.

Gorąco u nas strasznie... Czekam do tego czwartku....
 
reklama
czesc dziewczyny. ja w miedzyczasie tez w domu i powoli dochodze do siebie.
dziecie zarloczne, ale poki co jak to na poczatku - naje sie i spi, wiec staram sie regenerwoac poki mozna.
juz za chwilke bedzie trzeba je zabawiac jak je swiat zaciekawi i wowczas skoncza sie beztroskie przerwy...

najgorsze sa te problemy z ciuchami. na taka wage nie mam nic. nosze ciuchy ciazowe i wsytd mi wyjsc na ulice, ale jak tu inaczej. w czym trzeba wyjsc aby cos kupic.

mam nadzieje, ze powowli na nowo zaprzyjaznie sie z kompem, aby czytac troche na bierzaco.

co do cesarki, to ja sie czuje na prawde uprzywilejowana sluchajac te historie z Polski.
nie wiem czy te powody dla ktorych nie pozwolili mi naturalnie rodzic w Polsce interesowalyby kogokolwiek...
 
Do góry