reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

czesc dziewczyny jestem juz w domku wlasnie leze i karmie mała bo normalnie to taki głodomor jest hihi

jest taka słodka:tak::tak::tak: :tak:normalnie zakochałam sie w niej po uszy pomimo tego ze 3 noce w szpitalu nie spalam od połnocy do rana bo mała ciagle by jadla tylko to jestem najszczęśliwszą osobą na świecie nie powiem poród mnie zaskoczył a najbardziej bóle parte:szok::szok::szok:
ale to opisze na odpowiednim watku jak znajde chwilke::tak::tak::tak: moze jutro sie uda
widziałam ze masa dziewczyyn sie rozpakowała:-):-):-) SERDECZNIE GARTULUJE!!!!!!


a to nasz malutka Lenka:tak::tak::tak:

P6090079.jpg
 
reklama
a jeśli chodzi o spacery to ja sama nie wiem posłuchałam się położnej (ale wtedy pogoda nie była taka ładna jak teraz) w 8 dobie pierwsze werandowanie 15 min, na drugi dzień pół godzinu, trzeciego dnia godzina i czwartego pierwszy godzinny spacer a potem to już ile wlezie:-p

a jak wyglądało takie werandowanie u Ciebie? Mały leżał w wózku przy otwartym na oścież balkonie?

paula - super, że juz w domku, Lenka śliczna:)
 
Witam jak zwykle wieczorem i jak zwykle wiem ze sie poddam i nie dam rady Was doczytac , widze ze Lencja wkoncu doczekala sie widokow na wyjscie ze szpitala, alez oni ja tam przetrzymali

Katarzynajanicka my kupilismy parasolke z doswiadczenia wiem ze jest bardzo przydatna, krem mamy z Niveri takie malutkie opakowanie niebieskie od pierwszych dni zycia

Paula sliczna coreczka !!

sprobuje cos poczytac :)
 
Olaboga .. jakos nie mialam czasu wczoraj zerknac na forum - wlasnie nadrobilam ;) Gratulacje dla kolejnych wypakowanych - wszytkie maluszki to same slodziaki ;)
Ja wczoraj mialam pierwsze KTG - cisza i spokoj narazie ;)

Kochane rozpakowane mamusie....Pozwalam Wam na zmyślanie w smsach...że poród to pestka, że nic nie boli i że tylko rodzić i rodzic bo to same przyjemności....Please!!!!!!!!!!!!!!
Byloby zbyt dobrze ;) Ale tak jak pisala Olimpia - nie ma co sie oszukiwac - jest ciezko, nawet jak trwa to krotko. Tyle, ze bardzo szybko sie zapomina .. ;D No i na koncu czeka na Ciebie upragniony i wyczekiwany "cel"
;D

ja też noszę 41 a nawet 42 więc wiem jaki to problem dośtać coś ciekaewgo
ja tez niestety buty to bardziej takie 42 - a wiekszosc ladnych kobiecych do 41 .. :/

Agi78 - bardzo dobra decyzja co do przylotu Pawla - po tych 4 dniach przyda sie jego pomoc znacznie bardziej niz tydzien przed ;D Wiadomo, ciezko psychicznie bedzie pierwsze dni malca bez siebie jeszcze byc - ale bardzo dobrze zdecydowaliscie.

a w sumie to kiedy można na spacer wyjść z dzieckiem? bo niektórzy mówią, że jak łądnie jest to od razu po szpitalu można, inni zalecają najpierw werandowanie.... a ja w sumie już się nie mogę doczekać spacerków

a i jeszcze jedno- macie zakupione parasolki do wózków, żeby od słońca chronić?
w sumie to nie mam żadnego kremiku z filtrem dla małego, co polecacie?
Ja na pewno wyjde jak najwczesniej ze wzgledu na Malgosie - jak tylko bede sie czula (no, moje krocze :p) na silach. Ale mysle, ze i tak postaram sie do 7 doby tylko werandowac. wszystko zalezy od pogody ;)
Parasolka, moskitiera - bardzo sie przydaja. Mozna go tez po prostu "oslonic" jakos pieluszka tetrowa - ja zawieszalam od budki do boku gondolki ze strony z ktorej swiecilo slonce :p Parasolka czasami okazuje sie niewystarczajaca - ale jest i tak bardzo przydatna. Co do kremow z filtrem - to mam 30 i 60 - i tak mam dla Malgosi ;)


Ech .. ciekawe jaka to pogoda bedzie dzisiaj - teoretycznie ma byc troszke chlodniej - i juz po ranku widac, ze tak powinno byc .. Wczoraj tez jakos kolo 4 wstalam i porownanie jest ;P No dobrze, ide sie jeszcze zdrzemnac, dopoki dziecię nie wstanie ;P
 
Zazdroszcze :)
Nasza Julka to aniołek i jest przekochana ale ma kolki jelitowe :( i się bidulka męczy. Wczoraj od 11 do 17 praktycznie cały czas przepłakała prężąc się i nie mogła zrobić kupki :( W nocy 2,5 godziny płaczu. Dzisiaj jak do tej pory spokój, ale pewnie nie długo...
A nie za szybko na kolki? Karmisz piersią? Jezeli tak to wypij herbatkę koperkową lub hiip na laktację,mała powinna po tym bączki zacząć puszczac;)Ewentualnie mozesz ją zaczopkowac kawałeczkiem czopka glicerynowego zeby sie oprózniła.Rób jej tez gimnastykę nózkami(zgięte nózki dociskaj do brzuszka)
 
Witam;)
Juz po porannym cyckaniu;)
Pytałyscie o spacery z dzidziolkami...My wyszlismy w 10 dniu,na pół h.Na następny dzien juz było 2,5h a teraz ile wlezie:p.Ja nie werandowałam małego ze względu na przeciągi jakie temu moga towarzyszyc i pediatra tez mi powiedziała ze lepiej wyjsc na chwilę niz werandowac.Co do ubioru to jak jest ciepło to same bodziaki i skarpetki,w razie wu pieluszka tetrowa do okrycia.materacyk w wózku mam przykryty flanelową pieluszką,poscieli tez nie uzywam.
ita -długo Wam odchodził kikut pępkowy....Nam w 9 dobie odpadł i juz go miałam serdecznie dość/
gosiagro-tak jak pisała ewelinka,jak najczęściej przystawiaj ssaka do didola,a pokarm sam napłynie;))sutki tez od przystawiania sie wyrobią..głowa do góry bo nerw tu tylko szkodzi.
Gratuluje kolejnym rozpakowanym ;)))) Zdrówka dla Bąbelków;)))
 
hej kochane z rana, ja mam big zgagę i ogólnie chyba zaczynam doła łapać, że coś będzie nie tak :/ Mały ma już chyba dosyć i coś spokojniejszy się zrobił co tylko dodatkowo mnie dobija

mam pytanko... linomag macie specjalny takie dla bejbików? czy zwykły zielony?
 
Witam z rana!
Ale jestem wnerwiona na mojego wczoraj poszedł na pępkowe do kolegi oczywiście mu pozwoliłam bo mówił ze dwa piwka dla tradycji i wracam i wrócił o 3 w nocy:wściekła/y:niewyspałam się przez niego bo co chwile się budziłam a on chyba wogóle nie myśli co by było jakbym zaczeła rodzić to taki zawiany by pojechał czy jak ech te chłopy:no:

paula-śliczna malutka jaka puciata na bużce:-)

Właśnie niewiem co z parasolką do wózka zawsze miałam i tylko mi przeszkadzała bo a to spadała a to słońce z innej strony świeciło niewiem czy niebędzie lepszy patent z tą pieluszką:cool2:
 
witajcie o poranku

i sprawdzam listę nierozpakowanych? wszystkie obecne czy któraś się wyłamała i przz noc urodziła?;-):-)

u nas póki co nieco chłodniej a przynajmniej nie tak jak wczoraj, zobaczymy co będzie później, niby na noc zapowiadali burze ale jakoś żadna nie przyszła:sorry:

ja juz po śniadanku, kaweczka i BB
za niedługo mykamy na jakieś małe zakupki i plac zabaw z huśtawkami musimy zaliczyć
muszę cos dobrego na kolacyjkę wymyśleć - mamy dziś rocznice ślubu, ciekawe swoją drogą co mój wymyśli?:tak:

może dogada się z syneczkiem i jakaś imprezka na porodówce:-p eeee...to by było zbyt piękne i mało realne

czesc dziewczyny jestem juz w domku wlasnie leze i karmie mała bo normalnie to taki głodomor jest hihi

jest taka słodka:tak::tak::tak: :tak:normalnie zakochałam sie w niej po uszy pomimo tego ze 3 noce w szpitalu nie spalam od połnocy do rana bo mała ciagle by jadla tylko to jestem najszczęśliwszą osobą na świecie nie powiem poród mnie zaskoczył a najbardziej bóle parte:szok::szok::szok:
ale to opisze na odpowiednim watku jak znajde chwilke::tak::tak::tak: moze jutro sie uda
widziałam ze masa dziewczyyn sie rozpakowała:-):-):-) SERDECZNIE GARTULUJE!!!!!!


a to nasz malutka Lenka:tak::tak::tak:

Zobacz załącznik 255384
dobrze że Lence apetyt dopisuje a swoją drogą śliczności:tak:

a jeszcze mam pytanie do mam rozpakowanych które mają starsze dzieciaczki, napiszcie w wolnej chwili jak one zareagowały na powiększenie sie rodziny i przybycie do domku nowego malucha?
 
reklama
cytrusik-ja nie mam linomagu,wystarcza nam sudocrem w razie wu;)
eagle-moje szkraby juz są duze ale są zafascynowane małym cały czas przy nim przesiadują;) Jak wróciliśmy ze szpitala dostały po wielkiej czekoladzie od braciszka i z doświadczenia wiem ze powinno sie jakoś:p przekupic rodzenstwo,zwłaszcza takie w Twoim wieku;):D
 
Do góry