reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

:-):tak:Zakochana jestem na max.Ciesze sie ze jest taki grzeczny bo dla pozostałej czwórki tez mam czas;)W sumie na wszystko mam czas,na pranie prasowanie obiadowanie,spacerowanie....Jeszcze zeby juz moc sie sexic to było by gites,tak mi sie chce ze ola boga:szok::cool2:Nie wiem czy wytrzymam te 6tyg:-pOby juz przestało ze mnie sie sączyc to wtedy moze sie zdecyduję:-D

Zazdroszcze :)
Nasza Julka to aniołek i jest przekochana ale ma kolki jelitowe :( i się bidulka męczy. Wczoraj od 11 do 17 praktycznie cały czas przepłakała prężąc się i nie mogła zrobić kupki :( W nocy 2,5 godziny płaczu. Dzisiaj jak do tej pory spokój, ale pewnie nie długo...

Wrzuciłam 2 zdjęcia na zamknięty :)
Czytam was w miarę możliwości i chciałabym potwierdzić że czerwcowe dzieciątka wyjatkowo urodziwe :D Normalnie same piękności nam będą rosnąć.

Dwupaczki nie martwcie się już niedługo i wy będziecie mieć maleństwa przy sobie. :)

Ale upał na dworze :/ nie idzie wysiedzieć...
 
reklama
Witajcie


Wasza kolezanka forumowa, ALUSIA dzis o 11,10 urodziła przez cc synka Aleksandra Nikodema 3160 gram i swój pierwszy egzamin zdał na 10 punktów:-):-):-)
prosiła o przekazanie:-)

Gratulacje dla świeżo upieczonych Mamus i powodzenia dla przyszłych Mamuś:-):-):-)
 
oj tak
ja juz nie wiem gdzie wejść żeby było chłodniej, a zapowiadają że dopiero nieco chłodniej ma być u nas od środy
póki co 39 stopni
 
Lencja GRATULUJĘ


mojemu Filipowi zostało trzecie medalowe :) miejsce do zdobycia wśród toruńskich dzieciaczków..... synku weź się spręż, bo inaczej bez medalu zostaniemy ;)
 
Super ze Lencja ma juz malutka Kornelke, oj sie nameczyla na tym korytarzu :-)

Agast piekne te zdjecia Jagodki, profesjonalne!

A ja poczekam az sie wszystkie rozpakujecie bo i tak nikt nie reaguje na posty rozpakowanych :dry:

a mamy juz prawie 50 maluszkow..................:-D
 
No nareszcie cos sie ruszylo na bb juz myslalam,ze rodzicie bez mnie , cobra cos zamilkła z lena moze poszły sie wypakowac cichaczem i nawet esms nie napisza ze strachu :-D

Kurde rzebysmy chociaz w szpitalu wyladowaly a tu nic a nic . Młody dzisiaj jakis ruchliwy ponad miare , mi niedobrze , troche pospalam,ale Bartosz biega co rusz i drzwiami wali :wściekła/y:
 
reklama
Witajcie:-D
uffff, przebrnęłam przez wątek na razie główny tylko:szok::szok: uwierzcie na prawdę trudno jest być na bieżąco, na nic nie ma czasu, próbuje się ogarnąć, ale ciężko jest:-(. Czas leci miedzy jednym karmieniem a drugim. Przepraszam, że tak pobieżnie podpowiadam. Majusia jest w miarę grzeczna, nie mogę się jej napatrzeć. W wolnej chwili opisze poród na wątku porodowym, ale jak wiecie męczyłam się w zasadzie od nocy z czwartku na piątek do niedzieli:szok:. I jak na razie twierdzę, że Majusia będzie jedynaczka:-D:-D Jeżeli chodzi o samopoczucie to jestem obolała przez nacięcie krocza, dół ze pokarmu nie ma:zawstydzona/y:. Z dobrych to to, że wczoraj spałam na brzuchu:-):-), po prostu raj po tylu miesiącach:tak:, jeszcze mąż zrobił mi masaż:-D:-D

Ponieważ przez ten czas rozpakowało się nas mnóstwo nie chcąc nikogo pominąć gratuluje zbiorowo:-D:-D jeszcze połowy czerwca nie ma a u nas tyle dzieciaczków:szok: Każde zdjęcia maleństw są cudowne i jedyne w swoim rodzaju:tak::tak:
Dziewczyny czekające na rozpakowanie rozumiem wasze "marudzenie";-);-) sama byłam przeterminowana i wiem jak to jest czekać na poród:wściekła/y::wściekła/y: ale doczekacie się już niedługo:tak::tak: ciekawe która będzie następna:-D

Pisałyście o wadze niemowląt nie należy się nastawiać, bo może być rożnie, u mnie w czwartek powiedzieli ze mała będzie ważyć 3600 g a wyszła 4 kilowa "kruszynka":-D:-D
Kolejny temat to wesela - ja mam wesel siostry dokładnie 10 lipca, został tylko miesiąc:szok:, z takim brzuchem wiszącym to nie wiem w jaką sukienkę się wcisnę:zawstydzona/y: mała zajmą się wtedy teście.

Ewa1981, Klementinka, Ania. - piszecie o problemach z karmieniem, ja też je mam:-:)-( praktycznie nie mam pokarmu, do tego sutki wklęsłe mała nie może złapać, próbowałam z kapturkami, ale prawie nic nie leci:no:. Walczę używając laktatora i pijąc herbatki laktacyjne, ale jak na razie butelka w użyciu. Z tego powodu mam tez małego doła, ze nie mogę małej karmić:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Agi - udanej zabawy jutro na weselu - może od razu pojedziesz na porodówkę:-D
ewela- ciężko było przepchać mała prze ta dziurkę:-D, dlatego nie obyło się bez nacięcia, którego w zasadzie nie poczułam, bo było na skurczu robione. Za to teraz czuje je bardzo, szczególnie przy siadaniu. A przy takiej pogodzie pielęgnowanie go to masakra:wściekła/y:
zdec- kobieto ty jeszcze pracujesz:szok::szok: coś czuje, że w pracy urodzisz dekretując coś:-D
paulka - w końcu się doczekaliśmy naszych maleństw:tak::-D:-D i jeszcze urodziłyśmy w ten sam dzień:-D:-D, swoja drogą fajna data 06.06:-D:-D
lena - gratki z okazji zakupu auta; ja nie miałam lewatywy, nawet nie proponowali, na szczęście żadnej wpadki nie było:-D
kajdusia - twój Piotruś jest słodki, nie dziwię się, że nie może się doczekać siostrzyczki:tak:
hefi - współczuje tych kolek:no:, a jak karmisz?

To tak w wielkim skrócie, mam nadzieję, że teraz będę bardziej na bieżąco:tak:, choć jak się n ie będę odzywać to proszę o wyrozumiałość:tak:
Trzymam za wszystkie nierozpakowane kciuki:tak::tak:
 
Do góry