reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

sykepleier-nie strasz bo ja i tak się boje czy zdąże a tu jeszcze na porodówkach nie przyjmują ale chyba jak juz będe w zaawansowanej fazie porodu to mnie nie wyrzucą za drzwi:baffled:
agast-śliczna malutka jak się do cyca przyssała:-)
 
reklama
sykepleier-nie strasz bo ja i tak się boje czy zdąże a tu jeszcze na porodówkach nie przyjmują ale chyba jak juz będe w zaawansowanej fazie porodu to mnie nie wyrzucą za drzwi:baffled:
agast-śliczna malutka jak się do cyca przyssała:-)
ewelinka 307 też bym chciała się bać że szybko urodze jakoś mam przeczucie że znowu tym razem nie pójdzie to szybko -w zaawansowanej fazie na bank Cie nie wyrzucą;-)
ja jakoś mam wyjątkowego lenia dzisiaj nic nie sprzątam ale na pewno znowu za jakiś czas włączy mi się motorek do sprzątania
 
HEJ DZIEWCZYNY. Ja po nieprzespanej nocy maz strasznie chrapał, miałam dzis wizyte. Zaczne od tego ze termin na 28.06. Lekarz powiedzial ze głowka jest juz na dole ale luzno zwisa, tak ze na porod w najblizszym tygodniu sie nie zapowiada. Wody ładne, łożysko tez. Po czym zmierzył małego i 3760:szok:. A tu jeszcze tyle czasu. Zapytał ile pierwsze dziecko wazyło a ja 3850 . To powiedział, zeby teraz zaczac pracowac nad urodzeniem jak najszybciej, ale mały może tez zdecydowac ze chce sobie posiedziec do 40 tyg. Jego insterukcje

Przysiady z prostymi plecami
Sex 2 razy dziennie :-)
Mycie okien, sprzatanie, podnoszenie
Masaż pochwy oliwą z oliwy 2 razy dziennie po 15 min.
Masaż, uszczypywanie sutków.

Toteż że w irlandii nie robia lewatywy przed porodem, jakbym miała wmiare podczymujące sie skurcze ok. 2-3 godz. to zebym sama w domu sobie zrobiła lewatywe to moze ale nie koniecznie przyspieszyc akcje.
W każdym razie dzis sie zabieram za porzadki i pranie.
Podsumowujac powiedzial ze i tak mam dobre warunki do rodzenia i nawet jak dziecko bedzie duze 4,5kilo i weicej to powinnam spokojnie urodzic.

Trochę mnie to przeraża.
Miłego dnia.
 
Ja pierdziu jak u mnie grzmi :szok::szok::szok: i po upale , juz leje deszcz_.gif

iwona skorzystam z instrukcji ;-)
 
reklama
Ciemno jak w dupie u murzyna sie zrobiło. A ja sie nasprzatałam,ze krzyz to mnie tak boli ojjj i brzuch twardy. Gotuje dzis pomidorowa.

Ja wam powiem,ze mam przeczucie takie dziwne,ze niebawem urodze heheh
 
Do góry