reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Ha ha śmieszny ten Jaś jakiego ma irokeza:-)
A ja się wnerwiłam przed chwilą dzwonił mój że jego kolegi żonka urodziła a jeszcze w niedziele razem ze mna narzekała ale to nie jest najgorsze mieli rodzić na żelaznej cała ciąże chodzili tam do lekarza no i wogóle i ich nie przyjeli i podobno jeżdzili do 9 szpitali w warszawie i nigdzie ich nie przyjeli bo przepełnione porodówki:szok::szok::szok:i dopiero w Nowym Dworze koło legionowa wylądowali masakra jakaś to gdzie ja urodze:baffled: w nowym dworze nie chce bo tam marny szpital zaraz się biore za dzwonienie do mojego szpitala czy mnie przyjmą jak się zacznie czy są problemy a jak są to pora uruchomić znajomości;-)
 
reklama
Cześć Dziewczyny!

Mi humor się poprawił:-) i nawet przestałam się niecierpliwić kiedy wyjdzie malutka. Oczywiście że bardzo chciałabym żeby już była, ale jak jej się nie chce wychodzić trudno;-). Powiedziałam jej, że tak czy siak dużo jej nie zostało skoro do terminu mam 4 dni to może z dwa tygodnie maksymalnie posiedzi - o ile jej pozwolą ,a resztę to na siłę ją wyciągną jak nie chce sama.:-D
Więc skoro nie chce zrobić mamusi przyjemności i już nie słucha i mimo moich próśb dalej sobie uparcie siedzi-ja to wytrzymam:no:.
Pozdrawiam i życzę miłego nie za gorącego dzionka.:szok:
 
jagoda2.jpgjagoda1.jpgPrzedstawiam Wam Jagódke :)
 
Dobre wrazenie :) A Twoj malutki bedzie najpiekniejszy na swiecie :)

Dzisiaj po 20 wychodzimy do domku!!!!!!

:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:no nie wiem...brzydale jestesmy 2:-D


kajdusia - ten filmik to hit :)) ja lubie jeszcze ten :[video=youtube;EGSmH_qbfck]http://www.youtube.com/watch?v=EGSmH_qbfck[/video]
jestem hardcorem :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jagódka śliczna :-)
cobra18 już za niedługo sama stwierdzisz że Twój synek jest najpiękniejszy na świecie :tak:
ja przed chwilą czytałam o kobitce która wczoraj u nas w mieście urodziła w aucie nie zdążyła dojechać do szpitala od pierwszych skurczy minęła nie cała godzina:szok: i urodziła na tylnym siedzeniu auta-poród odebrał mąż to była 3 ciążą
 
reklama
przepraszam ze spamuje,moze to znacie : [video=youtube;3SAHlr0Tot8]http://www.youtube.com/watch?v=3SAHlr0Tot8[/video]

to prawdziwe nagranie ze strazy pozarnej,z pozaru w zamyslowie (niedaleko wsi mojego meza wiocha) na trasie na wroclaw
 
Do góry