reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Tak sie objadłam truskawkami 0,5kg i do tego banan ,ze zaraz to wszystko zwymiotuje chyba 000203DF.gif

Do tego cos mnie brzuch pobolewa i sie napina caly czas. Dobrze,ze moja mama urlop wziela, bo jakos sie boje byc sama w domu teraz.
 
Witam;)
Z całego serducha dziękuję za gratki;))
Przejrzałam foteczki dzidziolków--są przecudowne-tylko je schrupac:-):tak:
Kobitki w dwupackach juz wkrótce wy tez sie doczekacie,głowy do góry,ciąża nie trwa wiecznie:tak:Jedna mała podpowiedz,nie zapomnijcie zabrac do szpitala mydła "biały jelen"rewelacja!!Bez znaczenia czy poród cc czy sn,jezeli tylko bd miały chwilkę to myk pod prysznic i jak najczęściej podmywac rany tym mydełkiem.Szybko zapomnicie co to ból.Polecam;)
U Nas znowu nocka przespana do 5.30;) Rewelka;)idzie sie wyspac.
A oto Jędruś dziś rano w błogim śnie po śniadanku;)
 

Załączniki

  • Zdjecie0590.jpg
    Zdjecie0590.jpg
    38,6 KB · Wyświetleń: 36
Czesc dziewczyny.
Dnia 5. 06 o godz 7, 25 przyszedl na swiat moj Syn Dominik, 3070 gram , 48 cm.

jestem z mama z zagranicy, ze szkocji, kilka razy z wami piasalam. ale ogolnie nie moge nadarzyc nad waszym tepem pisania, nie mam kiedy was czytac.
Pozdrawiam i gratuluje mamuska


a nie mowilam,ze sie rozpakowal ktoos;p

gratuluje
 
:-):tak:Zakochana jestem na max.Ciesze sie ze jest taki grzeczny bo dla pozostałej czwórki tez mam czas;)W sumie na wszystko mam czas,na pranie prasowanie obiadowanie,spacerowanie....Jeszcze zeby juz moc sie sexic to było by gites,tak mi sie chce ze ola boga:szok::cool2:Nie wiem czy wytrzymam te 6tyg:-pOby juz przestało ze mnie sie sączyc to wtedy moze sie zdecyduję:-D
 
reklama
Do góry