reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

U nas dzis upał na maksa.....A my znów z siostrą na miasto.....Żeby się nie zdziwiła potem że jej urodzę na weselu!!!!! Ciągle mnie gdzieś ze sobą ciągnie!!!!!

dziś idę zrobić badanie na paciorkowca..Miałam iść wczoraj ale nie dałam rady.....Ile czeka się na wynik....????Na posiew z szyjki macicy mówili mi że tydzień ale badanie było po dwóch dniach bo nie wyhodowano żadnej bakterii!!!!
 
reklama
Idę poleżeć i oglądnąć Majkę;)

Dobrze że mi przypomniałaś:-)
Obejrzę i lecę na chwilę do pracy, a potem na miasto, bo muszę sobie jakieś wygodne japonki do latania kupić:-) Ale z moim rozmiarem stopy 41 to wcale nie jest takie proste:-( Te co mi się strasznie podobały rozmiar max 39:-:)-(
To jest niesprawiedliwe!!!!:wściekła/y:
 
Witajcie:-) noc koszmarna od upału, no nie miałam czym oddychac cała oblana potem, chyba trzeba zakupić jakis wiatrak....
Ja wczoraj byłam na wizycie i ginka powiedziała ze mimo iż wyleczyłam paciorkowca antybiotykiem to i tak dostane przed porodem antybiotyk bo jestem juz "nosicielką" skoro raz mi wyszedł dodatni. Bo w pochwie go mogło nie byc ale gdzie indziej może zbudował jakies kolonie:szok: , acha i zapytałam czy jest przenoszony drogą płciową to powiedziała że tak i ze mi wypisze antybiotyk dla męża:confused:
Dostałam tez zaświadczenie do becikowego i za tydzień w piątek o tej porze będe ciachana, ale dygam, im bliżej terminu tym jestem coraz bardziej rozchwiana:baffled:
 
Taka godzina a wy juz tyle napisalyscie :szok: juz teraz wiem ze wieczorem nie dam rady ;-)

Paulka82 piekna Iga

o bolu tak nie myslcie nie jest tak zle :-D ja pamietam ze mnie to bardziej wk........... niz bolalo , nie potrafilam nad tym zaponowac stad tak reakcja :) a jak masz juz maluszka to wogole zapominasz
 
Witam się i ja w dupaku jak na razie cisza wczoraj uśmiałam się u gina bo bo powiedziałam mu ze młody żądzi mamą choć jeszcze się nie urodził a on na to że to moja macica i ja żądzę nią a nie mały!hahapowiedział też że to nie tak że powie że urodzę jutro lub za dwa tyg to może być różnie według niego jakby co to mam przyjść na oddział 28na wywołanie jakbym do tego czasu nie urodziła no i dostałam do 27 zwolnienie lekarskie ale miałam stracha że nie wypisze i będę musiała wziąć macierzyński
U nas też już jest gorąco ciekawe co będzie w południe
 
dziewczyny a powiedzcie mi jak to jest z tym ojcowskim czy tacierzyńskim dla męża...?:confused: Z jednych źródeł słyszę że on sie wyklucza z macierzyńskim a z innych że ojciec dziecka może wziąść tydzień ojcowskiego bez względu na to że matka jest na macierzyńskim. Zakręciłam się... :nerd: może któraś z Was mnie oświeci...:happy2: bo już nic nie wiem... a może ojcowski to co innego niz tacierzyński...
 
reklama
Witam mamusie :)
Nadal w dwupaku...
Noc nie ciekawa - o 2 wstałam na zimny prysznic, bo nie moglam spać. Co chwila jakieś kolki w brzuchu...no i moje żeberka :(
wg. prognozy pogody dzisiaj bedzie najcieplejszy dzien, a potem bedzie ochłodzenie...wiec trzeba jakos wytrwać.
Ciekawe która z nas się wypakowała w nocy :)
 
Do góry