reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
mi sie wydaje,ze ty bedziesz nastepna jak nic :-) z nienacka cie wezmie zobaczysz.

Ale rzeczywiscie w taki upał rodzic, to jak stac pod prysznicem :szok:

jeszcze mam 6 dni do terminu;)Moja mama mówi, że spokojnie przenoszę;)Dzisiaj idę na wizytę i znów 70 zł...wrrr...masakra;(Ciekawe co mi powie ostatnio, że jestem jedną nogą na porodówce...a dzisiaj.., że dwoma ale musze czekać hehe pewnie tak mi powie;)
 
Ja sie juz nie umawialam na wizyte z ginem,stwierdzilam,ze pojde jak do terminu nie urodze. Kuzwa juz 2000tysia wydalam na lekarza i inne perdy z tym zwiazane
 
Witajcie kobitki!ja równierz w dwupaku a co tam :-Dale dziś rodzić to naprawde masakra gorąco jak w piekle niemam siły na nic a musze zaraz małą do przedszkola odstawić i zmykać do pracy ale przynajmiej tam chłodno:tak:
 
Jakie masz plany na dzis? Niewiem co tu robic, takiego lenia mam :baffled:
he he już rano o 5 sie obudziłam w sumie mąż;)I kazałam mu wynieść dywan to sobie wytrzepię....ale powiedział, że mam leżeć;)Jak taki mądry niech sam sobie leży w ten upał...obiadek mam wczorajszy...te gołąbki bez zawijania;)Moja mama tak mówi ale jak dla mnie to Kotlety mielone z kaszą manną i kapustą;) Obejrzę o 8 Majkę bo wczoraj byłam w rozjazdach....i pewnie będę się nudziła jak mops...chyba, że pójdę do Emalii;)Ale ma dać mi znać...nie chcę jej się narzucać;)
 
reklama
Hej....
Ja nadal w dwupaku!!!!! Wczoraj zrobiłam z siostrą tyle kilometrów ze szok.....a było ze 35 stopni w cieniu:szok::szok::szok: Wieczorem wszystko mnie bolało...bałam się że dostane jakiś skurczy i jeszcze urodzę ale położyłam sie i wszystko przeszło......
Ciekawa jestem co mi powie gin w poniedziałek....jeśli mam chociaż centymetrowe rozwarcie (oby!!!!!) to we wtorek dzwonię na Karową albo po porostu tam pojadę....Ciekawa jestem jak tam będą moje płytki w poniedziałek....????Jejku mam taki mętlik w głowie!!!!
Rozpakowanym dziewczynom, emalii i julii - bardzo gratuluję....To musi być cudowne uczucie tulić swoje skarby w ramionach!!!!:-)

No właśnie, która dzisiaj się rozpakowuje....Podejrzewam że znalazłoby sie wiele ochotniczek....ale ciekawe kogo wybierze los????
 
Do góry