reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Hej....
Ja nadal w dwupaku!!!!! Wczoraj zrobiłam z siostrą tyle kilometrów ze szok.....a było ze 35 stopni w cieniu:szok::szok::szok: Wieczorem wszystko mnie bolało...bałam się że dostane jakiś skurczy i jeszcze urodzę ale położyłam sie i wszystko przeszło......
Ciekawa jestem co mi powie gin w poniedziałek....jeśli mam chociaż centymetrowe rozwarcie (oby!!!!!) to we wtorek dzwonię na Karową albo po porostu tam pojadę....Ciekawa jestem jak tam będą moje płytki w poniedziałek....????Jejku mam taki mętlik w głowie!!!!
Rozpakowanym dziewczynom, emalii i julii - bardzo gratuluję....To musi być cudowne uczucie tulić swoje skarby w ramionach!!!!:-)

No właśnie, która dzisiaj się rozpakowuje....Podejrzewam że znalazłoby sie wiele ochotniczek....ale ciekawe kogo wybierze los????

Mi po tym jak Emalia pisała jaki to ból, że między skurczami przysypiała to jakoś mi się juz nie spieszy do porodu;)
 
No niestety wcześniej czy później trzeba będzie urodzić i jakoś znieść ten ból....dlatego ja chętnie na ochotnika zgłaszam się w następnym tygodniu......Środa bardzo by mi odpowiadała :-):-D!!!!!!

edit: chociaż zgodnie z moim snem powinnam urodzić w czwartek!!!!!
 
ewela -ja swoją też tak po 8 bo 8 30 jest śniadanie i do tej pory trzeba ją odstawić:tak:
a dziś wstała o 6 jak mężulek do pracy się wybierał ja to na rzęsach chodziłam jak wstałam tak rano:-D
 
Witajcie - ja również nadal w dwupack! Żeby nie było....:-D

Lena teraz rzeczywiście Twoja kolej;-)
Co do lekarza to ja już nawet nie chcę liczyć, bo mnie to przeraża, wydaliśmy już na niego z 2,5-3tys. A w dodatku mam zwolnienie do 15.czerwca i teraz muszę się zastanawiać skąd wziąć następne, żeby nie iść na macierzyński, bo poród się nie zapowiada:wściekła/y::wściekła/y:
Tak samo skrupulatnie piszę ile wydaliśmy już na małą no i narazie jest 7,5tys, a jeszcze troszkę rzeczy brakuje:szok: No i potem szczególnie szczepionki...
Jak dla mnie oni sobie ten tysiąc becikowego mogą w d*** wsadzić!!:wściekła/y:
Wstałam, bo jakoś w taki upał nie można spać.... masakra.
 
O widzę że żyraffka rozpakowana!!!! Kochana GRATULACJE.....Ale z tego co przeczytałam poród koszmarny!!!!!.....No nie zaraz dopadnie nie stres

Kochane rozpakowane mamusie....Pozwalam Wam na zmyślanie w smsach...że poród to pestka, że nic nie boli i że tylko rodzić i rodzic bo to same przyjemności....Please!!!!!!!!!!!!!!
 
Dzień doberek!!!!
Ale jest gorąco,a co będzie w południe:/

Noc-koszmarna,prawie nie spałam,brzuch mnie bolał ... Ciężko...
Dobrze że już nie długo bo bym się chyba załamała....
 
Witajcie - ja również nadal w dwupack! Żeby nie było....:-D

Lena teraz rzeczywiście Twoja kolej;-)
Co do lekarza to ja już nawet nie chcę liczyć, bo mnie to przeraża, wydaliśmy już na niego z 2,5-3tys. A w dodatku mam zwolnienie do 15.czerwca i teraz muszę się zastanawiać skąd wziąć następne, żeby nie iść na macierzyński, bo poród się nie zapowiada:wściekła/y::wściekła/y:
Tak samo skrupulatnie piszę ile wydaliśmy już na małą no i narazie jest 7,5tys, a jeszcze troszkę rzeczy brakuje:szok: No i potem szczególnie szczepionki...
Jak dla mnie oni sobie ten tysiąc becikowego mogą w d*** wsadzić!!:wściekła/y:
Wstałam, bo jakoś w taki upał nie można spać.... masakra.
Mi Kochana sie nie spieszy wczoraj prawie przez cały poród pisałam z Emalia i mi opisywała co i jak starałam trzymać się ja na duchu....mam nadzieję, że dałam radę;)Więc jakos mi się nie chce na razie rodzić Wam ustąpię miejsce;)
 
Ale z tymi porodami to jest różnie.;-)
Nie jest powiedziane jaki będzie Twój poród. Może równie dobrze pójść szybko i sprawnie, tak jak wiele dziewczyn wcześnie pisało.
Pisze to ta, co pewnie będze rodzić dwa dni!:-D

A zyraffka biedna rzeczywiście się namęczyła:-(
Wkleiłam również nowe zdjęcie uśmiechniętego Kacperka Magda_M.
Wszystkie dzieciaczki na tych zdjęciach które przesyłacie są przesłodkie:tak::-D
 
reklama
zdec-to ja na lekarza wydałam też koło 3tys a na ciuszki łóżeczko fotelik i inne pierdoły to już nie licze ale te 1 tys becikowego to naprawde na waciki chyba:-Djakby było przynajmiej z 10 tys to może by wystarczyło ale nie jestem taka pewna
 
Do góry