reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Kurcze znow tyle napisalyscie ze ja normalnie wymiekkam

Zajrzalam w smsy a tam taki ruch ze szok a te wody , ktore odeszly na fotelu to mnie normalnie powalily !!!

Sproboje cos doczytac ale stopki tak mnie dzis pala ze marze tylko o lozeczku :)) Oli i te place zabaw daja popalic w tym skwarze
 
reklama
Jak sie ma pecha to na calego, wyslalam dziecko do sklepu mowie mu kup mi big bambino - nieeee musial kupic big milka :wściekła/y:
Ja wlasnie wcinam bigmilka - te mi z algidy najbardziej smakuja .. ;D

hoho widze ze humory wam dopisuja :-D Oj jak sobie mysle jak cicho i blogo bylo jak malutka w brzuchu siedziala to nie wiem ktore z nas sa w lepszej sytuacji ;-)
Dokladnie - nie wiadomo co lepsze ;) ja wiem czego sie spodziewac na poczatku - mimo ogromnej milosci do maluszka ;) takze kazdy dzien przeznaczony tylko dla Malgosi jest jednak na wage zlota ;)

Dzis bylo usg - "maluszek" to solidne 3400-3500, ale doktor pocieszyl mnie, ze do porodu to pewnie max 4kilo jedynie bedzie mial ;) ciesze sie, ze "tylko" tyle ;D Jutro wizyta u ginki i badanie na samolociku - przy okazji wybiore wydruki badan w wersji papierowej - pora zbierac dokumentacje dla szpitala .. ;)

Ponoc w sobote maja byc rozne hocki-klocki z pogoda .. zobaczymy .. bo jakby mialo byc tak jak dzisiaj to sie pakujemy i jedziemy do rodzicow - tam chlodniej niz w miescie.. i mamy basenik, to wezmiemy, napelnimy woda i chociaz troche ulgi zaznamy ;) tylko pewno Malgosia bedzie "anty-basenikowa" :/

P.S. Zdec - super ten sms od Leny ;D hy hy ;D no tak, zeby nie bylo podejrzen, ze zniknela rodzic potajemnie ;D
 
witajcie
przyznam szczerze że wcale nie pocztałam:zawstydzona/y:
cały dzień dziś zabiegana jestem i już padam

ale.... mam dla Was dobrą wiadomość ja tak szybko was nie opuszczę:tak:
po dzisiejszej wizycie wszystko pozamykane na tysiące spustów, czop na miejscu i nic się nie dzieje:-(
w sumie to baaaardzoooo łudziłam się że może jednak coś się ruszyło ale nie...

ja to pewnie będę ostatnią rozpakowaną bo nawet karo która jest na liście za mną ma cesarkę zaplanowaną na przyszły tydzień:tak:

mały ładnie ułożony główką w dół, tylko że nie spieszno mu do wyjścia, waga ok 3250
w przyszłym tygodniu idziemy na ktg
a i zwolnienie dostałam bez problemu nawet dłużej niż mam termin bo do końca czerwca:-)

na pocieszenie usłyszałam od ginki że napewno urodzę jeszcze w czerwcu, ale nie przez najbliższy tydzień to pewne:tak::-)

zmykam sie wykąpać
obiecuję jutro nadrobić waszą pisownię
powodzenia i szybkich porodów gdyby ktoś się chciał rozpakować przez noc:-D
 
Dziewczynki zajrzałam tylko na chwilkę, bo już padam z nóg po dzisiejszym dniu,żeby sie pochwalić malutką. A tak wogóle to ciężko się będzie wdrożyć znowu na BB, ale napewno wybaczycie jeśli komuś nie będę opisywać:sorry2:. Była u mnie dziś położna, starsza babeczka ale z mega oświadczeniem i pomimo,że to nasze drugie dziecko, miło było czegoś ciekawego się dowiedzieć.
Patryś zakochany w siostrze po uszy, dziś Nam pomagał w pierwszej kąpieli i był bardzo pomocny.:-) Powiem wam,że jak pojawia sie kolejne dziecko w domu, to wszystko sie zmienia i trzeba to jakoś ogarnąć, ale dajemy radę.
Postaram sie jutro choć troszkę nadrobić, co się tutaj ostatnio dzieje, a narazie uciekam skorzystać z tego,ze dzieciaczki śpią:-)

A oto Nasza Iga:
 

Załączniki

  • P6090797.jpg
    P6090797.jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 37
  • P6090806.jpg
    P6090806.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 38
Śliczna Igunia:-):-)
Zachwycam się każdym dzieckiem przez was pokazanym i coraz bardziej nie mogę się doczekać na moją kruszynkę;-)
 
Ja nie mam szans,ze was nadrobie,jakos nie mam sily siedziec w dzien przed kompem. Zagladam tylko na seke,zeby sprawdzic smsy i kolejne rozpakowane:-)
Boże ja mam juz tak doscy ,zxe masakra. w poniedzielek nad ranem przyjezdza moj maz,a ja mam schizy,ze na pewno urodze za dwa albo trzy tygodnie. Puchen jakbalon. Pot leje sie ciutkiem. Dzis bylo u mnie 35stopni. Fajnie,ze lato,ale bez przesady... Mam burze homronow, wciaz wsciekla i wyc sie chce, wszystko moze doprowadzic mnie do szalu!! :szok:
paulka82 - przeslodke dzieciatko :)
 
Witajcie wczoraj z Emalia byłam non-stop w kontakcie odkąd wyjechała z domu;)
Cieszę się bardzo, że jej szybko poszło...ale pisała, że ból jest straszny:(Teraz już Jasia ma przy sobie....a tak sie bidulka wycierpiała przez ostatni miesiąc:(
 
Witam sie z rana - podkreslam wciaz w dwupaku :-D

Biodro mnie prawe boli na maxa :-(, jak tu spac,zeby sie wyspac :sorry2:

Ciekawe na kogo dzisiaj przyjdzie pora? Dziewczyny te wypakowane mogłby cos napisac jak je ten porod z nienacka złapał, my tak nic nie wiemy. :confused:
 
reklama
Witam sie z rana - podkreslam wciaz w dwupaku :-D

Biodro mnie prawe boli na maxa :-(, jak tu spac,zeby sie wyspac :sorry2:

Ciekawe na kogo dzisiaj przyjdzie pora? Dziewczyny te wypakowane mogłby cos napisac jak je ten porod z nienacka złapał, my tak nic nie wiemy. :confused:

A już myślałam, że sama do siebie piszę;)O tej porze;)
 
Do góry