reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Kpi-Gratki wielkie!!!!!:-)

A ja sie witam w 4 dzień po terminie. Od rana leją sie ze mnie różowe upławy i mam cholerne skurcze w podbrzuszu ale jeszcze nieregularne. Mam nadzieje ,że dzisiaj sie rozkręci do wieczora. trzymajcie kciuki, bo już nie mam siły czekać.:wściekła/y:

A ja juz myslalam,ze ty cichaczem sie wypakowujesz , no. Oby cos u ciebie dzisiaj poszlo.

U mnie nic a nic nie leci :dry:Mogłoby sie cos ruszyc,bo zwariowac mozna.
 
dzisiaj fajna data na urodzenie;p
emalia 3mam kciuki !

niech mnie ktos pochwali,zrobilam sama pizze.Lena nasz mistrzu patelni ,pochwal mnie ;-)
 
A no kurde nie pospałam, bo upierdliwy sąsiad jezdzi skuterkiem mi pod oknem :wściekła/y: kuzwa najgorzej mysle jak to bedzie w wakacje jak sie tych wczasowiczow nazjeżdza czy my damy rade .

Paulina dzis z malutka wychodza do domu - kiedy ja ze swoim przyjade :-( Mysle sobie ,ze do 40stego tyg napewno urodze, ciekawa jestem czy sie przypadkiem nie mylę .

Moja mama wlasnie na chate przyszła - ładnie to sie pracuje ojjj - bedzie sprzatala jak zwykle pokoje pod wynajem :dry:


gosiargo -Majusia przesłodka Zobacz załącznik 254826
Wiesz co ja mam na sąsiada:)WIATRÓWKĘ:)
EMALIA kochanie daj cioci znać będę w 3 sekundy u Ciebie;)
 
Ostatnia edycja:
dzisiaj fajna data na urodzenie;p
emalia 3mam kciuki !

niech mnie ktos pochwali,zrobilam sama pizze.Lena nasz mistrzu patelni ,pochwal mnie ;-)

Podziwiam, bo dziś takie gorąco że nie mam zamiaru pichcić w kuchni...

Dziewczyny HELP! Dostaje co jakiś czas takie kujące bóle w podbrzuszu, ale tylko kilka sekund i odchodzą... a mały się ciągle pręży i brzuch twardnieje i mam wrażenie że mi już wychodzi bo tak jakoś nisko go czuję...
 
dziewczyny- ale macie piękne dzieciaczki!!!! super;-)

kpi23- wspaniałe wieści!! gratuluję bardzo malutkiej!!!

Ja skończyłam właśnie prasować- jest mi tak gorąco- że aż po tyłku mi ścieka- sorki za obrazowość...chyba muszę poleżeć bo plecki mnie rozbolały....
 
reklama
Do góry