reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
zadzroszczę Ci pomysłów i umiejętności, ja to bez przepisu krok po kroku to co najwyżej zupę zrobić potrafię, ale mam taki plan, że na macierzyńskim się podszkolę :D


wczoraj za to wymyśliłam, że może jakiś sklep internetowy otworzę na macierzyńskim, tylko nie wiem jaka branża, pewnie dzidziusiowa:) dotacje z UE na brata bezrobotnego bym skombinowała i można działać, ciekawe ile z tych planów zrealizuję ......................................

oj ja z chęcia bym chciała mieć coś swojego...dlatego szukam jakichś dostawców aby wystawiac rzeczy na allegro i chociaz troszkę zarobić;)Jak będziesz miała dojście do czegoś takiego daj znać;)
 
Dzisiaj się w końcu wyspałam :) jeee :) zmieniłam sobie kołudre na prześcieradło - polecam.


Zdec - a co z tymi wodami?? Przestały leciec??
agast22 - gratuluje :)
Olimpia72 - sliczny synek :)
hefi - fajna Julcia :)

Widze, ze dzisiaj bardzo dużo dziewczyn na KTG jedzie. Ja też się wybieram, ale wieczorkiem, jak mąż wróci z pracy - mam nadzieje, że mnie przyjmą, bo teoretycznie mają napisane, że kontrolne KTG do 14 robią :/

Wczoraj byłam na ostatniej kontrolnej wizycie u mojego gin. Coś się ruszyło, bo maluszek zszedł do kanału rodnego i odrobine szyjka macicy sie skruciła. Nie chcał nic przepowiadać, kiedy sie zacznie. Wypisał zwolnienie do 28 i powiedział, że do tego czasu na pewno urodze. Ja mu powiedzialam, że ładnie mi życzy - ja już chce rodzić :( No ale teraz u nas to kwestia dni, wiec jakos dobrniemy :)
 
No i dospałam, a teraz oczywiście nie mogę się wygrzebać do tego szpitala, jeszcze jak sobie pomyślę, że mam samochód bez klimy to :wściekła/y:. Mam nadzieję, że jakoś przetrwam podróż...
Lena- my też mamy Omegę kombi, jest rzeczywiście wielka, na wyprawy z dzieckiem akurat:tak: Ale służy nam już prawie 5 lat, zaczyna robić się stara, więc wkrótce u nas bedzie pora na wymianę...
Żyrafka- no ciekawe czy rodzisz, ciekawe....
ewela- ja jak lecą te "reklamy" to zaraz przełączam na inny program...Takie już życie mamuś, że każdą sytuację z filmu, reklamy, opowiadania przyrównują do swojego dziecka i się boją... Mi lekarz tak samo powiedział o przyspieszeniu porodu- że wpływu na dziecko kiedy będzie chciało wyjść to nie mam, co najwyżej wpływ na szyjkę... ma mąż :-D
lodówke umyłąm, przynajmniej chłodno było :-)
padłam :-D:-D:-D:-D:-D
Olimpia- fajnie, że jesteś znów z nami i że maluszek tak ładnie ciągnie piersiaki :tak:
ewelinamariusz- głupia pipa i tyle :wściekła/y:, każdy ma prawo do ktg pod koniec ciąży, ja dziś będę mieć już czwarte!!!! Jak się martwisz to jedź smiało do szpitala i powiedz, że ściemnij, że słabiej czujesz ruchy to Ci zrobią bez skierowania

Uciekam na to ktg, bo mi szpital zamkną :-D
 
Dziękuje KAJDUSIU za odpowiedz :tak:
I tak zaraz mamy zamiar jechac do szpitala ponieważ mam wrażenie że sączą mi się wody nie chce zbyt szybko jechac bo wiem jak to wszystko wygląda z dwójką poprzednich dzieciaczków tez tak miałam
 
Olimpia serdecznie gratuluję!
Hefi Juleczka jest przepiękna i ma śliczne imię:-)
Co do wód to chyba rzeczywiście nie były chyba one, bo dzisiaj już jest bardziej "sucho".
Są tylko jakieś takie upławy, ale to chyba normalne tak jak wczoraj pisałyście.
Co do pracy - to pewnie że do końca:-D:-D Żebym tylko nie urodziła w trakcie;-):-D
 
ewela-ja też na takich reklamach odrazu głowa w drugą strone a najgorsza jest teraz ta jak mówią 5 minut po porodzie powiedzieli nam są kłopoty z państwa synem no szału można dostać boje się tych reklam normalnie:no:

Ja ktg nie miałam jeszcze w tej ciąży i gin powiedział że dopiero w dniu terminu mam jechać i tam już co trzy dni mi będą wyznaczać chyba że bym ruchów nie czuła to wtedy mam jechać wcześniej.
 
reklama
Idę ie wykąpać boli brzusio
Kórde a zaraz mąż z wypłatką ma przyjechac mieliśmy jechac na wielkie zakupy przecież ja musze wydac popki on nie może zrobic tego sam:no:
TAK BEZEMNIę BęDZIE MU SMUTNO
I JESZCZE CóRCIA MA W SOBOTE URODZINYYYY
 
Do góry