reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Dziewczyny zadam takie pytanko, wkurzaja was te reklamy tzn.informacyjne ,ze np. dziecko jest tam na cos chore,zeby wysłac sms? JA sie wtedy jakos tak boje.
 
a mój mi kazał sprzątać i inne takie a z chodzeniem to prawda- ja nawet jak bym do Rzymu i z powrotem poszła to by g........... dało, alt to dlatego, że całą ciąże dużo chodziłam i teraz mam za swoje


chyba, że zmienię nastawienie i od teraz zacznę leżeć do góry brzuchem:cool:
Ja juz w nic nie wierzę tak jak mówi moja mama musi samo przyjść;)Mi się już jakos nie śpieszy do porodu, chyba dlatego, że paralizuje mnie strach;)
 
Dziewczyny zadam takie pytanko, wkurzaja was te reklamy tzn.informacyjne ,ze np. dziecko jest tam na cos chore,zeby wysłac sms? JA sie wtedy jakos tak boje.
Ja tez odwracam głowę, tym bardziej, że córka mojej kuzynki jest chora;(Właśnie podeślę Wam nr konta jakby któraś z Was miała ochote wpłacić nawet jakieś grosze.....teraz czekają na decyzję bo małej wyrósł Garb...i nie wiedzą czy ją poddać operacji czy nie;(
Wiktoria Surowiec
 
Mi lekarz powiedzial,ze takie sprzatanie czy inne pierdy nic nie daja, co jedynie moze pomoc to meskie nasienie,ponoc pobudza do porodu. Wiec dziewczyny trzeba sie sexik tylko. I czekac .

Co do skarpetek, ja wezme,ale zaloze jak opuchlizna mi zejdzie,bo teraz to chodze "boso przez świat" hehe
 
Mi lekarz powiedzial,ze takie sprzatanie czy inne pierdy nic nie daja, co jedynie moze pomoc to meskie nasienie,ponoc pobudza do porodu. Wiec dziewczyny trzeba sie sexik tylko. I czekac .

Co do skarpetek, ja wezme,ale zaloze jak opuchlizna mi zejdzie,bo teraz to chodze "boso przez świat" hehe
Mi teraz sie nawet sexu nie chce z tym brzucholem;)A jeszcze tak gorąco;)
 
Najgorsze jest to,ze ta ciaza to mnie tak rozleniwiła na maxa :szok: ,jak ja sie pozbieram jak malutki na swiat w końcu raczy wyjsc :/

Od rana czuje takie skurczyki ,ale wiecie takie lekkie, cos sie ruszyło, bo ostatnio wogole nic nie mialam.Ale pewnie jak sie ruszyło to jeszcze sie nic nie ruszy :wściekła/y:
 
reklama
Do góry