reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
agast i olimpio - wielkie gratulacje:)))
twoj synek jest przesliczny

ide zrobic pranie,jak ktos mi sie bez mojej wiedzy rozpakuje to w bambuko dostanie ;p
 
Witam z rana!Dziś w nocy skurczyki powróciły i to całkiem konkretne tak od 2 do 5 no i usnełam i nic ale od rana też troche łapią może wkońcu sie rozkręci:tak:
kajdusia-oj te dzieciaki w takim wieku jak nasze biedaki jeszcze nie za bardzo mają poczucie czasu i tak naprawde to niewiedzą kiedy wkońcu mamusie się wypakują moja też bez przerwy się pyta dzisiaj urodzisz:-)A jak ostatnio szłam do lekarza to chyba myślała że poszłam rodzić bo jak wróciłam i zobaczyłam jej spojrzenie odrazu na brzuch czy go jeszcze mam to myślałam że padne:-D
cytrusik-właśnie moja torba też już zakurzona w końcie stoi dziś musze ją rozpakować i sprawdzić co tam zapakowałam bo chyba piżamy to jednak za ciepłe tam włożyłam i musze to wymienić:eek:
hefi-dobrze ci że już w domku a mała śliczna!
 
cześć Dziewczyny. Wstałam dzisiaj wcześniej, bo wybieram się na ktg. Jak wstałam poleciało ze mnie trochę bardzo płynnej )rzadkiej) różowej wydzieliny i nie wiem co to:/ włożyłam wkładkę i czekam
 
reklama
Do góry