reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
najbardziej to się ja przeterminuje i do lipca tu zostanę, póki co ani jednego skurczu, szyjka jest, wyjście dla Synka zamkniete i się nic nie dzieje, gdyby nie brzuch to bym chyba zapomniała, że w ciąży jestem


wczoraj mieszkanie posprzątałąm, porządki w szafach porobiłam i nic.... zero objawój...............brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ciekawe co na wizycie we wtorek gin powie

termin z wyliczenia gina to 16. czerwca, a z USG 7 (juz było i nic) oraz 12 (może się coś ruszy????)



czuję, że robię się coraz bardziej miła dla otoczenia:wściekła/y:


szczególnie, że dziś w nocy z gorąca to spać nie mogłam:wściekła/y: bo na siku w nocy to ja już od miesiąca nie wstaję :-)
 
Lena witaj w klubie - też jeżdzę oplem omega kombi - klima w sam raz na lato, skórzana tapicerka , podgrzewane siedzenia na zimę - full wypas :-)

cobra ty tak gadasz,a ja cos czuje ,ze ty nam numer najwiekkszy wykrecisz i sie wypakujesz :cool:

A mnie w nocy tak brzuch napierdzielal,jakbym miala okresa zaraz dostac- ojjj zle mi sie spało zle , dwa razy na siuski lecialam,ale lecialy z rana i lecialy :confused: skąd ich tyle ...
 
ewela - najbardziej marudze i moze w koncu wymarudze :D
a dzisiaj taka ladna data by byla....

edit: tez jestem ciekawa co z lewatywa,robia nie robia?
 
najbardziej to się ja przeterminuje i do lipca tu zostanę, póki co ani jednego skurczu, szyjka jest, wyjście dla Synka zamkniete i się nic nie dzieje, gdyby nie brzuch to bym chyba zapomniała, że w ciąży jestem


wczoraj mieszkanie posprzątałąm, porządki w szafach porobiłam i nic.... zero objawój...............brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ciekawe co na wizycie we wtorek gin powie

termin z wyliczenia gina to 16. czerwca, a z USG 7 (juz było i nic) oraz 12 (może się coś ruszy????)



czuję, że robię się coraz bardziej miła dla otoczenia:wściekła/y:


szczególnie, że dziś w nocy z gorąca to spać nie mogłam:wściekła/y: bo na siku w nocy to ja już od miesiąca nie wstaję :-)

hehe mi lekarz powiedział, że jak nie ma skurczy ani rozwarcia to na nic sie nie zdają trudy codziennego dnia..pytałam czy jak będę chodziła to może przyśpieszy a on do mnie, że moge iść na nogach do Warszawy i tak mi nic nie pomoże...;)U mnie od ostatnich skurczy minęły 2 tyg i cisza....
 
dziewczyny z tymi upałamii to przesrane z leksza... czujecie jak to na porodówkach będzie? hyc masakryczny :p a ciekawe czemu jak piszą o skarpetkach do porodu to o grubych frotach, może któraś się orientuje? bo ja i tak kupiłam stopki cieniutkie, wolę pomarznąć niż się wściekać z upału :p

no, powiem Ci że Twoje tempo jest fascynujące :-D tutaj o torbach temat się przewija już tyle tygodni, że nie wiedziałam że pozostała jakaś rodzyneczka, która swojej nawet nie tknęła :-D moja to już chyba zakurzona na maksa, nawet nie pamiętam co w niej mam, a stoi dopiero 2 tyg :-D
Ze skarpetkami - ja planuje po prostu "jakies" wziac, ale zimno to raczej nie bedzie, o nie ;D Potem na noworodkowym pamietam tez okropna duchote - tylko jak maluszek ktorejs wyjezdzal (badania czy naswietlania zwiazane z zoltaczka) to delikatnie kolo niej okno rozchylalysmy - a tak to nie mialysmy odwagi ;P
Co do torby - moja stoi nietknieta ;P mam podobnie jak Milka - spakuje, to znaczy niebawem "ten czas" ;D A jeszcze go mam troszke ;)

Milka - ja pierwszy prezent urodzinowy malej kupilam przed gwiazdka - akurat byla fajna zabawka w promocji ... ;D Z mezem sie smiejemy, ze to przez to, ze za "naszych" czasow mielismy malo zabawek - to dzieci beda w nich plywac ;P A w razie czego czekaja jeszcze prezenty okazjonalne typu "wizyta u lekarza" czy jakies inne okrutne dzieciece nieszczescie ;)

Ja juz sobie zrobilam zapiekanki na sniadanie - o nie, dzis zadnego gotowania nie robie w kuchni .. na termometrze 40 stopni, a mamy okna od wschodu, wiec jest juz bardzo cieplutko ;PNa obiad bedzie arbuz, dowolne ilosci - a maz niech sobie jakos radzi .. ;D
Natomiast ktoras z Was przypomniala mi o wiatraku - ostatnio gdzies go na pawlaczu upychalam .. pora wyciagnac ;D
 
reklama
hehe mi lekarz powiedział, że jak nie ma skurczy ani rozwarcia to na nic sie nie zdają trudy codziennego dnia..pytałam czy jak będę chodziła to może przyśpieszy a on do mnie, że moge iść na nogach do Warszawy i tak mi nic nie pomoże...;)U mnie od ostatnich skurczy minęły 2 tyg i cisza....


a mój mi kazał sprzątać i inne takie a z chodzeniem to prawda- ja nawet jak bym do Rzymu i z powrotem poszła to by g........... dało, alt to dlatego, że całą ciąże dużo chodziłam i teraz mam za swoje


chyba, że zmienię nastawienie i od teraz zacznę leżeć do góry brzuchem:cool:
 
Do góry